Oferty gazu DUON / Cennik gazu DUON

W listopadzie 2016 roku Grupa Duon S.A. została przejęta przez korporację Fortum.
Jeżeli chcesz zapoznać się z aktualnymi ofertami gazu, to zapraszamy na stronę Oferty gazu Fortum.

DUON to pierwsza firma na polskim rynku, która wprowadziła ofertę „dual fuel”. Obecnie ten niezależny sprzedawca obsługuje klientów na zasadzie TPA w całym kraju. Ofertę proponuje zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

DUON – gaz dla domu

Nie da się ukryć, że klienci indywidualni mają na rynku gazowym nieco utrudnione życie – większość sprzedawców gazu proponuje swoje usługi przedstawicielom sektora biznesowego. Wśród nielicznych wyjątków znajduje się DUON, który przygotował ofertę dla gospodarstw domowych. Gaz u tego sprzedawcy będzie nas kosztował około 12 gr/kWh – nie jest to najniższa oferta na rynku, ale na pewno warto zastanowić się nad zmianą sprzedawcy. Jeśli chcesz wiedzieć jak wypada oferta DUON-u na tle konkurencji to zajrzyj tutaj.

DUON – gaz dla firmy

DUON swoją ofertę na sprzedaż gazu kieruje głównie do klientów biznesowych, o czym świadczy szeroki wybór ofert – gaz możemy kupować nawet w ofercie łączonej z np. prądem dla domu i firmy. Decydując się na ofertę tego sprzedawcy za gaz zapłacimy około 13 gr/kWh. Już teraz możesz sprawdzić, jak na tle konkurencji wypada DUON – koniecznie zajrzyj do naszego rankingu cen gazu.