W grudniu chętniej zmienialiśmy sprzedawcę prądu

0 /5
(Ocen: 0)

domComiesięczny raport URE na temat zmian sprzedawców prądu, tym razem napawa optymizmem. W grudniu 2015 roku aż 13.344 gospodarstw domowych zmieniło swoją firmę energetyczną. Wzrost odnotowano również w przypadku klientów biznesowych.

W listopadzie 2015 roku 5.347 gospodarstw domowych zmieniło swojego sprzedawcę prądu, miesiąc później liczba zmian była bardziej imponująca. W grudniu na taki krok zdecydowało się 13.344 odbiorców indywidualnych. Pozytywne sygnały docierają do nas także z sektora biznesowego. W grudniu sprzedawcę zmieniło 2.714 odbiorców z grup taryfowych A, B i C.

Łącznie swojego sprzedawcę prądu z gospodarstw domowych zmieniło 391.351 – w porównaniu do grudnia 2014 roku odnotowano wzrost na poziomie 36 proc. W przypadku odbiorców biznesowych wzrost wyniósł 29,2 proc.

Jeśli zastanawiacie się nad zmianą sprzedawcy prądu, to już teraz zapraszamy Was do naszej porównywarki cen prądu.

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Specjalizuje się w tematach związanych z branżą energetyczną. Interesuje się również finansami, rynkiem nieruchomości oraz marketingiem internetowym. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments