Kredyt dla firmy w Banku Pekao S.A.

0 /5
(Ocen: 0)

Prowadzenie biznesu wymaga sporej elastyczności finansowej. Zapewnienie sobie środków pieniężnych to spore wyzwanie. Jedną z możliwości jest skorzystanie z oferty kredytowej dla firm. Zobaczmy, co przygotował Bank Pekao dla przedsiębiorstw.

Informacje o kredytach firmowych w Banku Pekao

Generalnie kredyty dla firm możemy podzielić na dwa rodzaje obrotowe oraz na inwestycyjne. Pierwsze mają za zadanie pomóc przedsiębiorcy w finansowaniu bieżącej działalności firmy. Kredyty inwestycyjne to natomiast pieniądze, które mają być przeznaczone na nowe przedsięwzięcia, na na przykład uruchomienie nowej linii produkcyjnej, poszerzenie oferty lub budowa nowych obiektów.

Kredyty obrotowe mogą mieć standardową formę, to znaczy zostaje wypłacona pewna kwota pieniędzy, a następnie zostaje ona zwrócona w ratach wraz z odsetkami. Innym sposobem na dodatkową gotówkę jest limit odnawialny przy koncie firmowym. Zadłużenie jest wtedy spłacane przez każdą wpłatę na konto.

Każdy z tych wariantów kredytowych dostępny jest w Banku Pekao. W przypadku kredytów inwestycyjnych, to kwota wsparcia może wynieść do 80% planowanych nakładów. Kwota kredytów obrotowych uzależniona jest od dochodów danej firmy. W zależności od wybranego rozwiązania kredyt możemy spłacać nawet do 10 lat.

Bank Pekao: kredyt dla firm i formalności

Otrzymanie kredytu na firmę wiąże się z wieloma formalnościami. Jak zaciągnąć takie zobowiązanie? Przede wszystkim niezbędna jest wcześniejsza wizyta w oddziale. Jeśli chcemy ofertę Pekao dla firm poznać wcześniej, to możemy zamówić rozmowę z doradcą bankowym.

Wymagane dokumenty będą związane z prowadzoną przez nas firmą i jej wynikami finansowymi. W przypadku kredytów inwestycyjnych potrzebny będzie również szczegółowy biznesplan.

Opinie o kredycie dla firm w Banku Pekao

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments