Pożyczka gotówkowa w Alior Banku

0 /5
(Ocen: 0)

Prostym zobowiązaniem, które nie wymaga wielu formalności, jest pożyczka gotówkowa. To narzędzie niezwykle przydatne, kiedy pilnie potrzebujemy pieniędzy. Jak wygląda proces zaciągania pożyczki w Alior Banku? Niezwykle prosto – nie trzeba nawet wychodzić z domu!

Informacje o pożyczce gotówkowej w Alior Banku

Alior Bank proponuje możliwość skorzystania z pożyczek zarówno w punktach obsługi, jak i online. W niektórych ofertach samodzielne wypełnianie wniosków jest premiowane i ogranicza koszty zobowiązania.

Pożyczkę gotówkową w Alior Bank możemy wziąć na dowolny cel poza finansowaniem prowadzonej działalności gospodarczej. Jako konsumenci możemy więc zobowiązanie wydać na remont, zakup sprzętu RTV, AGD, samochód. Wypłacone pieniądze możemy przeznaczyć na wycieczkę lub zakupy – słowem: każdą naszą bieżącą potrzebę.

A ile możemy pożyczyć w Aliorze? Maksymalnie może być to nawet 200.000 złotych. Okres kredytowania może wynieść do 5 lat.

Warto jednak wiedzieć, że pożyczka jest z reguły zobowiązaniem droższym niż kredyt gotówkowy. Wynika to właśnie z uproszczonych procedur i większego ryzyka, jakie ponosi bank.

Alior Bank: pożyczka gotówkowa i formalności

Jakie natomiast musimy spełnić wymogi, by Alior Bank wypłacił nam pieniądze z pożyczki? W przypadku niewielkich kwot procedura jest bardzo prosta. Wystarczy, że złożymy poprawnie wypełniony wniosek i oświadczenie o zarobkach potwierdzone wyciągiem z konta osobistego. Kiedy potrzebna nam jest większa suma, to niezbędne będzie zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu oraz zarobkach. Alior Bank przy pożyczce akceptuje również umowy zlecenie oraz umowy o dzieło.

Jeśli składamy wniosek online, to oddzwoni do nas konsultant, by potwierdzić wszystkie informacje. Na kolejnym etapie wniosek trafia do analizy w systemie. Jeśli wszystko jest w porządku, to pieniądze mogą nam zostać wypłacone jeszcze tego samego dnia. Oczywiście to my wskazujemy konto bankowe, na które mają być przekazane pieniądze z pożyczki w Alior Bank.

Opinie o pożyczce gotówkowej w Alior Banku

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments