Pożyczka gotówkowa w Banku Pekao S.A.

0 /5
(Ocen: 0)

W Pekao S.A. bez problemu zaciągniemy pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Poniżej sprawdzamy, jakie są warunki tego zobowiązania. Zobaczymy też, ile dokładnie możemy pożyczyć i na jaki czas. Sprawdźcie koniecznie, jeśli potrzebujecie dodatkowej gotówki!

Informacje o pożyczce gotówkowej w Banku Pekao S.A.

W Pekao S.A. minimalna kwota pożyczki gotówkowej wynosi 1 000 złotych a maksymalna 200 000 złotych. Umowę pożyczkową możemy podpisać nawet na 8 lat, czyli kwotę do spłaty możemy rozłożyć na wygodne dla nas raty. Najkrótszy czas zawarcia pożyczki to 12 miesięcy.

W czasie trwania umowy możemy wnioskować o karencję w spłacie. Oznacza to, że maksymalnie przez 3 miesiące możemy zawiesić spłatę zobowiązania.

Podczas zawierania umowy o pożyczkę możemy wybrać dogodny dla nas dzień spłaty. To spore ułatwienie, bo wystarczy, że termin uiszczenia raty ustawimy tuż po wypłacie. Dzięki temu możemy być pewni, że nigdy nie zabraknie nam środków na uregulowanie zobowiązania.

Bank Pekao S.A.: pożyczka gotówkowa i formalności

Jakich należy dopełnić formalności, by otrzymać pożyczkę gotówkową w Banku Pekao? Wystarczy, że odwiedzimy jeden z licznych oddziałów banku lub wyślemy formularz przez internet i oddzwoni do nas doradca bankowy. Nie musimy mieć otwartego konta w tym banku, jednak jego posiadanie jest sporym ułatwieniem. W takim przypadku o możemy uzupełnić formularz dostępny na platformie dla klientów.

Co ważne formularz będzie taki sam, niezależnie od tego, o jaką kwotę pożyczki wnioskujemy. Musimy więc podać wszystkie niezbędne dane osobowe i teleadresowe, podać źródło dochodu i ewentualne dane pracodawcy, a także udzielić informacji dotyczących naszego gospodarstwa domowego.

Niezbędne też będzie zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. W zależności od formy zatrudnienia/uzyskiwania dochodu wymagane są różnego rodzaju dokumenty.

Nasze zobowiązanie możemy dodatkowo ubezpieczyć. Do wyboru mamy różnego rodzaju polisy. Z Bankiem Pekao współpracuje z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA.

Bank po złożeniu wniosku przeanalizuje naszą zdolność kredytową oraz prześledzi historię spłat naszych innych zobowiązań. Po pozytywnej weryfikacji zostanie nam przedstawiona szczegółowa umowa pożyczki oraz harmonogram spłaty zobowiązania.

Opinie o pożyczce gotówkowej w Banku Pekao S.A.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments