Tani gaz dla firmy – oferta Axpo

5 /5
(Ocen: 1)

axpo2Polacy z roku na rok coraz chętniej zmieniają swojego sprzedawcę gazu, wpływa na to m.in. więcej atrakcyjnych ofert dedykowanych klientom indywidualnym oraz biznesowym. Całkiem niedawno zakres swoich usług o sprzedaż gazu rozszerzyło Axpo. Czym sprzedawca chce przekonać przedsiębiorców do swojej oferty?

Axpo to szwajcarska marka, która znana jest na całym świecie – firma działa w ponad 20 krajach i obsługuje około 3 mln odbiorców. Dotychczas w Polsce sprzedawca skupiał się m.in. na sprzedaży prądu oraz doradztwie energetycznym. Całkiem niedawno firma rozszerzyła swoją działalność o oferty na sprzedaż gazu dla klientów instytucjonalnych – obsługiwani są odbiorcy z następujących grup taryfowych: E, W-1, W-1f, W-2, W-2f, W-3, W-3f, W-4, W-4f, W-5, W-6, W-7, W-8 . Na co możemy liczyć decydując się na propozycję tego energetycznego giganta?

Oferta na sprzedaż gazu Axpo

Jak każdy sprzedawca Axpo oferuje pomoc przedsiębiorcom podczas przeprowadzania formalności związanych ze zmianą firmy energetycznej. Firma kładzie duży nacisk na jakość obsługi swoich klientów – w razie potrzeby będziemy mogli liczyć na pomoc profesjonalnego Doradcy. Kolejną zaletą oferty jest jej dopasowanie do charakterystyki firmy oraz niska cena (porównanie oferty Axpo na tle konkurencji: tutaj). Wybierając ofertę sprzedawcy otrzymamy również możliwość skorzystania z bezpłatnej kontroli parametrów dystrybucyjnych, co pozwoli nam jeszcze bardziej zoptymalizować koszty za błękitne paliwo.

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Specjalizuje się w tematach związanych z branżą energetyczną. Interesuje się również finansami, rynkiem nieruchomości oraz marketingiem internetowym. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments