Oferty prądu w Energy Match / Cennik prądu w Energy Match

Energy Match to firma, która oferuje swoje usługi klientom biznesowym oraz gospodarstwom domowym. Istnieje możliwość zawarcia umowy za pomocą Internetu. Poniżej przedstawiamy oferty sprzedawcy.

Prąd dla firm

Energy Match, stworzyła specjalne oferty dla poszczególnych branż. Przykładowo powstała oferta na prąd dla branży cukierniczo-piekarniczej. Oferta charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niską ceną za prąd w godzinach nocnych. Istnieje również oferta 24/7 dedykowana przede wszystkim serwerowniom. Firma umożliwia łączenie sprzedaży prądu z zakupem gazu. Energy Match wypuszcza również kody promocyjne w konkretnych kampaniach, które możemy sprawdzić na stronie sprzedawcy. Sprzedawca gwarantuje stałą cenę do 2020 roku.

Prąd dla domu

Energy Match obsługuje również klientów indywidualnych. Tak jak w przypadku ofert dla firm istnieją kody promocyjne. Aktualnie na stronie sprzedawcy dostępne są dwa kody promocyjne. Kod WARSZAWA przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców stolicy. Z kodem zmniejszamy cenę prądu z 0,276 na 0,249 zł/kWh. Kod ZIELONY to oferta skierowana dla osób dbających o środowisko.