Vattenfall obniża ceny energii

0 /5
(Ocen: 0)

Vattenfall wprowadza także nowe, niższe ceny dla gospodarstw domowych, obniżając taryfę o 2 procent.
Zmiana, która zostanie wprowadzona w życie 1 lipca 2009 jest reakcją na obniżające się ceny energii elektrycznej
na rynku hurtowym.

Grzegorz Lot Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu:

„Vattenfall zgodnie ze swoimi obietnicami, że ceny finalne będą podążały za zmianami na rynku hurtowym, zdecydował się obniżyć ceny energii elektrycznej. Klienci indywidualni od lipca zapłacą 2 procent, zaś firmy 5 procent mniej niż w dotychczasowych taryfach. Mam nadzieję, że to dobry sygnał dla naszych Klientów oraz dowód na to, iż warto być Klientem Vattenfall”.

Vattenfall kieruje swoje produkty do wszystkich odbiorców energii z całej Polski. Firma liczy, że dotychczasowe działania przekonają kolejne firmy oraz gospodarstwa domowe do skorzystania z szerokiej oferty oraz możliwości przyłączenia się do wciąż rosnącej grupy klientów wybierających Vattenfall jako swojego sprzedawcę.Również klienci indywidualni odczują od lipca 2009 redukcję rachunków za energię. Oprócz 2 procentowej obniżki, każdy odbiorca otrzyma ofertę produktów z gwarancją ceny, a także pięć kuponów z 50 procentowym rabatem na zakup energooszczędnych świetlówek, dzięki czemu każdy z nich będzie mógł zaoszczędzić na rachunku nawet 80 złotych rocznie.W okresie 2008-2009 nasi klienci zakupili aż 182 tysiące promocyjnych świetlówek, co przekłada się nie tylko na oszczędności w ich budżetach domowych , ale także na ochronę środowiska naturalnego (nie zostało wyemitowane 7 000 ton CO2 = 3100 ton węgla = 50 wagonów węgla). Klienci indywidualni Vattenfall mogą też skorzystać z faktury elektronicznej, obecnie z 50 procentową promocją na opłatę stałą, wybrać produkt ekologiczny lub coś z oferty programu lojalnościowego. Na stronie vattenfall.pl każdy klient może znaleźć porady jak oszczędzać energię. Szczególnie pomocnymi narzędziami są tu kalkulator energii oraz konfigurator produktów.

Komentarz enerad.pl: Nowe stawki opłat zostały już wprowadzone do Eneratora.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments