Tani gaz od Energetycznego Centrum

2 /5
(Ocen: 1)

energetyczne-centrum-slideNajwiększy alternatywny sprzedawca gazu, Energetyczne Centrum, od 1 października wprowadza obniżkę cen błękitnego paliwa o 6,1 proc. dla gospodarstw domowych. Taryfa została już zatwierdzona przez Urząd Regulacji Energetyki.

Ceny paliwa gazowego tanieją, pod naciskiem URE kilka tygodni temu PGNiG obniżyło swoje taryfy. W ślady monopolisty poszedł największy niezależny sprzedawca gazu, czyli Energetyczne Centrum. Od 1 października cena błękitnego paliwa będzie niższa o 6,1 proc. w stosunku do dotychczasowych taryf. Dzięki obniżce, sprzedawca będzie posiadał najtańszą taryfę na paliwo gazowe – cena będzie niższa o 3,5 proc. w porównaniu z konkurencją i wyniesie 104,83 zł/MWh (poprzednia stawka to 111,59 zł/MWh). Gaz będzie sprzedawany przez markę firmy, czyli Błękitną Energię. Tańszą taryfą objęci zostaną również dotychczasowi klienci firmy.

Jeśli już teraz zastanawiacie się nad zmianą sprzedawcy gazu dla domu – zajrzyjcie tutaj, a dla firmy: tutaj.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments