Audax Energia – ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Ocena: 2.3 (ilość ocen: 468)

Ocena: 2.3
(ilość ocen: 468)

W zeszłym roku, sprzedawca prądu i gazu, Deltis dołączył do międzynarodowej grupy Audax Energia. W konsekwencji tego kroku, na początku 2017 roku sprzedawca zmienił nazwę i dzisiaj pod brandem Audax Energia prowadzi swoją działalność. Co firma przygotowała dla klientów?

Sprzedawca prądu dla domu i firmy

Audax Energia to niezależny sprzedawca energii elektrycznej, który świadczy swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie całego kraju. Firma działa na hurtowym rynku energii, dzięki czemu posiada atrakcyjną ofertę cenową i może gwarantować swoim klientom stałość cen przez cały okres trwania umowy.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Audax Energia w swojej ofercie posiada grupy taryf A, B i C. Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, dlatego każda oferta przygotowywana jest indywidualnie pod potrzeby konkretnych firm. Cena, czas trwania umowy i inne ważne aspekty podlegają negocjacjom. Aby być na bieżąco z ofertami Audax Energia zachęcamy do kontaktu z doradcą.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Audax Energia posiada szeroką ofertę dla klientów indywidualnych. Oprócz bardzo niskich stawek za kWh i gwarancji stałej ceny na czas trwania umowy, sprzedawca proponuje m.in. ofertę pomocy fachowca w przypadku awarii. W innym produkcie sprzedawca nie pobiera np. opłaty handlowej. Na pewno warto zapoznać się z całą ofertą firmy, gdyż znalezienie tej optymalnej pomoże znacznie obniżyć nasze rachunki.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu

Audax Energia oprócz sprzedaży energii elektrycznej prowadzi również działalność z zakresu obrotu gazem. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Sprzedawca posiada ofertę łączoną (tzw. dual fuel) – decydując się na prąd i gaz w Audax Energia, możemy liczyć na bardzo dobre warunki cenowe za energię, a także duży rabat na gaz.

Klient biznesowy – taryfy dla firmy

Audax Energia prowadzi sprzedaż gazu dla klientów biznesowych. Sprzedawca przygotował ciekawe oferty dla odbiorców instytucjonalnych. Ponadto firmy przynależne do taryfy W-4, bądź wyższych, mogą liczyć na indywidualnie przygotowaną i negocjowaną ofertę. Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami zachęcamy do kontaktu z doradcą.

Gospodarstwa domowe – taryfy dla domu

Audax Energia prowadzi sprzedaż gazu ziemnego także do klientów indywidualnych. Na tle konkurencji wyróżnia ich atrakcyjna cena oraz fachowa obsługa klienta. Istnieje możliwość uzyskania jeszcze lepszych korzyści, jeśli zdecydujemy się na ofertę łączoną prąd + gaz.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Audax Energia prowadzi sprzedaż energii elektrycznej i paliwa gazowego na terenie całego kraju. Spółka to międzynarodowy koncern działający także w kilku innych państwach, między innymi w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech i Niemczech. To co wyróżnia Audax Energia to atrakcyjne, innowacyjne oferty i indywidualne podejście do każdego klienta.

Audax Energia na Youtube

Od końca stycznia możemy oglądać oryginalny i ciekawy spot reklamowy, promujący sprzedawcę.

Więcej informacji o Audax Energia

Opinie o Audax Energia

  1. Najgorszy dostawca energii – nie przestrzega zawartych umów stosuje wymuszenia należności nieistniejących. Nigdy więcej żadnej umowy z tą firmą.

  2. Chcą zmienić ceny energii elektrycznej przysyłając zawiły aneks, nie można z nimi się skontaktować w żaden sposób (infolinia odrzuca rozmowę), prośby w formie e-maila olewają nie odpowiadając. Trzeba kończyć z nimi współprace i szukać dostawcy solidnego, traktującego klientów poważnie.

Dodaj komentarz