Energia dla firm – nie tylko dla klientów biznesowych

Informacje, opinie, dane, aktualności - wszystko o Energia dla firm

Energia dla firm – niezależny sprzedawca prądu i gazu

Energia dla firm to lider wśród niezależnych sprzedawców prądu oraz gazu w Polsce. Przedsiębiorstwo proponuje klientom innowacyjne oraz dopasowane do ich potrzeb usługi. Wbrew nazwie (Energia dla firm Sp. z o.o.) sprzedawca ten obsługuje również gospodarstwa domowe – chociaż, najciekawsze oferty skierowane są właśnie do małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferta Energia dla firm

Prąd dla domu Prąd dla firmy Gaz dla domu Gaz dla firmy

Sprzedawca prądu dla firm i gospodarstw domowych

Firma oferuje swoje usługi odbiorcom instytucjonalnym oraz indywidualnym na zasadzie TPA – nie posiada ofert taryfowych. Energia dla firm obsługuje 25 tys. klientów w całym kraju, w 2013 roku wygrała przetarg na sprzedaż energii do 118 jednostek publicznych w Radomiu. Energia dla firm kusi nie tylko nowych klientów elastycznymi ofertami, ale również honoruje swoich stałych klientów. Odbiorcy Energii dla firm, mogą się kontaktować z firmą za pomocą różnych kanałów m.in. poprzez:

  • formularz kontaktowy,
  • e-mail,
  • chat online,
  • Centrum Obsługi Klienta.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Energia dla firm proponuje swoje usługi małym i średnim przedsiębiorcom z terenu całej Polski (obsługuje klientów z takich grup taryfowych, jak m.in. C11, C21,). Dla swoich klientów spółka przygotowała szeroki wachlarz pakietów, które dopasowane są do różnych działalności. Sprzedawca swoim klientom oferuje nie tylko gwarancję niezmienności ceny, ale również gwarancję najniższej ceny. Energia dla firm proponuje wiele zniżek oraz unikalnych rozwiązań np. specjalna oferta dla przedsiębiorców prowadzących sezonową działalność – jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat aktualnej oferty zobacz tutaj. Energia dla firm dla klientów biznesowych przygotowała także usługi z zakresu doradztwa (m.in. audyt energetyczny) oraz produkty dodatkowe (np. ubezpieczenia, pomoc elektryka).

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Oferta dla klientów indywidualnych nie jest tak imponująca jak dla klientów biznesowych, ale gwarantuje odbiorcom najniższą cenę przez 12 miesięcy, a w pakiecie znajduje się np. darmowa pomoc elektryka. Energia dla firm klientom indywidualnym proponuje również produkty dodatkowe m.in. interwencję elektryka, pomoc fachowców. Firma obsługuje klientów z takich grup taryfowych jak np. G11, G12.
pewna-energia-slide

Pewna Energia w Energii dla firm Sp. z o.o.

Na początku 2014 roku Energia dla firm wystartowała z nową ofertą dla klientów indywidualnych. Pewna Energia była produktem z m.in. gwarancją stałej ceny, niewielką opłatą handlową i z benefitem do wyboru. W lutym 2015 roku marka Pewna Energia połączyła się z Energią dla Firm.

Sprawdź ofertę Pewna Energia

Chcesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej? Sprawdź w naszej porównywarce czy oferta Energii dla firm jest dla Ciebie!

Struktura paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez Energia dla firm w 2015 roku:

energia dla firm-wykres kołowy

Sprzedawca gazu dla firm

Od niedawna Energia dla Firm oferuje możliwość sprzedaży gazu klientom biznesowym. Oferta gwarantuje między innymi stałą cenę za 1kWh paliwa gazowego przez pierwsze 24 miesiące umowy.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firm

Klientom biznesowym Energia dla Firm oferuje sprzedaż paliwa gazowego indywidualnie lub w formie dual fuel razem z energią elektryczną. Sprzedawca gwarantuje stałą stawkę za 1 kWh przez pierwsze dwa lata umowy.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Aktualnie Energia dla Firm nie posiada oferty dla gospodarstw domowych.

Podstawowe informacje o firmie

Energia dla firm Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działaność w kwietniu 2010 roku. Spółka posiada koncesję URE na sprzedaż gazu i energii elektrycznej do 2030 roku.

Obszar działalności Energia dla firm

Energia dla firm zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego na terenie całego kraju – spółka jest niezależnym sprzedawcą. Jest członkiem Towarowej Giełdy Energii, gdzie kupuje prąd, nabywa go również bezpośrednio z polskich elektrowni. Firma nie posiada własnych źródeł wytwórczych. W obszarze działalności firmy znajduje się również doradztwo, które kieruje do klientów instytucjonalnych. W ofercie przedsiębiorstwa są także produkty spoza segmentu energetycznego.

Aktualności o Energia dla firm

Opinie o Energia dla firm

Komentarze

  1. Dzięki Energi dla Firm zaoszczędzone pieniądze zInwestoealem w rozwój firmy. Fachowi doradcy i ogromny szacunek dla nich za wiedzę która się podzielili.

    Pozdrawiam zwłaszcza doradców ze Slaska! Dzieki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *