Corrente – Opinie, Ceny, Prąd

1.88 /5
(Ocen: 207)
Wszystko o Corrente - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Corrente Sp. z o.o. wywodzi się z firmy Evolution System J. Wysocki i K. Kurowski Sp. Jawna. Spółka specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej. Dynamicznie rozwijająca się firma wygrała m.in. przetarg na sprzedaż energii dla drugiej linii metra w Warszawie. Sprzedawca swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Corrente to firma prężnie działająca na rynku od 2011 roku. Oferta spółki skierowana jest do wszystkich finalnych nabywców energii elektrycznej. Sprzedawca przede wszystkim znany jest z wygrywania publicznych przetargów na sprzedaż energii elektrycznej. Corrente posiada również szeroki wachlarz taryf dla odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych. Aby zapoznać się z ofertą firmy zapraszamy do wejścia w zakładkę: oferta prądu w Corrente.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Corrente na rynku energii elektrycznej kojarzona jest często ze świadczeniem swoich usług przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym. Sprzedawca posiada bogatą ofertę ze wszystkich grup taryfowych: A, B i C. Spółka swoim klientom proponuje m.in. gwarancję stałej ceny na cały okres trwania umowy, czy przeprowadzenie wszystkich formalności związanych ze zmianą sprzedawcy prądu.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Corrente przewiduje dla klientów indywidualnych aż dziewięć grup taryfowych. Stawki cenowe za kWh uzależnione są od wybranej przez nas taryfy. W związku z bogatą ofertą taryfową warto przeanalizować tygodniowe zużycie energii w swoim domu, tak aby dobrać najbardziej optymalnie ofertę. Sprzedawca gwarantuje stałość cen przez cały okres trwania umowy.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu

Spółka Corrente aktualnie nie oferuje sprzedaży gazu.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Corrente w swojej ofercie nie posiada usług sprzedaży gazu dla firm.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Corrente nie oferuje także sprzedaży gazu dla domu.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe Informacje o firmie

Spółka Corrente działa na naszym rynku od 2011 roku, z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim. Firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej. Swoje usługi sprzedażowe świadczy wszystkim grupom docelowym: gospodarstwom domowym, przedsiębiorstwom, instytucjom publicznym. Spółka wchodzi w skład grupy EvoSystem, która specjalizuje się w szeroko rozumianym pojęciu zarządzania energią. W obrębie działalności są m.in. projekty systemu zdalnej transmisji danych pomiarowych, doradztwo energetyczne.

Corrente Sp. z o.o. posiada ważną koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez prezesa URE od 20.07.2011 roku. Przez ten czas sprzedawcy udało się wygrać kilka prestiżowych przetargów. Między innymi Corrente sprzedaje energię Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego, Uniwersytetowi im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, II linia metra w Warszawie.

Więcej informacji o Corrente

Opinie o Corrente

Dodaj komentarz
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
13 sierpnia 2018 08:15

Jest gdzieś jakiś dowód w internecie na to że corrente upadło? Bo nie mogę znalezc

Marek
Marek
11 lipca 2018 09:29

Firma upadła