Zmiana sprzedawcy gazu w domu – oferta Energetycznego Centrum

0 /5
(Ocen: 0)

energetyczne-centrum-slide
Energetyczne Centrum to niezależny sprzedawca prądu, który właśnie poszerzył zakres swoich usług o sprzedaż gazu – oferta skierowana jest do klientów indywidualnych.

1 stycznia 2014 roku weszła w życie nowa Instrukcja Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) Polskiej Spółki Gazownictwa, dzięki niej sprzedawcy paliwa gazowego, po zawarciu nowej umowy, mogą świadczyć usługi na terenie całej Polski. Z tej możliwości postanowiło skorzystać Energetyczne Centrum.

Naszym Klientom chcemy zaproponować umowy na tańszy prąd i gaz w pakiecie, która pozwala wygenerować nawet kilkaset złotych oszczędności. Nie mamy żadnej tajnej broni. Mamy zwyczajnie niższą taryfę dla paliwa gazowego, zatwierdzoną przez Prezesa URE – mówi Damian Lindner, dyrektor ds. produktu z Energetycznego Centrum SA. – Do tej pory sprzedawcy działający na rynku koncentrowali się przede wszystkim na ofercie dla przedsiębiorców. My strategię działania spółki od początku opieraliśmy na usługach skierowanych do Klienta indywidualnego, stąd nasza najnowsza oferta gaz i prąd dla domu, która umożliwia generowanie oszczędności w budżecie domowym sięgające nawet 750 zł w skali 3-letniej umowy, oczywiście w zależności od zużycia energii i gazu – tłumaczy Damian Lindner.

Według danych URE na koniec pierwszego kwartału 2014 roku, dostawcę gazu zmieniło zaledwie 500 odbiorców. Nadal spory odsetek polskich konsumentów nie wie, że może zmienić sprzedawcę prądu i gazu. Warto zaznaczyć, że zmiana sprzedawcy w pierwszym i drugim przypadku jest bardzo prosta – wystarczy upoważnić nowego dostawcę, który dopełni wszystkie formalność związane ze zmianą.

W enerad.pl stawiamy na poszerzanie wiedzy wśród odbiorców gazu – jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda rynek gazu w Polsce i jakie prawa Ci przysługują, to koniecznie zajrzyj tutaj. Ponadto, już teraz możesz sprawdzić aktualne ceny gazu!
Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą zacząć oszczędzać na rachunkach za gaz – w najbliższym czasie zostanie uruchomiona nasza porównywarka cen gazu, dzięki której znalezienie najtańszej oferty zajmie zaledwie kilka minut!

 

źródło: Energetyczne Centrum

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments