ENIGA – Opinie, Ceny, Prąd, Gaz

2.18 /5
(Ocen: 342)
Eniga - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

ENIGA to przedsiębiorstwo, które zajmuje się zarówno sprzedażą paliw gazowych jak i energii elektrycznej. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży energetycznej, która oferuje swoje produkty na terenie całej Polski za pomocą oddziałów i regionalnych przedstawicieli. ENIGA wystawia kompleksowe faktury za energię elektryczną i jej dystrybucję.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

ENIGA oferuje sprzedaż prądu dla domu jak i dla firm. Jak podaje, 96% ich klientów są z nimi prawie od początku działalności, zatem mogą pochwalić się dużym zaufaniem.
Potencjalnym klientom ENIGA oferuje kontakt poprzez Biuro Obsługi Klienta, Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (E-BOK) lub poprzez internetowy formularz na stronie.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Eniga oferuje sprzedaż prądu dla klientów biznesowych, jednakże ta oferta nie jest upubliczniona. W celu poznania oferty, sprzedawca zachęca do wypełnienia formularza na stronie internetowej lub zadzwonienia do Biura Obsługi Klienta.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Gospodarstwa domowe – taryfa G

ENIGA również oferuje energię elektryczną dla domu – w ofercie tego sprzedawcy znajdują się podstawowe taryfy: G11 i G12. ENIGA oferuje swoim klientom gwarancję stałej ceny za prąd oraz pomoc przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o ofercie to możecie uzupełnić formularz na stronie firmy lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta ENIGAzapraszamy Was również do skorzystania z naszej porównywarki cen prądu, dzięki której znajdziecie najlepszą ofertę energii elektrycznej dla siebie.

Sprzedawca gazu dla firmy i domu

ENIGA w swojej ofercie posiada również ofertę gazu dla firm i dla domu. Dzięki ofercie „dual fuel” klienci są w stanie zakupić prąd i gaz od jednego sprzedawcy, co ułatwia zakupy oraz obniża nasze rachunki.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

ENIGA oferuje sprzedaż gazu dla klientów biznesowych. Sprzedawca do każdego odbiorcy podchodzi indywidualnie i specjalnie dla nas zostaje przygotowana oferta – wystarczy podać takiej informacje jak m.in. obecny OSD, aktualna taryfa, rachunek za gaz z ostatnich 12 miesięcy. Ofertę na zakup gazu możemy otrzymać po wypełnieniu formularza lub zadzwonieniu do BOK-u.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Również dla domu, ENIGA przygotowała swoją ofertę sprzedaży gazu. Niestety w celu poznania oferty tego sprzedawcy, jesteśmy zmuszeni poczekać na odpowiedź konsultanta po wypełnieniu formularza na jego stronie www lub kontakcie telefonicznym.

Podstawowe informacje o firmie

Firma ENIGA, która wcześniej nosiła nazwę Telezet powstała w 1995 r. Prowadziła do 1999 r. głównie działalność doradczą dla przedsiębiorstw, które prowadzą biznesy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych na terenie całej Polski. Od 1999 r. ENIGA zaczęła prowadzić działalność telekomunikacyjną. W jej zakresie mieściła się transmisja danych na arenie międzynarodowej i terminacja ruchu głosowego operatorów zagranicznych.

Obszary działalności ENIGA

W lipcu 2002 roku, ENIGA otrzymała od Urzędu Komunikacji Elektronicznej pozwolenia, na rozpoczęcie działalności operatorskiej dla przedsiębiorstw i instytucji na terenie całej Polski. Natomiast w 2007 rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej.

W styczniu 2012 uzyskała koncesję na obrót gazem ziemnym oraz innymi paliwami gazowymi. Dzięki temu, ENIGA obecnie może sprzedawać zarówno prąd jak i gaz.

Więcej informacji o ENIGA

Opinie o ENIGA

Dodaj komentarz
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Śliwa Romuald
Śliwa Romuald
14 lipca 2016 09:15

Nie polecam firmy!!!, zupełnie niewiarygodna, nierzetelna. Podpisałem umowę na warunkach promocyjnych którymi sie chwalą na taryfę G12 na 3 lata, minął niespełna rok a tu przychodzi pismo z Tauronu że jest od miesiąca rezerwowym dostawcą prądu dla mnie. Gdyby nie to nie wiedziałbym że coś sie zmieniło bo eniga nie raczyła powiadomić mnie o tym w żaden sposób że jednostronnie rozwiazał sobie umowę.
Gdybym wcześniej wiedział to mógłbym znalęźć szybko innego dostawće a tak na jakiś czas jestem w d…

Aleksander
Aleksander
20 października 2022 19:20
Odpowiedz do:  Śliwa Romuald

ENIGA nie obsługuje odbiorców zalegających z opłatami za energię elektryczną. Życzymy panu Romualdowi dużo energii …