Zarób 650 złotych zakładając ekonto w Mbank – 3 edycja

Mbank nie dawno ponownie uruchomił jedną z najbardziej opłacalnych promocji w polskiej bankowości. Bonus, jaki uzyskać możemy w ramach „Lepiej z eKontem III” to aż 650 złotych oraz dwuletnia gwarancja niezmienności wysokości opłat.

Jakie są warunki prowadzenia eKonta w ramach promocji?

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2018 roku. Promocja obowiązuje 18.12.2017r. do 31.05.2020r r.

Kuszącym elementem promocji na pewno jest fakt, że przez dwa lata nie zapłacimy za następujące elementy:

  • prowadzenie konta,
  • wypłaty z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet (powyżej 100 złotych, w innym wypadku wypłata kosztuje 1,30zł),
  • złotówkowe przelewy internetowe,
  • kartę debetową (pod warunkiem dokonania 5 płatności miesięcznie).

Jednak najbardziej korzystny jest zwrot na konto, który może przez pierwszych pięć miesięcy wynieść aż 4% wartości transakcji kartą lub Blik. Łącznie to 650 złotych. Aby otrzymać zwrot należy zalogować się na konto i zasilić je kwotą minimum 1000 złotych, a następnie zrobić zakupy za min. 250 złotych i zapłacić za nie kartą lub Blikiem. Maksymalnie w jednym miesiącu możemy otrzymać zwrot w wysokości 130 złotych. Pierwsza premia zostanie wypłacona za pierwszy, pełny miesiąc trwania umowy (jeśli założysz konto w lutym, do promocji będą się liczyły dopiero transakcje z marca, a wypłata nastąpi w kwietniu).

Kto może skorzystać z promocji eKonto w mBanku?

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Skorzystać z niej mogą osoby, które od 1.06.2016 nie były właścicielami lub współwłaścicielami konta w mBank. Dotyczy to także rachunków oszczędnościowych.

Ekonto można założyć przez internet lub w placówce bankowej. Pamiętaj, że promocja przestanie działać, jeśli przekształcić rachunek w inną wersję konta: np firmowe.

Grafika pochodzi ze strony banku.

Emila Uganowska

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się energetyką i finansami. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Ogromna fanka motoryzacji, nowych technologii i Stephena Kinga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *