Deltis to teraz Audax Energia
W zeszłym roku, Deltis dołączył do europejskiej grupy kapitałowej Audax Energia, czego naturalnym efektem była zmiana nazwy. Co warto wiedzieć o zmianie?

Deltis zmienia się w Audax Energia
Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że poza nową nazwą, nic innego się nie zmieni.
Wszystkie pozostałe dane rejestrowe i teleadresowe pozostają niezmienne. Obecni klienci firmy mogą spać spokojnie, gdyż zmiana nazwy firmy nie wymaga aneksowania zawartych umów, ani nie zmienia jej dotychczasowych warunków. Wszystko zostaje po staremu. Jedynie kolejne faktury będą od teraz opatrzone nowym logo – Audax Energia.
Co to jest Audax Energia?
Audax Energia to międzynarodowy koncern, zajmujący się obrotem energią elektryczną i paliwem gazowym. Oprócz Polski, firma działa także w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech i Niemczech. Centrala spółki znajduje się w Barcelonie.
Dane kontaktowe do Audax Energia
Wszystkie numery telefonów oraz adres korespondencyjny pozostają bez zmian. Zmianie ulega adres strony internetowej na www.audaxenergia.pl. Dotychczasowy adres www.deltis.pl przez jakiś czas nadal będzie funkcjonował, przekierowując klientów do nowej strony.
W związku ze zmianą domeny, aktualny e-mail do BOK, to: bok@audaxenergia.pl
Uwaga na nieuczciwych przedstawicieli
W tym miejscu chcielibyśmy przestrzec wszystkich klientów firmy Deltis, a teraz już Audax Energia. Powyższa zmiana może zachęcić oszustów do nieuczciwych praktyk. Dlatego zapamiętajcie: zmiana nazwy nie wiąże się z podpisywaniem aneksów, czy nowych umów! A wszelkie próby oszustw koniecznie zgłaszajcie Audax Energia i organom ścigania.
Może Cię również zainteresować
Zielona transformacja na Sycylii. Powstaje 1 MW elektrolizer w Hydrogen Valley
Duferco Energia i Ansaldo Green Tech wspólnie rozwijają kluczowy projekt wodorowy we Włoszech. W Giammoro (Sycylia) powstaje Hydrogen Valley, która ma wspierać dekarbonizację przemysłu i transportu dzięki zielonemu wodorowi.
100% energii ze źródeł odnawialnych w dzień roboczy w Hiszpanii
Hiszpania osiągnęła historyczny kamień milowy – po raz pierwszy w dniu roboczym cały popyt na energię elektryczną został pokryty ze źródeł odnawialnych. 16 kwietnia br. system elektroenergetyczny Półwyspu Iberyjskiego działał wyłącznie na energii wiatrowej, słonecznej i wodnej. Tydzień później padł nowy rekord mocy chwilowej generowanej przez fotowoltaikę.
Rusza strategiczna debata o przyszłości energetyki wiatrowej. Konferencja PSEW2025 w czerwcu
Energetyka wiatrowa jako siła napędowa polskiej gospodarki? Eksperci, politycy i liderzy rynku spotkają się na jubileuszowej 20. Konferencji PSEW2025 w Świnoujściu, by wspólnie odpowiedzieć na to pytanie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10–12 czerwca i ma być jednym z najważniejszych punktów debaty o transformacji energetycznej oraz roli Polski w kształtowaniu zielonej Europy.
Deep Fission: mikroreaktory SMR, które zmieszczą się w odwiertach jak po ropie
Deep Fission proponuje nowatorskie podejście do energetyki jądrowej – zakopane na głębokości jednej mili (ok. 1,6 km) mikroreaktory SMR mają produkować 15 MW energii każdy. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych technologii PWR oraz minimalizacji kosztów infrastrukturalnych, firma chce dostarczać skalowalną, bezpieczną i bezemisyjną energię dla dużych miast, baz wojskowych oraz centrów danych.
Kalifornia rozdaje panele i magazyny energii za darmo
Haven Energy uruchomiła program, który umożliwia właścicielom domów o niskich dochodach w Kalifornii darmową instalację paneli fotowoltaicznych i magazynów energii. Wszystko dzięki wsparciu stanowego programu SGIP RSSE.
Cyfrowa rewolucja w Rumi. Politechnika Gdańska pomoże w zarządzaniu miastem
Rumia dołącza do pilotażowego projektu „inteligentnej metropolii”, który ma przyspieszyć rozwój miast poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i analizy danych. Współpraca z Politechniką Gdańską ma poprawić m.in. zarządzanie energią, transportem i planowaniem przestrzennym.
Komentarze