RWE rozpoczyna sprzedaż gazu dla małych i średnich przedsiębiorstw

0 /5
(Ocen: 0)

RWE to kolejny sprzedawca, który poszerza swoje usługi o sprzedaż gazu dla małych i średnich przedsiębiorstw. TERAZ GAZ to dopasowana propozycja dla klientów biznesowych. Co dla przedsiębiorców przygotował energetycznych gigant?

“Walkę” o małych i średnich przedsiębiorców na rynku gazu rozpoczyna RWE. Sprzedawca, klientom instytucjonalnym zużywającym gaz w celach produkcyjnych i grzewczych proponuje produkt TERAZ GAZ. Oferta dostępna jest na terenie całego kraju. Jak podkreśla RWE, produkt dopasowany jest do potrzeb i oczekiwań współczesnego rynku. Na co mogą liczyć przedsiębiorcy decydujący się na TERAZ GAZ?

TERAZ GAZ oferta gazu dla firm

Klienci biznesowi z sektora małych i średnich przedsiębiorstw przede wszystkim mogą liczyć na stałą ceną za MWh podczas trwania umowy. RWE do odbiorców podchodzi elastycznie i proponuje im kontrakty krótkoterminowe (minimum to 12 miesięcy) oraz długoterminowe. Ponadto, przedsiębiorcy zaoszczędzą również na cenach i opłacie abonamentowej – RWE zobowiązuje się do obniżenia stawek w odniesieniu do dotychczasowego sprzedawcy. To jednak nie koniec oferty. Energetyczny gigant nie będzie pobierał zaliczek co miesiąc, a na uregulowanie faktury klienci instytucjonalni będą mieć 21 dni. Oferta ważna jest od 2 lipca br.

Jeśli chcecie sprawdzić, jakie ceny gazu obowiązują u innych sprzedawców to zajrzyjcie do rankingu cen gazu dla firmy.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments