Konto bankowe w BGŻ BNP Paribas

0 /5
(Ocen: 0)

Trudno obecnie funkcjonować bez rachunku w banku. Konto osobiste umożliwia nam szybkie rozliczenia pracodawcą. W większych zakładach pracy czy korporacjach raczej trudne do pomyślenia jest ustawianie się do kasy w celu odebrania wypłaty. Po prostu szkoda na to czasu.

Podobnie w przypadku zakupów w większości sklepów możemy płacić za zakupy kartą podpięta do naszego konta. Dzięki temu nie musimy nosić przy sobie gotówki. Konto osobiste jest też przydatne, gdy chodzi o zakupy online. W sklepach internetowych ceny są z reguły niższe niż w tych stacjonarnych. Mając rachunek bankowy możemy więc oszczędzać na tym polu.

Konto osobiste powinno być jak najbardziej wygodne. Czyli między innymi dostęp do niego powinniśmy mieć z dowolnego urządzenia dostępem do internetu. Logowanie oraz potwierdzanie transakcji nie powinny być zbyt skomplikowane. Jednocześnie jednak mają nas skutecznie chronić przed ewentualnymi złodziejami.

Bardzo ważny jest też aspekt finansowy. Warto, żeby prowadzenie i korzystanie z rachunku nie było dla nas drogie. Oczywiście najmilej widziane są oferty bezpłatne.

Informacje o kontach osobistych w BGŻ BNP Paribas

Z jakich propozycji możemy skorzystać w BGŻ BNP Paribas? Wszystkie oferty banku umożliwiają dostęp do rachunku online. Prowadzenie konta jest bezpłatne, jeśli saldo transakcji kartą płatniczą wynosi co najmniej 300 złotych. Jest to standardowa kwota. Inny wariant oferuje bezpłatne konto bez tego warunku.

BGŻ BNP Paribas stawia na nowoczesne rozwiązanie (zwroty za płatności za pomocą aplikacji), nie wyklucza jednak osób, które są przyzwyczajone do tradycji i wizyt w oddziale banku. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że część transakcji realizowanych przez doradców bankowych jest płatna. Tego, jakie sa stawki, można dowiedzieć się z tabeli opłat i prowizji.

Zakładając konto możemy złożyć również wniosek o kredyt odnawialny. Umożliwia on korzystanie z dodatkowych środków w razie pilnej potrzeby. Każda wpłata na konto spłaca przy tym nasze zobowiązanie.

BGŻ BNP Paribas: konto osobiste i formalności

Do otwarcia rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas niezbędne będzie spełnienie dwóch warunków: bycia osobą pełnoletnią oraz posiadanie ważnego dowodu osobistego.

A w jaki sposób można założyć konto osobiste w banku? Przewidziane są trzy możliwości:

  • wizyta w oddziale banku,
  • rozmowa telefoniczna z konsultantem,
  • wypełnienie formularza online.

W pierwszym przypadku doradca bankowy od razu przygotuje dla nas umowę. W dwóch pozostałych umowa zostanie dostarczona nam do domu przez kuriera. To on potwierdzi, czy dane z formularza zgadzają się z tymi z dowodu osobistego.

I to w zasadzie tyle, naprawdę niewiele trzeba by założyć konto osobiste w BGŻ BNP Paribas.

Opinie o koncie osobistym w BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments