Załóż konto ING Direct i zyskaj 140 złotych premii

0 /5
(Ocen: 0)

Aż 140 złotych premii dostaną osoby, które do 31. 01.2018 założą konto osobiste Direct w ING Bank Śląski. By móc skorzystać z promocji, trzeba być tzw. nowym klientem.

Kto może skorzystać z promocji na konto Direct z Lwem w ING

By skorzystać z promocji wystarczy, że w okresie od 1.01.2017 do 30.11.2017 nie korzystało się (również jako współwłaściciel) z kont bankowych w tym banku. Wyjątek stanowią osoby, które posiadają jedynie rachunek firmowy lub korzystały z innych produktów banku (lokaty, kredytu).

Promocja skierowana jest do dwóch grup – osób pomiędzy 18 i 26 rokiem życia oraz reszty klientów.

Jakie są warunki promocji konta Direct w ING?

Aby skorzystać z bonusu należy założyć konto osobiste Direct oraz konto oszczędnościowe. Oba rachunki muszą być założone przez internet, a nie w placówce bankowej.

Podstawą do wypłacenia premii jest aktywne korzystnie z konta. W przypadku osób do 26 roku życia wystarczy do 31 marca 2018 roku wykonać minimum 8 transakcji za pomocą karty płatniczej lub Blik. Inni klienci muszą dokonać transakcji na określoną kwotę (również za pomocą karty lub Blik) 1000 złotych do 31 maja 2018.

Dodatkowo można zarobić jeszcze 20 złotych, jeśli na konto minimum raz wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy (min. 1000 złotych). Drugie 20 złotych można dostać, jeśli wykonana się minimum 3 transakcje w internecie za pomocą Blik.

Ostatni warunek promocji to utrzymanie otwartego rachunku do 20 czerwca 2018. Otwarte musi dodatkowo pozostawać także konto oszczędnościowe. Zgodnie z regulaminem także wszystkie płatności, spełniające warunki promocji, muszą być zaksięgowane w systemie bankowym do tej daty.

Premia w ramach promocji wypłaca na jest na konto oszczędnościowe. W przypadku konta dla osób 26 roku życia ostateczny termin wypłaty to 30 kwietnia 2018. W przypadku pozostałych klientów bank rozliczy się maksymalnie do 30 czerwca 2018.

Ocena redakcji kontomat.net

Promocja w ING to korzystne rozwiązanie, zwłaszcza, że wymogi banku nie są zbyt wielkie. Konto w ING może być otwarty jako kolejny rachunek, ale jeśli szukasz konta podstawowego – to także może być propozycja dla Ciebie.

Grafika pochodzi ze strony banku.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments