Konto bankowe w Banku Pekao S.A.

0 /5
(Ocen: 0)

Rachunek rozliczeniowy to dla wielu osób najwygodniejszy sposób zarządzania pieniędzmi. Inni natomiast zakładają konta osobiste z konieczności: rozliczenia się z pracodawcą lub do kredytu gotówkowego. Najważniejsze jest więc wybranie takiego rozwiązania, które będzie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Sprawdźmy więc, co może zaproponować klientom Bank Pekao.

Informacje o kontach osobistych w Banku Pekao

Bank Pekao przygotował bogatą ofertę rachunków rozliczeniowych. Różnice między nimi zależą przede wszystkim od wieku klienta oraz częstotliwości i sposobu korzystania z konta osobistego. Inne rozwiązania są zatem przewidziane dla bardzo aktywnych posiadaczy kont, którzy korzystają zarówno z wersji mobilnych, jak i możliwości płacenia za transakcje telefonem. Bank ma też osobną propozycję dla osób, które wiele podróżują i chcą swobodnie korzystać ze swoich pieniędzy za granicą.

Rachunek w Pekao mogą mieć już osoby, które ukończyły 13 lat. Dla nastolatków to świetny sposób, by nauczyć się zarządzać pieniędzmi przekazanymi przez bliskich. Wczesne założenie konta jest ważne również ze względu na ewentualne przyszłe kredyty. Im dłuższa nasza historia klienta, tym bank bardziej nam ufa.

Bank Pekao: konto osobiste i formalności

Co należy zrobić, żeby założyć konto w Banku Pekao? Jeśli mamy status obywatela lub rezydenta, to wniosek o otwarcie rachunku możemy złożyć online. Podajemy wówczas wszystkie dane osobowe i teleadresowe wymagane przez bank. Po wysłaniu zgłoszenia oddzwoni do nas konsultant, by potwierdzić podane przez nas informacje.

Konto w Pekao możemy założyć też oddziale banku. Na taką wizytę koniecznie musimy zabrać nasz dowód osobisty.

Rachunek w Pekao mogą założyć osoby pełnoletnie, nie ma przy tym górnej granicy wiekowej. Nastolatkowie mogą mieć swoje konto osobiste, ale do jego założenia niezbędna będzie zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Opinie o koncie osobistym w Banku Pekao

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ania
ania
6 lutego 2018 18:58

Pierwszy komentarz mój, haha!
mam konto bankowe, bo mi pasuje lkalizacja oddziału, tuż pod bokiem. inaczej bym sie nie zdecydowała i tyle