Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

0 /5
(Ocen: 0)

Jednym z najbardziej popularnych produktów bankowych jest kredyt gotówkowy. Pozwala on na sfinansowanie naszych wydatków, takich jak: zakup sprzętu AGD i RTV, remonty czy naprawy. Cele nie muszą być tutaj jasno określone, nie musimy przedstawiać w banku szczegółów.

Główne założenie jednak jest takie, że muszą być one konsumenckie. Co to oznacza? Że pieniędzy z kredytu nie można przeznaczyć na prowadzoną przez siebie działalność gospodarczą.

W BGŻ BNP Paribas mamy do wyboru całą gamę kredytów gotówkowych. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Informacje o kredycie gotówkowym w BGŻ BNP Paribas

Czas trwania umowy o kredyt to od 6 do 120 miesięcy (czyli 10 lat). Natomiast dostępne kwoty zaczynają się od 2.000 do 200.000 złotych. Wszystko zależy od wybranego przez nas produktu oraz zdolności kredytowej.

Warto tu zaznaczyć, że BGŻ BNP Paribas ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe dostępne online. Czyli możemy uzyskać dodatkowa gotówkę bez wychodzenia z domu. W przypadku tych ofert dostępne kwoty są niższe niż kiedy wnioskujemy w oddziale banku.

W przypadku ofert promocyjnych jest przewidziana również karencja w spłacie pierwszej raty. Daje to nam możliwość wzięcia oddechu. Mam czas na realizację naszych planów – kredyt zaczynamy spłacać po następnym miesiącu od wypłaty środków.

BGŻ BNP Paribas: kredyt gotówkowy i formalności

Jakich dokumentów będziemy potrzebować, gdy chcemy wnioskować o kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas? Wszystko zależy od tego, czy wnioskujemy w oddziale, czy online. W oddziale będziemy potrzebować: zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, który wypełnia pracodawca. Osobne formularze są przeznaczone dla osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz tych pracujących na umowę zlecenie lub dzieło.

W przypadku umów online są dwie ścieżki – możemy wnioskować o kredyt z poziomu naszego rachunku osobistego lub za pośrednictwem witryny. W drugim wariancie będziemy musieli uzupełnić krótki formularz.Tutaj informację o wstępnej decyzji kredytowej otrzymamy niezwłocznie po złożeniu wniosku.

Opinie o kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Oki
Oki
18 stycznia 2018 20:15

Ja sie spodziewałam wiecej biurokracji podczas wnioskowania o kredyt, wiec dla mnie jest ok. ale chyba nie każdemu tak niewiele potrzeba do szczęścia 😛