Tauron: aplikacja informująca o wyłączeniach prądu

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

tauron dystrybucja logoKilka razy zdarzyło nam się narzekać, że nasi dystrybutorzy prądu do planowanych wyłączeń podchodzą zbyt lekceważąco i w rezultacie praktycznie każdego z nas zaskoczyła przerwa w dostawach energii elektrycznej. Teraz może się to zmienić – Tauron właśnie oddał w ręce swoich klientów biznesowych specjalną aplikację.

Informer, bo tak nazywa się aplikacja oddana do użytku przez Tauron Dytrybucję, to program, który z pewnością ułatwi życie wszystkim klientom instytucjonalnym. Dzięki aplikacji każdy odbiorca znajdujący się w strefie planowanego wyłączenia, zostanie poinformowany poprzez e-mail o terminie przerwy i jej długości. Dystrybutor chce w niedalekiej przyszłości rozszerzyć funkcjonalność programu – klienci będą otrzymywać SMS-y z informacjami o wyłączeniach awaryjnych.

Informer może wykorzystywać różne kanały komunikacji – docelowo Tauron chce również wysyłać inne informacje związane z dostarczaniem prądu.

Warto też nadmienić, że dystrybutor przykłada coraz większą uwagę do systemu powiadamiania klientów. Już dzisiaj odbiorcy przyłączeni do sieci Tauron Dystrybucja mogą m.in. za pomocą wyszukiwarki na stronie www znaleźć awarię, czy ją zgłosić.

Najnowsze aktualności / recenzje

Komentarze

  1. Witam,
    Mam nadzieję, że w przyszłości będzie możliwość otrzymywania powiadomień o wyłączeniach (mailem/sms-em – również bez pomocy aplikacji) dotyczących wyłącznie danej dzielnicy/osiedla/gminy/adresu, a niekoniecznie dla całego miasta – aktualnie można zamawiać powiadomienia mailowe, ale tylko dla całych rejonów np. większe miasto + okoliczne gminy (nie można wybrać mniejszego obszaru, ani konkretnego adresu).

Dodaj komentarz