Revolt Energy opinie 2021: Fotowoltaika, Magazyny energii

Jeśli poszukujecie dla siebie wykonawcy instalacji fotowoltaicznej, bardzo prawdopodobne, że prędzej czy później natraficie na ofertę firmy Revolt Energy. Czy i jak wyróżnia się ona na tle konkurencji? Czy Fotowoltaika Revolt Energy to jedyne co wykonawca może Wam zaoferować? Sprawdź!

Sprawdź bezpłatnie oferty fotowoltaiki

Revolt Energy – zakres działalności


Fotowoltaika
Tak
Pompy ciepła
Nie
Magazyny energii
Tak
Stacje ładowania
Nie

Revolt Energy – marka grupy Blachotrapez

Revolt Energy (działająca pod adresem revoltenergy.eu) to stosunkowo młoda marka, należąca jednak do podmiotu znanego i cenionego na polskim rynku – grupy Blachotrapez. Spółka-matka zaczynała w od 1969 roku od niewielkiej firmy dekarskiej. Dzisiaj produkty tej marki dostępne są w wielu krajach Europy, jak również w USA.

Nowością w portfolio, ale i też naturalnym kierunkiem rozwoju firmy jest zwrócenie się w stronę instalacji fotowoltaicznych, które ze względu na specyfikę pracy najczęściej trafiają właśnie na dach. W ofercie wykonawcy, oprócz fotowoltaiki, znajdziecie również inne, kompatybilne z nią opcje, jakimi są magazyny energii.

Decydując się na fotowoltaikę Revolt Energy, otrzymujecie więc kompletne rozwiązanie zapewniające niezależność energetyczną, idealnie dopasowane do Waszego poszycia dachowego. Co, oprócz tego, wyróżnia ofertę tego wykonawcy?


Prąd ze słońca? Niższe rachunki za energię elektryczną? Nawet 3.000 zł dopłaty do fotowoltaiki z programu Mój Prąd?

W enerad.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową usługę fotowoltaiczną. Skontaktuj się z naszym Specjalistą, który przeprowadzi Cię przez cały proces!

Sprawdź ofertę fotowoltaiki

Revolt Energy Fotowoltaika – warunki i ceny

Usługi Revolt Energy są skierowanego do szerokiego grona odbiorców – z oferty może więc skorzystać każdy podmiot, który za pomocą energii słonecznej chce obniżyć swoje rachunki za prąd, pomagając jednocześnie środowisku naturalnemu. Szczególnie zaś, to rozwiązanie może opłacać się:

  • osobom fizycznymfotowoltaika dla domu ma największy udział w rozwoju polskiej branży fotowoltaicznej. Nie bez przyczyny – to właśnie gospodarstwa domowe mogą liczyć na najszerszy zakres wsparcia, m.in. z programu “Czyste powietrze”, jak również “Mój prąd 3.0” (który od 2021 będzie obejmował… magazyny energii).
  • podmiotom gospodarczym, m.in. rolnikom – elektrownia słoneczna Revolt Energy może być opłacalna również dla jednostek biznesowych – inwestycja w fotowoltaikę dla firmy czy też fotowoltaika dla gospodarstw rolnych może być sposobem na zwiększenie konkurencyjności i dalszy rozwój.

Potencjalni klienci mogą liczyć na kompleksową realizację inwestycji – “pod klucz”. Co to oznacza? Instalacja powstaje na podstawie szczegółowego audytu fotowoltaicznego i projektu, dzięki czemu jest idealnie dopasowana do potrzeb inwestora – to przekłada się na szybszy zwrot z inwestycji. Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne elementy systemu (m.in. zabezpieczenia AC, DC), profesjonalny montaż oraz kompletną dokumentację, niezbędną do zgłoszenia instalacji do sieci.

Revolt Energy – szczegóły oferty

Z jakich podzespołów korzysta ten wykonawca? Niestety, firma nie podaje szczegółów – zapewnia jedynie, że współpracuje z “z renomowanymi producentami będącymi liderami z wieloletnim stażem w branży PV”. Standardem w instalacjach Revolt Energy mają być monokrystaliczne moduły w technologii half-cut. Warto jednak podkreślić, że wykonawca musi być pewien produktów, na których pracuje, gdyż swoim klientom daje aż:

  • 30 lat gwarancji wydajnościowej,
  • 20 lat gwarancji produktowej
  • 15 lat gwarancji na konstrukcję.

Wszystko to dostępne jest w ramach tzw. Gwarancji Całkowitej, którą w całości realizuje Revolt Energy. W przypadku ewentualnej awarii, to właśnie wykonawca zajmuje się całą procedurą reklamacyjną – co jest dużym plusem.

Fotowoltaika Revolt Energy zwykle realizowana jest w terminie do 14 dni. Możliwe jest jednak skorzystanie z opcji “Montaż express”, która skraca termin wykonania do zaledwie 5 dni.

Revolt Energy – ile zapłacisz? Cena

Przejdźmy teraz do niezwykle istotnej dla każdego inwestora kwestii, czyli kosztów. Na jakie wydatki musimy być gotowi, jeśli zdecydujemy się na ofertę Revolt Energy? I jakie są opcje finansowania?

Niestety, dokładniejszej odpowiedzi na pytanie dotyczące wysokości kosztów nie poznacie, dopóki nie skontaktujecie się z firmą. Revolt Energy nie udostępnia bowiem żadnego cennika czy też narzędzia do oszacowania kosztów przedsięwzięcia. Podejście to jednak jest dość uzasadnione. Cena fotowoltaiki uzależniona jest bowiem od aspektów, różniących się w zależności od inwestora czy miejsca inwestycji. Jej oszacowanie, bez poznania szczegółów, byłoby więc trudne.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że Revolt Energy pomoże Wam w zdobyciu wygodnej formy finansowania. Środki mogą pochodzić zarówno z jednego z wielu programów dofinansowania do fotowoltaiki, jak również ze źródła komercyjnego – np. z banku. Firma jest zarejestrowanym pośrednikiem kredytowym, więc z jej pomocą bez większego problemu powinniście otrzymać kredyt na fotowoltaikę (dla osób fizycznych) bądź leasing (dla podmiotów biznesowych).

Sprawdź bezpłatnie oferty fotowoltaiki

Revolt Energy – zalety i wady

Krótki staż na rynku sprawia, że jeśli chodzi o Revolt Energy, opinie o wykonawcy to towar deficytowy. Co warto zatem wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji na temat Revolt Energy? Oto plusy i minusy rozwiązania.

Zalety Revolt Energy

Za markę stoi stabilna, polska firma Blachotrapez
Długie okresy gwarancyjne, obsługiwane przez wykonawcę
Dostępność magazynów energii w ofercie
Fotowoltaika nie wyklucza gwarancji na dach od firmy Blachotrapez
Inwestycja realizowana “pod klucz”
Wsparcie w zdobyciu finansowania

Wady Revolt Energy

Minimalna ilość informacji o ofercie
Krótki staż na rynku
Brak możliwości wstępnego oszacowania kosztów

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Instalacje fotowoltaiczne
Mgazyny energii
Obsługa klienta
Montaż instalacji
Oferta
Fotowoltaika jako branża rozwija się w Polsce błyskawicznie i przyciąga zarówno kolejnych inwestorów, jak i kolejne podmioty biznesowe zainteresowane rozwojem działalności w tym kierunku. Nic więc dziwnego, że swój udział w szerzeniu “słonecznej” rewolucji energetycznej chciała mieć również firma Blachotrapez. Stworzona przez nią marka Revolt Energy zapewnia swoim klientom ofertę posiadającą kilka, dość istotnych zalet. Dużym plusem będą z pewnością dłuższe okresy gwarancyjne oraz obsługa zgłoszeń reklamacyjnych bezpośrednio przez wykonawcę. Docenić należy również kompleksowość oferty - instalacje wykonywane są “pod klucz”, a dodatkowo można wzbogacić je o magazyny energii (których wbrew pozorom nie oferuje każdy instalator). Niestety, choć za Revolut Energy stoi jedna z większych polskich firm, krótki staż w branży i skrótowo przedstawiona oferta może powstrzymywać wielu przed wyborem.
4.4
Nasza ocena
Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments