Konto bankowe w BZ WBK

0 /5
(Ocen: 0)

Podstawowa usługa bankowa to obecnie prowadzenie rachunku rozliczeniowego dla klientów indywidualnych. Konto osobiste ułatwia rozliczenie się z pracodawcą, zakupy w sieci oraz dokonywanie płatności online. Warto więc wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej będzie odpowiadało naszym potrzebom. Zobaczymy, co może zaproponować nam w tym zakresie BZ WBK.

Informacje o kontach bankowych w BZ WBK

Oferta banku jest zróżnicowana. Mamy tu rozwiązanie dla osób młodych (do 26 roku życia), standardowe oraz vipowskie. W każdym z tych produktów zakres obsługi klienta jest nieco inny. Inne są również wymaganie banku, co do wysokości miesięcznych wpływów. Przykładowo konto vipowskie jest bezpłatne, jeśli wpłaty na rachunek przekraczają 10.000 złotych miesięcznie.

Niektóre z usług są płatne, niezależnie od wybranego wariantu. Jest to przykładowo wypłata środków w oddziale banku lub polecenie przelewu również realizowane w oddziale.

Jeśli jesteśmy zainteresowani budowaniem oszczędności, to obok rachunku rozliczeniowego możemy od razu założyć konto oszczędnościowe.

BZ WBK: konto osobiste i formalności

Konto w BZ WBK możemy założyć w oddziale banku lub online. W przypadku tego drugiego rozwiązania będziemy musieli uzupełnić formularz, a także wykonać jedną z następujących czynności:

  • dokonać przelewu weryfikacyjnego z naszego rachunki w innym banku,
  • podpisać umowę podczas wizyty kuriera (jemu będziemy musieli okazać dowód osobisty),
  • nawiązać wideo rozmowę z konsultantem banku.

Niezależnie od sposobu weryfikacji jesteśmy zobowiązani przesłać do banku zdjęcie naszego dowodu osobistego (przód i tył).

A kto może założyć konto w BZ WBK? Każda osoba pełnoletnia. Niestety w banku tym nie ma oferty dla nastolatków.

Opinie o koncie osobistym w BZ WBK

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments