Revolt Energy opinie: Fotowoltaika, Pompy ciepła, Magazyny energii

Jeśli poszukujecie dla siebie wykonawcy instalacji fotowoltaicznej, bardzo prawdopodobne, że prędzej czy później natraficie na ofertę firmy Revolt Energy. Czy i jak wyróżnia się ona na tle konkurencji? Czy Fotowoltaika Revolt Energy to jedyne co wykonawca może Wam zaoferować? Sprawdź!

Sprawdź bezpłatnie oferty fotowoltaiki

Revolt Energy – zakres działalności


Fotowoltaika
Tak
Pompy ciepła
Tak
Magazyny energii
Tak
Stacje ładowania
Tak

Revolt Energy – marka grupy Blachotrapez

Revolt Energy (działająca pod adresem revoltenergy.eu) to stosunkowo młoda marka, należąca jednak do podmiotu znanego i cenionego na polskim rynku – grupy Blachotrapez. Spółka-matka zaczynała w od 1969 roku od niewielkiej firmy dekarskiej. Dzisiaj produkty tej marki dostępne są w wielu krajach Europy, jak również w USA.

Nowością w portfolio, ale i też naturalnym kierunkiem rozwoju firmy jest zwrócenie się w stronę instalacji fotowoltaicznych, które ze względu na specyfikę pracy najczęściej trafiają właśnie na dach. W ofercie wykonawcy, oprócz fotowoltaiki, znajdziecie również inne, kompatybilne z nią opcje, jakimi są magazyny energii.

Decydując się na fotowoltaikę Revolt Energy, otrzymujecie więc kompletne rozwiązanie zapewniające niezależność energetyczną, idealnie dopasowane do Waszego poszycia dachowego. Co, oprócz tego, wyróżnia ofertę tego wykonawcy?

Revolt Energy Fotowoltaika – warunki i ceny

Usługi Revolt Energy są skierowanego do szerokiego grona odbiorców – z oferty może więc skorzystać każdy podmiot, który za pomocą energii słonecznej chce obniżyć swoje rachunki za prąd, pomagając jednocześnie środowisku naturalnemu. Szczególnie zaś, to rozwiązanie może opłacać się:

 • osobom fizycznymfotowoltaika dla domu ma największy udział w rozwoju polskiej branży fotowoltaicznej. Nie bez przyczyny – to właśnie gospodarstwa domowe mogą liczyć na najszerszy zakres wsparcia, m.in. z programu “Czyste powietrze”, jak również “Mój prąd 5.0” (który od 2022 roku obejmuje magazyny energii).
 • podmiotom gospodarczym, m.in. rolnikom – elektrownia słoneczna Revolt Energy może być opłacalna również dla jednostek biznesowych – inwestycja w fotowoltaikę dla firmy czy też fotowoltaika dla gospodarstw rolnych może być sposobem na zwiększenie konkurencyjności i dalszy rozwój.

Potencjalni klienci mogą liczyć na kompleksową realizację inwestycji – “pod klucz”. Co to oznacza? Instalacja powstaje na podstawie szczegółowego audytu fotowoltaicznego i projektu, dzięki czemu jest idealnie dopasowana do potrzeb inwestora – to przekłada się na szybszy zwrot z inwestycji. Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne elementy systemu (m.in. zabezpieczenia AC, DC), profesjonalny montaż oraz kompletną dokumentację, niezbędną do zgłoszenia instalacji do sieci.

Revolt Energy – szczegóły oferty

Z jakich podzespołów korzysta ten wykonawca? Jak zapewnia sama firma, współpracuje z “z renomowanymi producentami będącymi liderami z wieloletnim stażem w branży PV”. Standardem w instalacjach Revolt Energy mają być monokrystaliczne moduły w technologii half-cut. W realizacjach można znaleźć instalacje z modułami m.in.: Talesun czy Astronergy. Z kolei jeśli chodzi o inwertery, to wykorzystywane są urządzenia od SolarEdge czy Solax.

Warto jednak podkreślić, że wykonawca musi być pewien produktów, na których pracuje, gdyż swoim klientom daje aż:

 • 30 lat gwarancji wydajnościowej,
 • 20 lat gwarancji produktowej
 • 15 lat gwarancji na konstrukcję.

Wszystko to dostępne jest w ramach tzw. Gwarancji Całkowitej, którą w całości realizuje Revolt Energy. W przypadku ewentualnej awarii, to właśnie wykonawca zajmuje się całą procedurą reklamacyjną – co jest dużym plusem.

Fotowoltaika Revolt Energy zwykle realizowana jest w terminie do 14 dni. Możliwe jest jednak skorzystanie z opcji “Montaż express”, która skraca termin wykonania do zaledwie 5 dni.

Revolt Energy – ile zapłacisz? Cena

Przejdźmy teraz do niezwykle istotnej dla każdego inwestora kwestii, czyli kosztów. Na jakie wydatki musimy być gotowi, jeśli zdecydujemy się na ofertę Revolt Energy? I jakie są opcje finansowania?

Niestety, dokładniejszej odpowiedzi na pytanie dotyczące wysokości kosztów nie poznacie, dopóki nie skontaktujecie się z firmą. Revolt Energy nie udostępnia bowiem żadnego cennika czy też narzędzia do oszacowania kosztów przedsięwzięcia. Podejście to jednak jest dość uzasadnione. Cena fotowoltaiki uzależniona jest bowiem od aspektów, różniących się w zależności od inwestora czy miejsca inwestycji. Jej oszacowanie, bez poznania szczegółów, byłoby więc trudne.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że Revolt Energy pomoże Wam w zdobyciu wygodnej formy finansowania. Środki mogą pochodzić zarówno z jednego z wielu programów dofinansowania do fotowoltaiki, jak również ze źródła komercyjnego – np. z banku. Firma jest zarejestrowanym pośrednikiem kredytowym, więc z jej pomocą bez większego problemu powinniście otrzymać kredyt na fotowoltaikę (dla osób fizycznych) bądź leasing (dla podmiotów biznesowych).

Sprawdź bezpłatnie oferty fotowoltaiki

Pompy ciepła Revolt Energy – cena, warunki

Firma Revolt Energy posiada w swojej ofercie także energooszczędne pompy ciepła, które coraz częściej stanowią tańszą alternatywę dla ogrzewania gazowego (zwłaszcza teraz kiedy ceny gazu drastycznie rosną). Pompy ciepła są obecnie jednym z najoszczędniejszych najbardziej i ekologicznych sposobów ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Ponadto niekwestionowaną zaletą tego rozwiązania jest również:

 • komfortowe i bezpieczne użytkowanie przez cały rok – w porównaniu bowiem do tradycyjnych, domowych urządzeń grzewczych, nie stanowią one zagrożenia pożarowego (nie niosą też ryzyka ulatniania się lub wybuchu gazu). Pompy ciepła to urządzenia wielofunkcyjne. W okresie grzewczym przekazują energię z powietrza zewnętrznego do c.w.u. i systemu ogrzewania, latem natomiast chłodzą;
 • niskie koszty eksploatacjimontaż pompy ciepła pozwala obniżyć koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej nawet czterokrotnie. Jednak nie tylko, ponieważ w jej przypadku brak jest również dodatkowych kosztów związanych chociażby z kotłownią, kominem spalinowym, magazynem na opał lub instalacją gazową;
 • wysoka energooszczędność dzięki zastosowaniu w pompach ciepła oferowanych przez Revolt Energy wydajnej energetycznie sprężarki inwerterowej, współczynnik COP wynosi nawet 5,20;
 • ograniczenie emisji dwutlenku węgla – pompy ciepła nie produkują dymu, popiołu oraz innych substancji szkodliwych dla środowiska. Warto tu bowiem zaznaczyć, że zamiast gazu, węgla czy oleju, wykorzystują one darmową energię zawartą w powietrzu, gruncie lub wodzie (nawet do 80 proc., zaś pozostałe 20 proc. energii pochodzi z sieci). W pompach ciepła oferowanych przez Revolt Energy stosowany jest najnowszy ekologiczny czynnik chłodniczy R32, cechujący się znacznie lepszymi współczynnikami wpływu na środowisko;
 • możliwość połączenia z panelami fotowoltaicznymi, dzięki czemu rachunki za prąd i ogrzewanie można obniżyć do minimum;
 • cicha praca – zastosowanie inwerterowych sprężarek w jednostkach zewnętrznych, a także bardzo cicha praca zapewnia pełen komfort użytkowania pomp ciepła, znajdujących się w ofercie firmy Revolt Energy.

Revolt Energy pompa ciepła – dla kogo?

Pompy ciepła oferowane przez Revolt Energy to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie tylko buduje dom, ale także wymienia lub modernizuje istniejące źródło ciepła. Co ważne, pompy ciepła mają zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, jak i komercyjnym. Revolt Energy posiada pompy ciepła dla:

 • domu;
 • firmy;
 • rolnika.

Pompy ciepła Revolt Energy – oferta

Firma Revolt Energy w zakresie tych ekologicznych urządzeń grzewczych współpracuje z renomowanymi producentami pomp ciepła, którzy są liderami z wieloletnim stażem w tej branży. Co istotne, wszystkie oferowane przez firmę pompy ciepła są wpisane na listę ZUM w rządowym programie Czyste Powietrze. Ponadto Revolt Energy wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom swoich klientów w swojej ofercie posiada szeroki asortyment pompy ciepła o mocy od 6 do 30 kW, które dodatkowo można łączyć ze sobą kaskadowo. Dostępne rozwiązania to:

 • Eco Home – pompa ciepła Kaisai Arctic Eco Home typu Monoblok lub Split (o mocy od 6 do 30 kW). W tym przypadku klient może liczyć na gwarancję produktową wynoszącą 3 lata i rękojmię na montaż wynoszącą 2 lata. Rozwiązanie to zawiera połączenie hydrauliczne, połączenia elektryczne, połączenia chłodnicze (pompa ciepła typu Split), montaż pompy ciepła, zbiornik c.w.u., zbiornik C.O, a także takie bonusy jak: bezpłatna dostawa, polisa ubezpieczeniowa 12 oraz uruchomienie instalacji przez Autoryzowany Serwis Kaisai;
 • Eco Home + – pompa ciepła Kaisai Arctic Eco Home typu Monoblok lub Split (o mocy od 6 do 30 kW). Tutaj klient może liczyć na gwarancję produktową wynoszącą 5 lat i rękojmię na montaż wynoszącą 2 lata. Rozwiązanie to zawiera połączenie hydrauliczne, połączenia elektryczne, połączenia chłodnicze (pompa ciepła typu Split), montaż pompy ciepła, zbiornik higieniczny z dwoma wężownicami (C.W.U. + C.O. – 2w1), a także takie bonusy jak: bezpłatna dostawa, polisa ubezpieczeniowa 12 oraz uruchomienie instalacji przez Autoryzowany Serwis Kaisai.

Revolt Energy pompy ciepła – cena

Cena pompy ciepła zależy od wielu czynników, w tym od:

 • typu pompy ciepła (tańsze są powietrzne pompy ciepła, a droższe gruntowe pompy ciepła);
 • mocy urządzenia (im większa tym droższa);
 • zakresu prac związanych z modernizacją i oczekiwaniami inwestora;
 • kompletności zestawu, na który decyduje się kupujący.

Ponadto wszyscy zainteresowane zakupem i instalacją urządzeń wykorzystujących OZE mogą ubiegać się o różne dotacje finansowe. W przypadku pomp ciepła są to m.in.

Magazyny energii Revolt Energy – cena, warunki

Revolt Energy jako instalator chcący promować innowacyjne i proekologiczne rozwiązania technologiczne dla systemów energetycznych, zdecydował się na poszerzenie swojej oferty o montaż magazynów energii. Firma zdaje sobie bowiem sprawę z roli, jaką w połączeniu z fotowoltaiką mogą pełnić akumulatory. Chodzi tu oczywiście o podniesienie poziomu autokonsumpcji energii pozyskiwanej dzięki instalacji słonecznej, a także zapewnienie dostaw prądu podczas ograniczonej jego produkcji przez panele oraz w momentach awarii sieci. Revolt Energy przygotował ofertę urządzeń maksymalnie kompatybilnych i o wysokiej sprawności.

Magazyny energii Revolt Energy – dla kogo?

Domowy magazyn energii to już standard dla wielu prosumentów w Niemczech, czy w Austrii. Użytkownicy instalacji fotowoltaicznych widzą w tych urządzeniach sposób na zwiększanie swojej energetycznej niezależności. Celem propagowania magazynowania energii na większą skalę, czego konsekwencją będą korzyści dla środowiska naturalnego, z podobnych rozwiązań korzystać różne grupy odbiorców. Revolt Energy oferuje zatem magazyny energii, z których korzyści mogą czerpać:

 • klienci indywidualni – podstawowa grupa odbiorców usług w zakresie instalacji magazynów energii. Urządzenia proponowane przez Revolt oprócz wysokiej wydajności i żywotności charakteryzują się także dużą estetyka i kompaktowością wymiarów, co pozwala znaleźć dla nich dogodne miejsce nawet w niewielkim gospodarstwie domowym;
 • firmy – choć magazyny energii proponowane przez instalatora określane są jako “domowe”, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby firma zasilana przez fotowoltaikę, zainstalowała także magazyn energii. Pozwoli to na wypracowanie oszczędności w kosztach stałych prowadzenia przedsiębiorstwa;
 • rolnicy – nic nie stoi także na przeszkodzie, aby właściciele gospodarstw rolnych czy agroturystycznych korzystający z instalacji OZE zainwestowali również w magazyn energii. W kontekście tych odbiorców urządzenie może mieć szczególne znaczenie w wypadku awarii sieci elektroenergetycznych.

Magazyny energii od Revolt Energy – oferta

Revolt Energy proponuje swoim klientom instalację magazynów energii firmy Solax. Wśród zalet tych urządzeń należy z pewnością wymienić ich wysoką wydajność, niską awaryjność, inteligentną konserwację, intuicyjną obsługę, możliwość elastycznego wykorzystania akumulatora w różnych trybach pracy oraz odporność na warunki atmosferyczne określoną klasą ochrony IP 65. Zestawy magazynujące energię zawierają także falownik firmy Solax Power, który pozwala stworzyć hybrydową instalację fotowoltaiczną. Do najważniejszych parametrów magazynów energii od Revolt Energy należą:

 • wydajna i bezpieczna technologia LFP;
 • możliwość skalowania pojemności w zależności od zapotrzebowania energetycznego;
 • opcja awaryjnego zasilania urządzeń trójfazowych;
 • kompaktowe wymiary i estetyczny design;
 • bardzo konkurencyjne rynkowo ceny;
 • intuicyjna rozbudowa o dodatkowe moduły;
 • żywotność przy rozładowywaniu 90% do 6000 cykli;
 • gwarancja producenta do 10 lat lub 4000 cykli;
 • sprawność na poziomi 95%;
 • zakres temperatur pracy zalecany przez producenta 15-30 stopni Celsjusza.

Magazyn energii Revolt Energy – cena

Cena magazynów energii to obecnie jeden z najważniejszych aspektów przy wyborze urządzenia, szczególnie dla polskich producentów. Oczywiście koszty przedsięwzięcia, jakim jest instalacja magazynu energii będą się różnić w zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb klienta. Chodzi tu o przede wszystkim o pojemność i moc urządzenia, które muszą zostać dopasowane do instalacji fotowoltaicznej, trybu użytkowania magazynu, a także zapotrzebowania energetycznego nieruchomości. Tym niemniej okazuje się, że magazyny energii Solax oferowane przez Revolt Energy posiadają jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku. Choć sam instalator nie podaje w swoim serwisie informacji na ten temat, to w popularnym serwisie aukcyjnym można znaleźć też urządzenia w przedziale cenowym od kilku do kilkunastu tys. zł bez inwertera.

Revolt Energy – zalety i wady

Krótki staż na rynku sprawia, że jeśli chodzi o Revolt Energy, opinie o wykonawcy to towar deficytowy. Co warto zatem wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji na temat Revolt Energy? Oto plusy i minusy rozwiązania.

Zalety Revolt Energy

Za markę stoi stabilna, polska firma Blachotrapez
Długie okresy gwarancyjne, obsługiwane przez wykonawcę
Dostępność magazynów energii w ofercie
Fotowoltaika nie wyklucza gwarancji na dach od firmy Blachotrapez
Inwestycja realizowana “pod klucz”
Wsparcie w zdobyciu finansowania

Wady Revolt Energy

Minimalna ilość informacji o ofercie
Krótki staż na rynku
Brak możliwości wstępnego oszacowania kosztów

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Instalacje fotowoltaiczne
Pompy ciepła
Magazyny energii
Obsługa klienta
Montaż instalacji
Oferta
Fotowoltaika jako branża rozwija się w Polsce błyskawicznie i przyciąga zarówno kolejnych inwestorów, jak i kolejne podmioty biznesowe zainteresowane rozwojem działalności w tym kierunku. Nic więc dziwnego, że swój udział w szerzeniu “słonecznej” rewolucji energetycznej chciała mieć również firma Blachotrapez. Stworzona przez nią marka Revolt Energy zapewnia swoim klientom ofertę posiadającą kilka, dość istotnych zalet. Dużym plusem będą z pewnością dłuższe okresy gwarancyjne oraz obsługa zgłoszeń reklamacyjnych bezpośrednio przez wykonawcę. Docenić należy również kompleksowość oferty - instalacje wykonywane są “pod klucz”, a dodatkowo można wzbogacić je o pompy ciepła i magazyny energii (których wbrew pozorom nie oferuje każdy instalator). Niestety, choć za Revolt Energy stoi jedna z większych polskich firm, krótki staż w branży i skrótowo przedstawiona oferta może powstrzymywać wielu przed wyborem.
4.6
Nasza ocena
Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
DSxx
DSxx
21 maja 2023 19:00

solidnie i szybko, więc na +

Romuald
Romuald
29 grudnia 2022 17:33

Czytając powyższe komentarze zastanawiam się czy to ta sama firma. Współpraca z firmą REVOLT ENERGY bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Fachowe, rzetelne doradztwo ze strony Doradcy Techniczno-Handlowego Pana Norberta [Dane osobowe edytowane przez Redakcję]. Na każdym etapie Pan Norbert monitorował przebieg prac. Profesjonalne podejście do klienta, wzorowy kontakt. Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko wykonane na czas i według wcześniejszych uzgodnień. Jesteśmy już po montażu. Teraz czekamy na wymianę licznika , podłączenie instalacji i złożenie wniosku o dofinansowanie. Zdecydowanie polecam!

Krystian
Krystian
4 stycznia 2023 11:31
Odpowiedz do:  Romuald

Norbert skończ pisać sobie wszędzie pozytywne komentarze, bo to jest żałosne. Na każdej stronie z całej firmy tylko Ciebie wychwalają?

Maks.L
Maks.L
9 maja 2023 22:19
Odpowiedz do:  Krystian

z tym „Panem Norbertem” i ciągłym zachwalaniem (potencjalnie samego siebie) faktycznie kisnę jak to widzę, ale z mojej perspektywy to do usługi jako takiej nie ma się co doczepić

PS. PAN NORBERT NIE MONITOROWAŁ PRZEBIEGU PRAC etc, BO KTOŚ INNY BYŁ MOIM DORADCĄ

Anna
Anna
5 grudnia 2022 07:52

Nie polecam mają opóźnienie nie wywiązują się z umowy […] przesuwają terminy a klienci czekają mi już cztery razy przesunęli termin na wiadomość nie odpisują miało być tanio a opał i tak kupujemy czyli ten sezon grzewczy wydzie drogo czekam jeszcze do końca tygodnia i szukam nowej firmy.

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Andrzej
Andrzej
19 października 2022 22:02

A ja polecam. Podpisałem umowę na pompę w czerwcu. W moim imieniu złożyli wniosek z czystego powietrza i środki zostały przyznane we wrześniu. Zrobili mi montaż w połowie październiku, audyt był w sierpniu. Jestem zadowolony, pompa pracuje, ekipa bardzo fajna, pracowali w sumie 3 i pół dnia. Wszystko po montazu posprzątane. Znajomi ciagle czekają na dostawę sprzętu, z tego co słyszę, wszyscy maja problem z dostawami.

Michał
Michał
28 września 2022 21:40

Nie polecam! Nie polecam! Nie polecam! Umowę zawarliśmy 10 maja 2022 r., minęło już prawie 5 miesięcy a pompa nie została zainstalowana!!! W odpowiedzi na interwencje telefoniczne kłamią, oszukują. Kontakt z przedstawicielem handlowym – żaden!!! Wysyłają niekompetentne osoby, które opowiadają o rybach, grzybach i jeszcze …. Za każdym razem obiecują montaż w poniedziałek, potem przenoszą na piątek i tak 5 miesięcy … Zdemontowałem stary piec, w domu zimno. Zaczął się sezon grzewczy. A pompy jak nie było, tak i nie ma! Ja dość długo żyję na świecie, ale takich kłamców jeszcze nie spotkałem. Dla tej firmy najważniejszym jest wydębić pierwszą transzę płatności (60% wartości instalacji), a dla przedstawiciela zgarnąć swoją prowizję. Zwróciłem się do Prokuratury o wszczęcie postępowania karnego za oszustwo finansowe. Prawnik już pracuje nad pismem do izby skarbowej.

Beata
Beata
19 października 2022 18:22
Odpowiedz do:  Michał

czy mozna się z Panem jakoś skontaktować? Tez nie polecam!!! Mam dokładnie taki sam problem 😒

Danuta
Danuta
2 sierpnia 2022 15:17

Nie do wiary, ale od początku do końca powiem prawdę, że można dzisiaj mieć jeszcze do czynienia z tak solidną, słowną i profesionalną firmą jakim jest FIRMA REVOLT ENERGY. Począwszy od człowieka pierwszego kontaktuPana Dawida, dalej idealną wręcz ekipą montażową Pana Sebastiana, skończywszy na przedstawicielu w „centrum” (dostępnym dla mnie telefonicznie) Panu Alanowi. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, że miałam przyjemność poznać tę właśnie firmę i to że skorzystałam z jej usług. Nie mam za grosz żadnych uwag żadnych zastrzeżeń. Wierzcie mi polecam wszystkim Firmę REVOLT, wg mnie, lepszej nie znajdziecie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam

Michał
Michał
27 czerwca 2022 10:29

Nie polecam i to mało powiedziane.
Założyłem pod koniec wakacji 2021. Miało być 9,9 a mam 9,75 bo nie było paneli jak w umowie . Ale to w sumie nie problem. Miała być dotacja , a nie ma. Masa @ , upoważnień . Kontakt bardzo słaby odpowiedzi po miesiącu lub jak ostatnio wcale. Kolejny rok w odpowiedzi na któregoś @ Pani dzwoni że dotacji nie ma bo się nie załapałem i teraz mogę mieć nie 3 a 4 tyś ale no nowych warunkach przeliczania. Jak dzwoni to oczywiście nowa osoba i nie jest w temacie. Prośba o przesłanie papierów o złożeniu na dotacje i potwierdzenie złożenia wniosku w tamtym roku bez wyjaśnienia tylko proszę czekać na telefon bo jest nowa i musi to sprawdzić i cisza. Jak ja dzwonie to poczta. Albo nie złożyli wcale i przepadło albo co gorsza dotacja wpadła na nie moje konto ,czyli firmy Revolt , co martwiące bo nawet nie chcą wyjaśnić sprawy. Do podpisania umowy kontakt super , po montażu mają cię gdzieś Od początku problem z podglądem instalacji na app. Dostaje tylko @ z instrukcją jak podłączyć i to kilka razy co nic nie wnosi ;-). Monitoring śmiech na sali tu tego nie ma to nie columbus. Montaż ok. Szybko , czysto i sprawnie lecz to robota podwykonawcy bo Revolt nie ma swoich ludzi. Za ponad 40 tyś mogli by się postarać a tak mają opinie jakie mają. W śród znajomych nie polecam tej firmy bo wolę mieć znajomych nie wrogów. I wrogom też bym nie polecił ;-).
Podsumowując.
Pierwszy kontakt i nagadywanie Revolt – super
Montaż firma zewnętrzna – super
Po montażu firma Revolt – kontakt graniczy z cudem , trzeba wręcz błagać o kontakt a i to nie wychodzi. Jakieś formalności – brak odzewu. Dotacji brak. Ciągłe zbywanie inwestora. Na falownik trzeba patrzeć często bo się potrafi zawieszać i wtedy reset instalacji ale oni o tym nie wiedzą bo monitoringu nie mają ;-).
Szukajcie sprawdzonych firm a najlepiej obok siebie bo jak coś zawsze można podjechać i coś załatwić.
Pozdrawiam.

Grażyna
Grażyna
15 maja 2022 19:05

Bardzo dziękuję Panu Przemysławowi za kompetentna i rzetelna współpracę. Jeśli macie zamiar podpisać umowę z firmà Revolt – polecam, lecz jedynie pod warunkiem, że realizacja Waszej umowy zajmie się właśnie ten Pan. Jest to niezwykle obowiàzkowy, sumienny i pracowity człowiek, niejednokrotnie służył radà i pomocà, nawet kosztem prywatnego czasu. Zasługuje na pełne zaufanie i uznanie.

Anita
Anita
9 maja 2022 13:59

Beznadziejna firma !!!!
Prace wykonują po terminach i czuja się bezkarni u mnie obliczył pan Mateusz […] moja stratę finansowa na 45zl. za opóźnienie dwu miesięczne a ja za prąd miesięcznie płaciłam 10x więcej
Podpisujac umowę w czasie pandemii nie był to problem dla firmy ale aby zrealizować ja w terminie to zwalają winę na pandemie i teraz na pogodę tylko proszę w internecie sprawdzić jaka była piękna jesień !!!!
NIE Polecam!!!!

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Aneta
Aneta
8 kwietnia 2022 12:40

Polecam firmę Revolt Energy I doradcę Pana Norberta […], który zawsze odbiera telefon i wyjaśnienia wszelkie wątpliwości. Poza tym szybki i solidny montaż. Bardzo mile jestem zaskoczona tak fachową obsługą. Teraz to rzadkość.

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Marek
Marek
29 marca 2022 16:26

Nie polecam montaż wstępnie ustalony na 15 20 luty jest 29 marzec paneli brak

Pawel
Pawel
6 marca 2022 11:46

Dziekujemy ekipie monterow. Fachowa robota wykonana w 7 godzin. Wysprzatane. Naprawde fachowcy. Takich ludzi nalezy polecac. Pawel – Mlawa

Pawel
Pawel
18 lutego 2022 13:29

Umowa podpisana, jak na razie miesiac bez odpowiedzi.

EmilK
EmilK
18 stycznia 2022 22:05

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkim się zajęli profesjonalnie od samego poczatku. Terminowo i zgodnie z ustaleniami. Założyli panele w maju i faktycznie od razu rachunki za prąd się zmniejszyły i to znacznie.

Robert K
Robert K
11 grudnia 2021 21:31

Pod koniec września podjąłem rozmowy, podpisałem umowę i w pierwszych dniach października wpłaciłem pierwszą kwotę aby rozpoczęli proces montażu. Dooooopiero 28 października przyjechała ekipa monterska, założyli w jeden dzień 9,99 kWp
Następnego dnia pomiary i protokół odbioru.
Dnia 3 listopada zgłosili do ZE, wymiana licznika 2 grudnia
Niby Ok, poza bardzo długim czasem oczekiwania na montaż oraz NIESTETY ale FATALNYM kontakcie telefonicznym.
Na infolinii niekompetentni ludzie, przyjmują „zgłoszenie” zapisują nr tel i obiecują oddzwonić.
Nie oddzwaniają, kolejny tel i tak w koło.
Kilka dokumentów dostałem ale nigdzie info jaki numer np do serwisanta.
Kilka dni temu zadzwonił człowiek i jak się okazało ma być serwisantem. Ok zapisałem nr tel.
Niestety ale od 9 grudnia mój falownik w aplikacji i na stronie web jest w statusie WYŁACZONY.
Numer „serwisanta” nie odbiera, jak widzę jest jakiś błąd zaczytany przeze mnie z falownika. Chciałem to wyjaśnić.
Zastanawia mnie ten „monitoring” zdalny. Coś mi się zdaje, że od przypadku do przypadku a nie monitoring.
Nazwałbym go bardziej zdalnym podglądem a nie monitoringiem.
Poczekam do poniedziałku i zobaczę czy oddzwoni

Krzysiek
Krzysiek
17 grudnia 2021 14:26
Odpowiedz do:  Robert K

Doooopiero 28 października?! Czekałeś niecały miesiac? Ja kupiłem instalacje u lokalnej firmy i po 4 miesiącach nic nie mam. Jesteśmy z żoną załamani, ciągłe obietnice montażu, płatność 100% gotówką, bo miało być po 14 dniach wszystko zrobione.

Robert K
Robert K
17 grudnia 2021 15:59
Odpowiedz do:  Krzysiek

w umowie jest montaż expres za który zapłaciłem dodatkowo.
To tylko pokazuj jakie jest podejście. Mamy jelenia. Tak czuje się jak Jeleń i postanowiłem zrobić im reklamę, mam zrzuty korespondencji, czasów rozmów, numerów, maili. Jak przyczepią się, że ich oczerniam udostępnię wszystko.

Współczuję Wam bo wiem jak to jest. Obyś się bracie załapał na net-meeting czego Ci życzę

Krzysiek
Krzysiek
25 stycznia 2022 00:48
Odpowiedz do:  Robert K

Zdecydowałem się porozmawiać z Revoltem. Mocno pozytywnie mnie zaskoczyli, bo dali swojego prawnika i po jednym piśmie odzyskałem pieniądze od poprzedniej firmy. Mam już panele u sieie, czekam na montaż bo śnieg cały czas lezy. Chyba mialeś jakiegoś pecha, bo ja na razie jestm super zadowolony z obsługi. Dam znać po montażu.

Krzysiek
Krzysiek
7 lutego 2022 16:03
Odpowiedz do:  Krzysiek

Jestem już po montażu i tak jak obiecałem, opisuję. Jestem bardzo zadowolony. W połowie pracy zacząl padać snieg. Chlopaki wrocili w niedzielę skończyc prace. Mega ekipa. Wszytsko wyglada bardzo ładnie.

Marek
Marek
2 grudnia 2021 19:57

A ja jestem bardzo zadowolony. Płaciłem 4 tys za kW i uważam, że za takie usługi i gwarancje jakie dają to mega niska cena. Konkurencja nie była w stanie mi tego zaproponować. Sprzęt dojechał po tygodniu, kierowca mi rozładował. Ekipa byka super, robili 2 dni 6 kW, ale pogoda była słaba.
Nie brałem inwerterach hybrydowego, bo do tego co mam oferują specjalne złączki do baterii wiec po co miałem przepłacać? Uważam, ze mega uczciwa firma, ja nie żałuję.

Dawid
Dawid
8 grudnia 2021 17:56
Odpowiedz do:  Marek

Jakie złączki? Mówisz o solax retrofit charger który,kosztuje jedyne 7000zł plus cena baterii ? Super interes rzeczywiście. Cenę dostałeś atrakcyjną, ja płaciłem znacznie drożej, dlatego oczekiwałem czegoś lepszego. Ogólnie instalacja działa, jednak dalej nie mam skonfigurowanej aplikacji żeby móc połączyć się z inwerterem Solax i tak samo firma revolt nie monitoruje jeszcze instalacji zdalnie co było w unowie, że przez 2 lata mają monitorować, także nie działa to wszystko tak idealnie jak na papierku… Podobno ma być jeszcze odbiór z firmy revolt tylko nie wiadomo kiedy.. jak to Wyglądało u Pana? Pozdrawiam

Dawid
Dawid
17 listopada 2021 01:51

Firma słaba. Przysłali panele zwykłym kurierem, musiałem sam wnosić wszystko do domu… W dodatku byłem zapewniany przez handlowca o tym, że inwenter jest hybrydowy i że będzie można za jakiś czas podpiąć baterię tworząc system działający w przypadku przerw w dostawie prądu co okazało się nieprawdą, zwykły inwenter on grid ( mój błąd bo nie zapoznałem się z danymi technicznymi wcześniej i uwierzyłem nieodpowiedniej osobie) montaż obiecywany w 1 max 2 dni i tak był wykonany, niestety Panowie muszą przyjechać jeszcze raz na poprawki…bo tylko połowa paneli działa :/ jestem rozczarowany, tym bardziej że zapłaciłem 26300 za instalację 5.18kw, konkurencja ma jednak taniej i to z falownikami hybrydowymi. Zaczynam żałować,że wybrałem tą firmę.

Sceptyk
Sceptyk
19 stycznia 2022 21:21
Odpowiedz do:  Dawid

To zawsze jest loteria. Firma sprzedająca PV jest dla danego klienta tak dobra jak ekipa która ją instaluje. Kwestia tego kiedy Sprzedawca połapie się że nie trafił z podwykonawcą;-)

Jacek
Jacek
20 października 2021 00:44

Proszę coś więcej napisać? Gdzieś było napisane że to HSG Sun .To masakra.

Miroslaw
Miroslaw
8 października 2021 20:59

Jak najdalej od tej firmy ,ja poplynalem na 5500zl

Robert
Robert
14 października 2021 11:34
Odpowiedz do:  Miroslaw

Jakieś szczegóły, jestem na etapie rozmów

Rafał
Rafał
19 października 2021 19:19
Odpowiedz do:  Miroslaw

Więcej informacji jestem na etapie rozmów

Jacek
Jacek
20 października 2021 00:45
Odpowiedz do:  Miroslaw

Coś więcej?

emil
emil
13 listopada 2021 01:12
Odpowiedz do:  Miroslaw

no to faktycznie pomocna wypowiedz. szkalowanie w internecie bez konsekwencji

Sceptyk
Sceptyk
19 stycznia 2022 21:22
Odpowiedz do:  Miroslaw

jakieś sczegóły