Zyskaj z “Mobilną Premią 2” w BGŻ BNP Paribas do 300 zł!

5 /5
(Ocen: 1)

Czas przystąpienia do promocji mija 31 marca 2018 roku. Jeśli w tym okresie założysz konto jako nowy klient BGŻ BNP Paribas i spełnisz pozostałe warunki, możesz zyskać nawet 300 zł w ciągu roku! Odpowiadamy, co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę.

Kto może skorzystać z Mobilnej Premii 2?

Żeby wziąć udział w promocji trzeba być nowym pełnoletnim klientem BGŻ. Nie można być posiadaczem lub współwłaścicielem rachunku w BGŻ BNP Paribas, w przeciągu 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o przystąpienie do Mobilnej Premii 2.

Wysokość premii i zasady naliczania

Maksymalnie można uzyskać 300 zł zwrotu premii w ciągu roku. Na miesiąc przypada zatem do 25 zł zwrotu.
Promocja naliczana jest w wysokości 1 zł od każdej płatności aplikacją mobilną. Najmniejszą kwotą transakcji jest 5 zł. Do premii nie liczą się opłaty wykonane blikiem lub wpłaty na rachunek oszczędnościowy. Gdy transakcje mobilne zostaną wykonane za pomocą aplikacji Gomobile kilkukrotnie na ten sam rachunek w jednym miesiącu, to premia zostanie wypłacona tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu.

Premia za dany miesiąc wypłacana jest 8 dnia kolejnego miesiąca. Chyba, że dzień ten jest dniem wolnym od pracy to premia zostanie wypłacona następnego dnia roboczego.

Warunki wzięcia udziału w promocji

Żeby móc brać udział w Mobilnej Premii 2 trzeba być nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Poza tym należy złożyć wnioski o przystąpienie do promocji i otworzenie konta wraz z kartą. Do wyboru mamy Konto Optymalne, Maksymalne oraz Premium.

Pamiętajmy, że udział w promocji zobowiązuje do akceptacji zgody na (e-korespondencję), czyli przesyłanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem.

Po zawarciu umowy z bankiem, pozostaje jeszcze aktywnie korzystać z konta. Dla BGŻ Bank Paribas aktywne używanie rachunku oznacza albo otrzymywanie wynagrodzenia od pracodawcy na konto, lub co najmniej dwie transakcje w miesiącu na rachunek płatniczy przedsiębiorców. Do listy wspomnianych odbiorców płatności bank zalicza:

  • dostawców mediów (TV, telefon, gaz, prąd, internet itd.),
  • dostawców usług płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja,
    płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
  • uczelnie, szkoły wyższe (np. płatności za akademik),
  • placówki systemu oświaty (szkoły, przedszkola, żłobki).
Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments