Elektryk Warszawa

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

elementy slupa wysokiego napieciaAwaria elektryczna w domu, czy firmie może wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji należy postawić na doświadczonego elektryka, który świadczy usługi w Warszawie i jej okolicach. W naszym katalogu znajdziecie najlepszych specjalistów z branży, dzięki którym nie tylko wyeliminujecie niepożądane zdarzenie. Zapraszamy!

Elektryk Warszawa – zakres usług

Elektryk Warszawa to szeroki zakres usług i fachowców, którzy działają na terenie stolicy i jej okolic. Korzystanie z pomocy elektryków wskazane jest nie tylko w przypadku awarii, czy usterek elektrycznych, ale również przy przenoszeniu liczników elektrycznych, montażu osprzętu lub wykonywaniu projektów elektrycznych. Dlaczego? Samodzielne wykonywanie powyższych czynności może stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia fachowca-amatora. Dlatego nie warto dłużej zwlekać i już teraz należy wybrać najlepszego wykonawcę usługi. Jakich specjalistów znajdziesz w naszym katalogu?

W naszym katalogu zamieszczone są wizytówki elektryków działających na terenie Warszawy oraz jej okolicy. Specjaliści obsługują nie tylko klientów indywidualnych, ale także instytucjonalnych. Ich zakres obejmuje m.in.:

  • usuwanie usterek oraz awarii;
  • montaż instalacji elektrycznych;
  • montaż i naprawa oświetlenia;
  • naprawa instalacji elektrycznych;
  • montaż osprzętu;
  • przywracanie zasilania;
  • przenoszenie liczników elektrycznych;
  • pomiary elektryczne;
  • wykonywanie projektów elektrycznych;
  • konserwacje instalacji elektrycznych.

Jak znaleźć najlepszego elektryka w Warszawie?

Jeśli nie znamy żadnego dobrego elektryka, to czeka nas proces jego znalezienia. Zadanie nie jest łatwe, bo należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Sporym ułatwieniem w jego poszukiwaniach jest nasz katalog, do którego zapraszamy, oraz wskazówki umieszczone poniżej.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jego kwalifikacje – elektryk powinien posiadać odpowiednie uprawnienia. Jako grupa zawodowa, elektrycy mogą zdobywać kilka ich rodzajów m.in. w zakresie eksploatacji, audytora energetycznego, czy do sporządzania certyfikatów energetycznych budynków. Warto zatem wybrać fachowca z adekwatnymi uprawnieniami do rodzaju naszej usługi.

Dobry elektryk Warszawa powinien również posiadać ubezpieczenie OC – w ten sposób zabezpieczony jest nie tylko sam wykonawca, ale również jego realizacja.

Wybierając elektryka, warto zweryfikować jego dotychczasowe doświadczenie – część fachowców, na swoich stronach internetowych prezentuje wykonane przez siebie usługi.

Ważnym elementem, który wpływa na wybór, to także dyspozycyjność fachowca w ciągu tygodnia, czy godzin doby. A także odległość od miejsca, w którym usługa będzie wykonywana. Jeśli zależy nam na czasie warto szukać elektryków w najbliższej okolicy.

Dlaczego warto znaleźć elektryka w naszym serwisie?

Nasz katalog to aktualna baza elektryków z Warszawy i jej okolic, dzięki której bez problemu i szybko znajdziesz najlepszego fachowca. Korzystanie z naszego spisu jest w pełni darmowe dla osób szukających właściwego specjalisty.

Z naszym katalogiem Elektryk Warszawa znajdziesz fachowca, który pomoże Ci z każdym elektrycznym zadaniem! Zapraszamy!

Najlepsi elektrycy w Warszawie

transformator

Elektrycy.org.pl – usługi elektryczne

elektryk-telefon +48 505 566 901, +48 506 782 552
elektryk-godziny Pn – Pt: 10:00 – 18:00elektryk-lokalizacja Warszawa i okolice

Zakres usług:

Usuwanie awarii elektrycznych pogotowie elektryczne doraźna pomoc elektryczna, naprawa uszkodzonych przewodów, wymiana starego okablowania, lokalizowanie usterek elektrycznych.

Instalacje elektryczne inteligentny dom, montaż nowych kabli elektrycznych, układanie tras kablowych, instalacje komputerowe, domowe i mieszkaniowe, wewnętrzne linie zasilające WLZ, montaż osprzętu elektrycznego.

Podłączanie sprzętu agd, kuchni elektrycznych i indukcyjnych, podłączanie płyt indukcyjnych, ceramicznych, podłączanie piekarników, przenoszenie gniazd siłowych 3-fazowych kuchennych.

Kontakt z elektrykiem >>

Energy

Elektryfikacja Warszawa

elektryk-telefon +48 503 139 799elektryk-godziny Pn – Pt: 08:00 – 16:00elektryk-lokalizacja Warszawa i okolice

Zakres usług:

– Wymiana instalacji elektrycznej również wielka płyta
– Wymiana skrzynki bezpiecznikowej
– Wymiana tablicy elektrycznej
– Instalacja wyłączników różnicowoprądowych
– Wymiana licznika elektrycznego
– Podłączenie żyrandola
– Montaż halogenów
– Podłączenie kuchenki elektrycznej
– Podłączenie płyty indukcyjnej
– Podłączenie płyty elektrycznej
– Podłączanie płyty grzejnej, AGD
– Instalacje elektryczne Warszawa i okolice
– Elektryk z uprawnieniami-
– Uprawnienia elektryczne
Kontakt z elektrykiem >>

Jak zmienić sprzedawcę prądu?

GALAX-INSTALACJE ELEKTRYCZNE – POMIARY

elektryk-telefon +48 609 057 150 ,+48 609 333 150elektryk-godziny Pn – Pt: 10:00 – 18:00elektryk-lokalizacja Warszawa i okolice

Zakres usług:

– Wykonywanie projektów elektrycznych (również uzgodnionych w RWE jeśli jest taka potrzeba)
– Wymiana i modernizacja instalacji elektrycznej w mieszkaniach z wykonaniem dokumentacji: schematy , pomiary z protokółami i ew. załatwienie zgłoszenia odplombowania i zaplombowania w RWE licznika (jeśli jest to konieczne przy remoncie )
– Pomiary instalacji i przeglądy elektryczne 5-cioletnie (również dla całych budynków-wspólnoty ,spółdzielnie mieszk.)
– Kompleksowe remonty elektryczne budynków wielorodzinnych
– Budowa lub wymiana rozdzielnic elektrycznych w tym licznikowych, zgłaszanie gotowości odbioru instalacji do Zakładu Energetycznego
– Prace związane z montażem osprzętu :gniazda, wyłączniki, oprawy ośw. i halogenowe , płyty indukcyjne (z podstemplowaniem gwarancji), wentylatory, podgrzewacze wody-przepływowe lub boilery

Wykonujemy również kompleksowo okablowanie dla nowo budowanych obiektów (elektryczne, komputerowe, telefoniczne, domofonowe i alarmowe).

Na życzenie klienta montujemy również osprzęt (przez klienta ) wybranych firm. Zajmujemy się również wykonawstwem eksploatacją (konserwacją) elektrycznych instalacji przemysłowych, rozdzielnic jak również automatyką i sterowaniem maszyn przemysłowych (wykonujemy i uruchamiamy rozdzielnie sterujące).
Kontakt z elektrykiem >>

3 D render of Field of light bulbs.

Elektroinstalacje Marcin Molski

elektryk-telefon +48 606 656 491elektryk-godziny Pn – Pt: 10:00 – 18:00elektryk-lokalizacja Warszawa i okolice

Zakres usług:

Moja firma oferuje kompleksowe usługi elektryczne. Oferujemy usuwanie drobnych awarii elektrycznych (w nagłych przypadkach pracujemy o każdej porze dnia i nocy, także w weekendy i święta) jak i kompleksowy montaż, remonty czy modernizacje instalacji.W mojej ofercie można znaleźć min. takie pozycje jak: projektowanie instalacji elektrycznych, montaż, remonty, konserwacje instalacji elektrycznych, instalacje odgromowe, montaż domofonów i video domofonów, pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia a także usługi remontowe.
Kontakt z elektrykiem >>

Ökohaus

Elektryk.org.pl – usługi elektryczne

elektryk-telefon +48 500 750 570elektryk-godziny Pn – Pt: 10:00 – 18:00elektryk-lokalizacja Warszawa i okolice

Zakres usług:

Wykonywane przeze mnie usługi to miedzy innymi :
– Instalacje elektryczne
– Usuwanie awarii i usterek elektrycznych
– Podłączanie sprzętu AGD (pieczątka w karcie gwarancyjnej w karcie gwarancyjnej)
– Montaż oświetlenia ( kinkiety , żyrandole , plafony , LED )
– Montaż osprzętu ( gniazda , włączniki itp )
– Naprawy oświetlenia
– Naprawy instalacji elektrycznych
– Montaż i wymiana rozdzielni elektrycznych
– Przenoszenie liczników elektrycznych
– Poprawki po pseudo elektrykach
– Przywracanie zasilania
– Lokalizowanie uszkodzeń
– Remonty
– Modernizacje
– Wymiany oraz wszystkie inne prace elektryczne
Kontakt z elektrykiem >>