Oferty prądu w EDF / Cennik prądu w EDF

Firma EDF została sprzedana do Grupy Kapitałowej PGE i marka EDF została wycofana z Polski.

Jeśli szukacie oszczędności w swoim przedsiębiorstwie, to z pewnością powinniście sprawdzić oferty przynajmniej kilku sprzedawców w kraju. Na tej stronie prezentujemy informacje, dotyczące gamy produktowej EDF dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Firma od połowy 2016 roku obsługuje klientów indywidualnych – taryfa G11 i G12. Gospodarstwa domowe mogą zdecydować się na ofertę z bez gwarancji stałej ceny. Do wyboru mamy e-fakturę lub papierową fakturę. Możliwy jest łączony zakup prądu dla domu i firmy.

Sprzedawca obsługuje odbiorców biznesowych z sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Dla firm z MŚP EDF przygotował kilka ofert, które charakteryzują się gwarancją stałej ceny podczas trwania umowy oraz takimi promocjami jak np. Gwarancja Dobrego Wyboru, dzięki której możemy sprawdzić przez 3 miesiące jakość usług. Dodatkowo małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z pakietów obsługowych i produktów dodatkowych (np. audyt dystrybucyjny, fotowoltaika, audyt elektroenergetyczny).

Dla dużych klientów firma przygotowała również kilka ofert, które oprócz stałej ceny za prąd podczas trwania umowy, charakteryzują się dopasowanymi rozwiązaniami. Decydując się na wybrane produkty możemy liczyć np. na kontrolę kosztów i długofalowe planowanie budżetu, aktywne uczestnictwo w rynku dzięki dostępowi do giełdy, zakup certyfikatów. Odbiorcy, którzy zużywają więcej niż 30 GWh rocznie mogą skorzystać z oferty indywidualnej. Podobnie, jak klienci z sektora MŚP, najwięksi odbiorcy mogą również wybierać z produktów dodatkowych.