Tani gaz – spadną ceny paliwa!

0 /5
(Ocen: 0)

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich klientów indywidualnych – 13.08.2015 roku Prezes URE zatwierdził korektę taryfy na sprzedaż gazu PGNiG Obrót Detaliczny. Co dla nas to oznacza? Niższe rachunki od 3,1 proc. do 4,5 proc.

Ceny gazu w ostatnim czasie spadły (zarówno na TGE, jak i dwustronnych umowach PGNiG) i w związku z tym URE wezwało PGNiG do zareagowania na zmiany na rynku gazu. Nie da się ukryć, że nasz monopolista stosunkowo niechętnie zareagował na apel urzędu, o tym poczytacie sobie np. https://enerad.pl/aktualnosci/bedzie-tanszy-gaz-ure-wezwal-pgnig-do-obnizki-cen-gazu/. Ale ostatecznie wszystko skończyło się z korzyścią dla klientów indywidualnych.

Gaz ziemny wysokometanowy w gospodarstw domowych, które korzystają z usług PGNiG w ramach umów kompleksowych, będzie tańszy od 3,1 proc. do 4,5 proc. Zaznaczamy, że wysokość opłaty abonamentowej oraz stawki opłat za dostarczanie gazu nie ulegną zmianie.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
14 sierpnia 2015 22:25

A czy butle z gazem również potanieja?

Agnieszka Fodrowska
Agnieszka Fodrowska
17 sierpnia 2015 12:57
Odpowiedz do:  Mateusz

Niestety, obniżki cen dla gospodarstw domowych obejmują tylko gaz ziemny wysokometanowy. Pozdrawiamy.