Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2019

Jesienny ranking kredytów gotówkowych - listopad 2019.Minęło już trochę czasu, odkąd przedstawiliśmy Wam nasze październikowe porównanie kredytów gotówkowych. Co się zmieniło? Kto stracił, a kto wyszedł na prowadzenie? I co najważniejsze, który kredyt gotówkowy jest najkorzystniejszy w tym miesiącu? Na te pytania odpowie Wam przygotowany przez nas najnowszy ranking kredytów gotówkowych – listopad 2019. Sprawdźcie, jakie oferty mają dla Was banki!


Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2019

Kwota:
1 – 200 tys.
Oprocentowanie:stałe
RRSO*:9,99 %
Okres spłaty:6 – 120 msc
Raty:równe
Nasza ocena:
5/5
Kwota:
2 – 300 tys.
Oprocentowanie:zmienne
RRSO*:10,11 %
Okres spłaty:3 – 120 msc
Raty:równe
Nasza ocena:
5-/5
Kwota:
1 – 200 tys.
Oprocentowanie:zmienne
RRSO*:9,33 %
Okres spłaty:9 – 96 msc
Raty:równe
Nasza ocena:
5-/5
Kwota:
5 – 200 tys.
Oprocentowanie:stałe
RRSO*:7,68 %
Okres spłaty:60 msc
Raty:równe
Nasza ocena:
4+/5
Kwota:
500 zł – 200 tys.
Oprocentowanie:zmienne
RRSO*:15,89 %
Okres spłaty:2 – 12 msc
Raty:równe
Nasza ocena:
4/5

*RRSO na podstawie reprezentatywnych przykładów

Po przeanalizowaniu ofert i głosów klientów wyszło, że w tym miesiącu czeka nas małe przetasowanie w rankingu kredytów gotówkowych. Zmiany nie są jednak wielkie. Walka była bowiem naprawdę wyrównana i żaden bank nie chciał ustąpić konkurentowi. Który kredyt gotówkowy opłaca się zaciągnąć w tym listopadzie?

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2019 ma nowego lidera!

W listopadzie na prowadzenie wysunął się BNP Paribas ze swoją ofertą “Kredytu zielonych zmian”. Główną przyczyną były oczywiście korzystne warunki, jednak jak sygnalizują nasi Czytelnicy, proekologiczna postawa również ma znaczenie. O czym mowa? BNP Paribas zobowiązał się, że za każdy taki zaciągnięty kredyt, posadzi jedno tzw. drzewo tlenowe Oxytree. Możecie więc realizować swoje marzenia i przy okazji chronić Ziemię 🙂
Przejdźmy teraz do warunków kredytu gotówkowego. Co warto w nim docenić? Otóż:

prowizja 0% – na pewno ucieszy Was fakt, że w przypadku tego produktu bank nie pobiera prowizji,
2 lata bez odsetek – jeśli podpiszecie umowę na czas dłuższy niż 5 lat, w ciągu dwóch ostatnich lat spłaty będziecie zwolnieni z odsetek,
stałe oprocentowanie kredytu – jest to wyjątkowo dobra wiadomość, dla osób, które chcą nawiązać dłuższą współpracę kredytową z bankiem. Dzięki stałemu oprocentowaniu niestraszne będą Wam wahania stóp procentowych,
wygoda wnioskowania – ten kredyt gotówkowy równie łatwo można zaciągnąć w placówce banku, jak i przez telefon lub Internet,
elastyczność – bez problemu dopasujecie zobowiązanie do swoich potrzeb. Zakres kwot kredytu wynosi od 1.000 do 200.000 zł. Okresy spłaty wynoszą natomiast od pół roku do 10 lat.

Kredyt od BNP Paribas to z pewnością ciekawa oferta dla osób, których interesuje długoterminowe zobowiązanie. Stałe oprocentowanie i brak odsetek w ostatnich latach będzie w takim przypadku dużą zaletą.

Santander tym razem na drugim miejscu

Tuż za BNP Paribas uplasował się bank Santander. Jego propozycja zawiera najszerszy w całym zestawieniu okres spłaty, wynoszący od 3 do 120 miesięcy. To również Santander oferuje największą kwotę kredytu – 300.000 zł. Jednak nie każdy może na nią liczyć – Wasze niezabezpieczone zobowiązania nie mogą być większe niż pięciokrotność dochodów netto, powiększonych o sumę 500.000 zł. Jakie zalety ma ta oferta?

wakacje kredytowe – w przypadku tego kredytu Santander oferuje Wam możliwość wielokrotnego zawieszenia rat. Przy czym z pierwszego odroczenia możecie skorzystać dopiero po 6 miesiącach terminowej spłaty. Łączny czas wakacji również nie może przekroczyć pół roku,
dwa sposoby wypłaty środków – na konto lub gotówką “do ręki”. Czas oczekiwania na pieniądze to często 1 dzień roboczy (od złożenia wniosku),
wnioskowanie online – bez wychodzenia z domu, z minimum formalności. Od otrzymania pieniędzy dzieli Was tylko kilka kroków, prostego formularza.

Oferta Santander, mimo tego, że znalazła się na drugim miejscu rankingu kredytów gotówkowych, wciąż pozostaje jedną z korzystniejszych opcji na rynku. Naszym zdaniem, spodoba się ona tym, którym zależy na wygodzie w spłacie i przystępnych warunkach kredytu.

Brązowy medal w rankingu kredytów gotówkowych dla Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy, ze swoją ofertą pożyczki gotówkowej online ponownie znalazł się na trzecim miejscu rankingu kredytów gotówkowych na listopad 2019.
Jesteśmy przekonani, że ta propozycja trafi przede wszystkim do tych, którzy wymagają od banku nowoczesnych rozwiązań i minimum formalności. Dlaczego tak sądzimy? Pożyczka w Citi Handlowy to:

ograniczone procedury – jedynym dokumentem, którego będziecie potrzebować jest PDF z wyciągiem z konta, z ostatnich 3 miesięcy,
wygoda – proces ubiegania się o pieniądze może odbyć się w całości online. Wystarczy, że złożycie wniosek przez Internet, a bank tą samą drogą sprawdzi Waszą zdolność kredytową i wyda decyzję w sprawie finansowania,
możliwość dokupienia ubezpieczenia – Ci, którzy lubią czuć się bezpiecznie mogą dokupić ubezpieczenie spłaty pożyczki (to opcjonalne rozwiązanie).

Tę pozycję rankingu kredytów gotówkowych wybierzcie, jeśli szukacie pożyczki bez wychodzenia z domu.

Millennium i PKO zamykają ranking kredytów gotówkowych – listopad 2019

Aktualne porównanie kredytów gotówkowych, ponownie zamykają oferty dwóch popularnych w Polsce instytucji – banku Millennium i banku PKO. Na co warto w nich zwrócić uwagę?

Promocyjna oferta Millennium, może Was zainteresować ze względu na najniższe w całym rankingu kredytów gotówkowych RRSO. Dla reprezentatywnego przykładu kredytu w Millennium wynosi ono 7,68%. Nie każdego usatysfakcjonują jednak dostępne w tym przypadku kwoty kredytów i okres spłaty. Pożyczkobiorcy, mogą bowiem wnioskować o 5.000 zł, 10.000 zł, 15.000 zł lub 20.000 zł, wyłącznie na okres 60 miesięcy. W zamian za to, rata za każde pożyczone 5.000 zł, ma nie przekroczyć 100 zł. Oznacza to, że przy pożyczce w kwocie np. 15.000 zł, Wasza rata wyniesie dokładnie 300 zł. Jeśli więc cenicie sobie jasne zasady spłaty, to opcja dla Was.

Na pozycji numer pięć, naszego rankingu kredytów gotówkowych – listopad 2019 znajduje się pożyczka gotówkowa banku PKO. Minimalne zobowiązanie w tym przypadku może wynieść już 500 zł i jest to najniższa kwota w całym zestawieniu. Również okres spłaty jest stosunkowo krótki i powinien zmieścić w zakresie od 2 do 12 miesięcy. Na plus oferty można wskazać opcję wakacji kredytowych, przy czym nie mogą one przekroczyć 3 miesięcy. Musicie również pamiętać, że pożyczki w PKO nie zaciągniecie online – niezbędna będzie wizyta w banku.

Listopadowy ranking kredytów gotówkowych – podsumowanie

Jak już z pewnością zauważyliście, aktualny ranking kredytów gotówkowych nie przyniósł zaskakujących zmian w pozycjach. Na prowadzenie przed rywali, wysunęła się jedynie oferta BNP Paribas. Na przychylność klientów zasłużyły sobie nie tylko korzystne warunki kredytu, lecz również proekologiczna postawa banku.

Różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami są nieznaczne. Banki prowadzą zbliżoną politykę w kwestii dostępnych sum i okresów spłaty. Wyjątkiem jest tu bank Millennium, gdzie kwoty pożyczek wzrastają skokowo i kończą się na 20.000 zł oraz bank PKO, gdzie maksymalny okres spłaty nie przekracza 1 roku.

Warto jednak obserwować nasze rankingi kredytów gotówkowych. Dlaczego? Nigdy nie wiadomo, kiedy któryś z banków zechce zdeklasować konkurencję i przedstawi nowe, korzystniejsze warunki. Z pewnością poinformujemy Was o takich zmianach.

Wydatki w listopadzie – na co?

W tym miesiącu, nasze portfele najbardziej odczują wydatki związane z uroczystością Wszystkich Świętych oraz zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Według ekspertów, w tym roku, obchody 1 listopada będą nas kosztować sporo ponad 1 mld złotych. Jeszcze więcej wydamy na przedświątecznych wyprzedażach. Zgodnie z szacunkami, tylko podczas tzw. Black Friday wydamy ponad 2 mld. Dlatego też już w listopadzie dużym zainteresowaniem cieszą się pożyczki na święta Bożego Narodzenia. Wielu z nas chce bowiem wcześniej przygotować się na ten wyjątkowy czas.

Wśród listopadowych wydatków trzeba też uwzględnić coraz to większe, codzienne opłaty – związane m.in. z ogrzewaniem, lekami czy produktami żywnościowymi. Spięcie budżetu w tym miesiącu może być nie lada wyzwaniem, dlatego też warto rozejrzeć się za alternatywnymi formami finansowania. Sprawdźcie, co może Wam zaoferować nasz ranking chwilówek – listopad 2019!

Emila Uganowska

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się energetyką i finansami. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Ogromna fanka motoryzacji, nowych technologii i Stephena Kinga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *