Energia Polska – Opinie, Ceny, Prąd, Gaz

2.6 /5
(Ocen: 419)
Energia Polska - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Energia Polska to sprzedawca prądu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma działa od niedawna na terenie całego kraju. Co dla odbiorców prądu przygotował ten sprzedawca? Czy warto zmienić dotychczasową firmę energetyczną?

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Firma przygotowała ofertę na sprzedaż prądu zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Spółka podkreśla, że najważniejsza w jej działalności jest uczciwość oraz proste zasady. Siedziba znajduje się we Wrocławiu, a firma obsługuje klientów z całego kraju.

Klient biznesowy – taryfy A, B, C

Energia Polska obsługuje klientów instytucjonalnych – na stronie sprzedawcy nie ma sprecyzowanych taryf, jakie są obsługiwane. Spółka bardzo mocno podkreśla, że dzięki jej ofercie każdy przedsiębiorca zaoszczędzi – stawki za prąd mają być niższe niż u dotychczasowego sprzedawcy. Ponadto, możemy liczyć na gwarancję stałej ceny za energię elektryczną podczas trwania umowy. Niestety, sprzedawca nie udostępnia publicznie swoich cenników.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Kolejną grupą odbiorców prądu obsługiwanych przez firmę, są użytkownicy taryf G. Podobnie, jak w przypadku klientów biznesowych nie wiemy, jakie konkretnie obsługiwane są taryfy oraz nie zostały opublikowane ceny. Natomiast, sprzedawca obiecuje nam nie tylko gwarancję stałej ceny za prąd, ale także rozliczenia rzeczywiste, bez prognoz.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu dla firm i domu

Energia Polska sprzedaje gaz gospodarstwom domowym oraz przedsiębiorstwom.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Energia Polska to niezależny sprzedawca, który swoją działalność rozpoczął w 2013 roku. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Spółka posiada koncesję na sprzedaż energii elektrycznej o numerze OEE/787/23288/W/DRE/2014/ŁG wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

Obszary działalności

Firma koncentruje się przede wszystkim na sprzedaży energii elektrycznej klientom indywidualnym oraz biznesowym. Nie posiada ona własnych źródeł wytwórczych, ale stara się kupować jak najwięcej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii – brak opublikowanej struktury paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez firmę, uniemożliwia zweryfikowanie podanych informacji.

Spółka aktywnie uczestniczy również w akcjach społecznych – jest partnerem projektu m.in. Pozytywne.com Pokoje Życzliwości.

Więcej informacji o Energia Polska

Opinie o Energia Polska

Dodaj komentarz
guest
83 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
23 kwietnia 2023 17:55

Firma podpisuje umowę na cenę prądu ja myślę że to stała cena a oni na 25 stronie małym druczkiem piszą że w razie wzrostu na giełdzie o5 procent mają prawo podnieść ceny mam drugą umowę w Energa i cena tak jak w umowie do końca mimo że na giełdzie podrożała 5 krotnie odradzam firmę Energa polska

Filip
Filip
17 kwietnia 2023 12:48

Jako klient Energia Polska, jestem zadowolony z ich usług.

Mikołaj
Mikołaj
22 marca 2023 07:11

Mimo wszystko mam zaufanie do tego sprzedawcy

Kamil
Kamil
20 marca 2023 16:12

Wszystko sprawnie szybko zgodnie z ofertą

Darek
Darek
20 lutego 2023 15:17

Obsługa świetne się sprawdziła, w w dwie godziny od telefonu problem ogarnięty:)))

Kamila
Kamila
15 lutego 2023 20:21

Duży wybór ofert dopasowanych do potrze. Czulam, że obsługa na prawdę chce mi pomóc – mnie się podoba!

Piotr
Piotr
2 lutego 2023 09:02

Podpisałem aneks w lipcu a za styczeń mam do zapłacenia 329 zł za 147 kw mam nauczkę nigdy nie podpiszę żadnego aneksu

NataliaK
NataliaK
31 stycznia 2023 11:04

Serdecznie Polecam. Konkurencyjne ceny, fachowa obsługa. Sprawdzona Firma. Jeśli szukają państwo pozytywnej Energi i pomocy to jest to. Dziękuję Za udzieloną pomoc i Pozdrawiam.

Bartek
Bartek
17 grudnia 2022 22:02

Jestem zadowolony z procesu obsługi 🙂

Rafał
Rafał
16 grudnia 2022 20:14

Jako, że 1 raz zakładam umowę na dostarczanie energii nie byłem przygotowany na wybór taryf / dodatkowych usług do samej umowy na dostarczanie energii to jestem usatysfakcjonowany z poziomu obsługi klienta firmy Energia Polska. Wszystko omówione, wytłumaczone i pani pomogła mi w wyborze usug dopasowanych do moich potrzeb. Jest OK.

Damian
Damian
15 grudnia 2022 19:04

Korzystam z uslug EP od października ubiegłego roku.Umowa, montaż i podłączenie licznika sprawnie i szybko. Potem już z górki. Energia załatwiła wszystko do końca i nie stresowałem się wcale. Ciągle jestem klientem, ciągle użytkuje i nadal jestem zadowolony.

Grzegorz
Grzegorz
14 grudnia 2022 21:15

Polecam – szyba reakcja na awarie w dostawie prądu atrakcyjne ceny sprzedaży jak najbardziej jestem za .

Milena
Milena
13 grudnia 2022 17:02

Polecam, miła i profesjonalna obsluga bardzo dobry kontakt z infolinią ,natomiast Pan serwisant stanął na wysokości zadania i zamontował nowy licznik w kilka chwil ,dzięki tak trzymać.

Jacek
Jacek
13 grudnia 2022 08:59

Firma tragiczna!!!!!!!!!!!!! […] od roku nie prowadzę działalności wszystko stoi zamknięte, a tu proszę firma wystawia mia rachunek za ostatnie dwa miesiące na 640 złote!!!!!!!!!!!!!!
Zużycie 0 kw według Polskiej Energii 540kw . Skąd oni to biorą ???????????!!!!!!!!!! Rekord niekompetencji !!!

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Leon
Leon
28 listopada 2022 18:50

Fajna oferta na prąd, niestety wynajmuje mieszkanie i nie mogę skorzystać ale namówiłem rodziców, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwo i jak na razie są zadowoleni. Bałem się, że przejście od innego dostawcy będzie bardzo trudne i skomplikowane, ale Energia Polska załatwiła wszystko za nas. Rodzice i pracownicy nawet nie poczuli zmiany. Teraz polecają znajomym i są dumni, że korzystają z zielonego źródła. Zdrowo, ekologicznie i budżetowo 😃

Jurek
Jurek
27 listopada 2022 15:28

Świetna, profesjonalna obsługa. Rzadko się zdarza by w tego typu firmach panowała taka życzliwa atmosfera, wiec mam nadzieję że to wyznacza nowe standardy jakości obsługi i za to wielki szacun 💪 Pracują tam ludzie, którzy chcą być pomocni, a nie tylko odbębniają robotę i nie interesuje ich własny klient. W tych czasach znieczulica się szerzy, ale nie tutaj 👍

Roman
Roman
26 listopada 2022 10:05

„Nie lubię nachalnej sprzedaży. Tu czułem się swobodnie, wysłuchano moich potrzeb i przedstawiono ofertę odpowiadającą moim oczekiwaniom.
Wszystko w przyjaznej atmosferze i bez presji. Pełne zrozumienie i chęć pomocy. „

Kamil
Kamil
24 listopada 2022 23:06

„Nie lubię nachalnej sprzedaży. Tu czułem się swobodnie, wysłuchano moich potrzeb i przedstawiono ofertę odpowiadającą moim oczekiwaniom.
Wszystko w przyjaznej atmosferze i bez presji. Pełne zrozumienie i chęć pomocy. „

Mirek
Mirek
19 listopada 2022 21:39

Za każdym razem kiedy kontaktujemy się z obsługą Energii Polskiej jesteśmy zadowoleni z jakości i przebiegu obsługi. Zawsze obsługa jest kompleksowa i profesjonalna, co pomaga nam zaoszczędzić czas i nerwy. Dziękujemy za kompetentną obsługę 🙂

Mikołaj
Mikołaj
23 października 2022 17:20

Szukając dostawcy energii trafiłam na ofertę mikroinstacjacji i odkupu nadwyżki energii. Zainteresowałam się tym i nie żałuje! Dzięki oszczędzam (bo moja instalacja sama na siebie zarabia) i dodatkowo zarabiam, bo Energia Polska odkupuje ode mnie nadwyżki niewykorzystanej energii. Jestem zadowolona z zakupu. Polecam Pana Tomka!

Tobiasz
Tobiasz
22 października 2022 19:20

W Energii Polskiej skorzystałem z programu Firma zasilana zieloną energią. Bardzo polecam to rozwiązanie każdemu przedsiębiorcy. Dostałem korzystną ofertę i certyfikaty i zaświadczenia o zielonej energii z TGE. Dobra opcja dla przedsiębiorców.

Radek
Radek
21 października 2022 22:12

Kupuje prąd od Energii Polskiej. Jakiś czas temu dostałem informacje, że hakerzy mogą próbować podszywać się pod dostawców i tak okradać ludzi. Byłem bardzo zadowolony, że mój dostawca sam mnie o tym poinformował, od razu powiedziałem rodzinie i znajomym! Jestem zadowolony z tego dostawcy.

Tomek
Tomek
20 października 2022 21:16

Ja tam mam prąd od energii polskiej i jestem zadowolony.

Maciej
Maciej
18 października 2022 17:52

Ceny prądu rosną i przerażają coraz bardziej, dlatego zdecydowałem się na bycie prosumentem w Energii Polskiej i jestem bardzo zadowolony. Płace mniej niż moi sąsiedzi i mam ekologiczną energię. Polecam zapoznać się z ofertą, bo Bóg jeden wie co przyniesie przyszłość.

monika
monika
22 września 2022 13:37

Jestem osobą, której bardzo zależy na ekologii. Jak tylko dowiedziałam się, że Energia Polska korzysta z odnawialnych źródeł energii to od razu zainteresowałam się ofertą. Wiem, że eko energia to na dłuższą metę też oszczędność, więc dałam im szansę. Oby więcej takich proekologicznych firm! To bardzo ważne!

Michał
Michał
22 września 2022 13:26

Profesjonalna obsługa. Niedawno podpisywałem nową umowę . Wszystko załatwione na wysokim poziomie obsługi . Zobaczymy jak będzie , ale jestem dobrze nastawiony.

Mariusz
Mariusz
29 lipca 2022 13:53

Firma która ma swoich klientów gdzieś. W umowie są zapisy które pozwalają podnosić cenę bez uzgodnienia z odbiorcą. Ponadto rozwiązują umowę z miesięcznym wypowiedzeniem bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Pani na infolinii nie ma żadnej informacji dlaczego, Przestrzegam przed podpisywaniem z nimi umowy.

Stanisław
Stanisław
26 lipca 2022 13:40

Do bani ta firma nie polecam, wszystkie negatywne komentarze które piszą poniżej to prawda. Ja podpisałem z nimi umowę na firmę ze stałymi cenami za energię, i już w połowie pierwszego miesiąca świadczenia usługi dostałem pismo z podwyżką. To znaczy że już pierwsza faktura będzie w cenach wyższych niż te na umowie. Tak więc jak widzę mogą klientowi naobiecywać świetne konkurencyjne stawki przed podpisaniem umowy, a później robią co chcą bez żadnych konsekwencji. Wyrwać się z tej umowy też nie jest łatwo. Wszystko co złe dla klienta utkane jest w OWU. Ogólnie więc zdecydowanie omijać !!!

Krzysiek
Krzysiek
23 lutego 2022 16:39

[…] w umowie niczego nie gwarantują i zmieniają sobie co chcą, mimo podpisanej umowy na gaz na 2 lata, rozwiązali ją przed wejściem umowy w życie

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Krzy
Krzy
12 lutego 2022 21:57

Poszkodowanych przez praktyki Energia Polska zapraszamy do grupy fb https://www.facebook.com/groups/1634918270191253/

Konrad Maciej
Konrad Maciej
11 lutego 2022 12:11

Dostałem od Energii podwyżkę i chciałem wziąć innego sprzedawcę ale stawki dla biznesu u innych są jeszcze wyższe więc zostaję

Krzy
Krzy
11 lutego 2022 17:07
Odpowiedz do:  Konrad Maciej

Nawet jakby stawki u konkurencji były niższe, a są niższe (Tauron na start 0,85 zł/kWh, a Energia Polska 1,05 zł/kWh) to nie możesz zmienić Sprzedawcy, bo umowy z Energia Polska są tak skonstruowane, że Sprzedawca może wszystko,a klient nic…
PS i tak odpisałem pewnie komuś z działu marketingu Energia Polska…

Piotr
Piotr
4 lutego 2022 18:51

Omijać! Nie podpisywać żadnych umów!
[…] Umowę trzeba wypowiadać minimum pół roku przed końcem podstawowej ponieważ się przedłuża o rok na stawkach z kosmosu podwyżka z 325 zł/MWh w 2020 na 1299 zł/MWh netto w 2022
wg stawki z cennika ustalanego nie wiadomo na jakiej zasadzie i na jak długo!!! Między czasie podwyżki bez żadnych informacji w czasie trwania 24 msc umowy podstawowej.
Po rozmowie telefonicznej na temat nowych cen stwierdzili, że przez rok trzeba płacić według ich cennika albo kara w moim przypadku 105 000 zł (!), a nowej umowy na warunkach rynkowych ok 880 zł/MWh nie chcą podpisać, ponieważ już niby nowych umów nie podpisują !!!!
Ostrzegam wszystkich przed tą firmą!
Sprawę kieruję do UOKIK, przez 12 lat nie spotkałem się z takim postepowaniem ze strony sprzedawców energii.

Zakładam fotowoltaikę – zaproponowali odkup 60% ich ceny sprzedaży a w umowie drobnym druczkiem nie więcej niż 320 zł/MWh !!!

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Krzy
Krzy
1 lutego 2022 01:20

Ostrzegam przed tą […] firmą i ich przedstawicielami handlowymi. Umowy są tak skonstruowane, że Sprzedawca może wszystko, a klient nic. Podwyższają sobie cenę jak chcą(150% z dnia na dzień), stosują podwyższone ceny za energię wstecz. Cena za mWH z umowy to fikcja i nie wiadomo w ogóle po co jest tam wpisana skoro „Sprzedawca” może dowolnie ją zmieniać, bez słowa uzasadnienia. Najgorsze, że klient nie ma możliwości zareagowania na ich podwyżki i rozwiązania umowy bez płacenia wysokich kar umownych. Przedstawiciel wprowadził mnie w błąd przy podpisywaniu umowy, gwarantował stałą cenę i zapewniał, że nie będzie kar umownych przy rozwiązaniu umowy w przypadku likwidacji lokalu i demontażu licznika, co oczywiście okazało się nieprawdą […] . Szczytem było proponowanie przedłużenia umowy na kolejne lata z gwarancją stałej ceny 1,5 miesiąca przed wprowadzonymi 150% podwyżkami… Wspomnę na sam koniec o wystawianiu faktur zaliczkowych na przyszłe zużycie pod groźbą zerwania umowy w przypadku ich nie opłacenia. Tak oszukanych osób jest więcej, więc mam nadzieję, że nie ujdzie Wam to na sucho i skończy się na przegranych sprawach i i odebraniu koncesji.

Komentarz edytowany przez Redakcję.

jacek
jacek
27 stycznia 2022 19:11

Firma nie godna polecenia wysyłają w Polskę tzw.sprzedawców energi wyliczają jakie to oni mają dobry cennik na energię nikt dokładnie nie czyta umowy z nimi a tam pełno kruczków prawnych na ich korzyść ceny też ci nie gwarantuja […] ludzie uważajcie na firmę Energia Polska

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Zbigniew
Zbigniew
23 stycznia 2022 21:38

Byłem dużym odbiorcą proszę sprawdzać rachunek unikają podania w rachunku ceny z umowy za kilowatogodzinę po moim przeliczeniu wychodzi dużo drożej dzwoniłem mówią że takie cechy na giełdzie to po co ta umowa polecam umowy z firmą spółek skarbu państwa typu Energa enen Tauron oni nie pozwolą sobie na takie praktyki

Piotr
Piotr
22 stycznia 2022 12:09

Wszystkich, którzy nie są zadowoleni z usług tej firmy proszę o kontakt […] Może wspólnie znajdziemy rozwiązanie problemu…

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Aga
Aga
25 stycznia 2022 07:24
Odpowiedz do:  Piotr

Podnoszą ceny jak chcą i kiedy chcą..jak się kontaktować bo bylibyśmy zainteresowani rozwiązaniem z tą firmą

Seweryn
Seweryn
27 stycznia 2022 14:38
Odpowiedz do:  Piotr

Witam
Podpisałem umowę z tą firmą w kwietniu i (na 2022 i 2023rok)byłem pewien że po podpisaniu umowy energia polska kupi energię na rynku tge, i nie muszę się martwić cena. Teraz się okazuje że firma choć miała możliwość kupna energii w dniu podpisania umowy to tego niezrobila i zafundowała mi podwyżkę o150% ! od sytcznia
Zastanawiam się czy nie wystosować pisma do URE czy takie praktyki wogóle są zgodne z prawem. Pewnie więcej firm jest w takiej sytuacji jak moja, może jak dużo firm wystosuje pismo do URE to wymusza na nich żeby sprzedawali energię w cenie z umowy..

Dawid
Dawid
4 lutego 2022 05:31
Odpowiedz do:  Piotr

Firma stosuje nieuczciwe praktyki, w grudniu otrzymaliśmy pismo wraz z fakturą zaliczkową na poczet paliwa gazowego, które miało być dostarczane od 1.01.2022 z informacją że w przypadku nieopłacenia umowa na dostawy zostanie zerwana. Firma mimo otrzymania zaliczki w terminie zerwała umowę a zaliczki nie zwróciła do dziś! @Piotr, proszę o kontakt bo będziemy również szukać możliwości dochodzenia odszkodowań tak żeby ta Firma poniosła konsekwencje swoich działań.
Szukamy poszkodowanych, https://www.facebook.com/groups/1634918270191253/

Mikro
Mikro
21 stycznia 2022 08:37

Sytuacja na rynku jaka jest, kazdy widzi. Wszędzie rosną ceny i tego nie unikniemy bo czynniki które to kształtują są calkowicie zewnętrzne. Więc ja zostaję w Energii Polskiej bo przynajmniej nie czekam na infolinii 3 godziny tylko mogę porozmawiać z żywym człowiekiem, który wyjaśni mi każdą zmianę. Za to mogę ich polecić

Adam
Adam
19 stycznia 2022 18:59

Nie polecam tej firmy właśnie z nimi skonczylem i na koniec zafundowali mi podwyżkę za miesiąc grudzień 200% Nie wiem skąd to wzięli a le na szczęście to ostatni miesiąc poboru prądu od tych złodzieja ludzie uważajcie co podpisujecie z nimi w umowie mówię tu o wypowiedzeniu 6 miesięcznym wypowiedzeniem ceny też nie gwarantują stałej

Zygmunt
Zygmunt
12 stycznia 2022 23:50

Stanowczo odradzam. Zapisy w OWU dają wiele możliwości sprzedawcy a żadnych odbiorcy. Okres wypowiedzenia umowy 6 miesięcy ze skutkiem na koniec roku kalendarzowego. Po zakończeniu okresu umowy na czas okrelony dalej przechodzi ona w umow na czas określony z okresem wypowiedzenia jak wyżej, a więc przez rok znomu nie można roziwązać umowy bez kary. Przysyłają pismo o zmianie cen jednostkowych z umowy w styczniu a zmiany dotyczą już grudnia. Ponadto ceny wyższe o 2,5 raza i nie wiadomo skąd się wzięły bo na pewno nie z róznicy w cenie cen kontraktu BASE_22 z dnia mowy i ceny BASE-23. Ponadto nie wiadomo z ktorego dnia do obliczeń brać cenę BASE_23, a wypowiedzieć umowy bez kary nie można (patrz na wstęp). Krótko mówiąc NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

Śląskie
Śląskie
12 stycznia 2022 16:17

Firma niegodna współpracy. Mam u nich gaz i prąd na firmę. Raczej gaz miałem bo dostałem wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym ze względu na trudną sytuację na rynku paliw. Oczywiście informacja była już tydzień po fakcie. Zostałem przejęty przez dostawcę rezerwowego, co skutkowało wzrostem ceny o 500%. W zasadzie mogę firmę zamknąć i ludzi zwolnić. Nie ma z tej sytuacji wyjścia, bo trzeba być przy dostawcy rezerwowym do końca lutego. W skrócie zamiast płacić za gaz 6000zł, mam płacić 30000zł na miesiąc.

Podkarpackie
Podkarpackie
12 stycznia 2022 08:30

Jestem u nich długo i podwyżki tak są, ale nadal stawka lepsza niż u konkurencji. Warto się rozeznać i zostać

Zygmunt
Zygmunt
12 stycznia 2022 23:52
Odpowiedz do:  Podkarpackie

Człowieku nie żartuj! Cena netto w taryfie C11 1,007 zł/kWh. Dla Ciebie to atrakcyjna cena

Krzy
Krzy
9 lutego 2022 09:22
Odpowiedz do:  Podkarpackie

Ludzie z Energii niech się lepiej zajmą odpisywaniem na reklamacje, a nie odpisywaniem na negatywne komentarze w internecie.

jac
jac
29 grudnia 2021 11:52

W dniu dzisiejszym tj. 29.12.2021 otrzymaliśmy pismo że Energia „byle jaka” wycofuje się ze sprzedaży paliwa gazowego. „No rychło w czas – przysłowiowe za pięć dwunasta”. Ta firma chyba liczyła że bez inwestowania własnych środków będzie sobie doliczać tylko marżę do sprzedanego paliwa.
STANOWCZO ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT Z TĄ FIRMĄ I JEJ „POCHODNYMI” (GDYBY TAKIE KIEDYKOLWIEK POWSTAŁY)!!!
ROZSTAJEMY SIĘ BEZ ŻALU I NIE ŻYCZYMY POWODZENIA W BIZNESIE!!!

Artur
Artur
20 grudnia 2021 20:23

Jestem Klientem w Taryfie C21 o mocy ponad 40kW.
Nie podpisujcie Umów z tą firmą, zupełnie nie szanujące umów, które zawarli. Wypowiadają je tylko dlatego, że im marża spadła, bo wcześniej nie zabezpieczyli ilości energii. Totalnie nieodpowiedzialna firma i lawiruje w komunikacji z klientem.

Marcin
Marcin
20 grudnia 2021 15:34

MASAKRA Wypowiedzieli umowy 14.12.2021 na energię elektryczną oraz gaz w 2022 roku.

Tomasz
Tomasz
18 grudnia 2021 17:53

Dzisiaj otrzymałem informację że firma zrywa ze mną umowę na dostawę energii elektrycznej na 2022 rok, w wyniku tej decyzji poniosę koszty wyższych cen za cały rok na kwotę około 300 000 zł

Tomasz
Tomasz
14 grudnia 2021 00:39

Firma w sposób NIEZGODNY Z PRAWEM wystawia faktury VAT.
Część faktur NIE ZAWIERA elementu ceny przez co trudno kontrolować co się zmiana. Generalnie odradzam, firma nierzetelna nie dotrzymuje warunków kontraktu.

Stanisław
Stanisław
13 grudnia 2021 19:30

Podpisałem z nimi umowę we wrześniu , przysłali teraz Fa zaliczkowa jako przedpłatę za styczeń z trzydniowym terminem płatności pod rygorem wypowiedzenia umowy .
Bardzo dziwna sytuacja , nie wiem co z tego będzie?

Kwiryn
Kwiryn
30 listopada 2021 16:58

dlaczego chcecie opłaty 2 miesiące z góry?

Izabella
Izabella
21 października 2021 16:44

Nie polecam jakichkolwiek kontaktów z firmą. Istnieją na rynku dzięki temu, że wprowadzają w błąd naiwnych ludzi. Ceny w umowie inne niż na fakturze. Jeśli nie zrobisz wypowiedzenia w odpowiednim czasie – masz z automatu przez kolejny rok ceny z ich cennika standardowego. Ciągle straszą prawnikami i sądem. Nigdy w zyciu Energia Polska !!!!!!

Ksawery
Ksawery
23 sierpnia 2021 10:17

Zmiana dostawcy przebiegła u nas bardzo szybko, a energia polska wszystkie formalności wzięła na siebie. Zdecydowaliśmy się zarówno na gaz, jak i prąd, co bardzo polecam, bo nie trzeba utrzymywać kontaktu z różnymi sprzedawcami. Mają wszystkie rozliczenia i fv na e-BOK – ogromne ułatwienie.