ENIGA – sprzedawca gazu i prądu

Informacje, opinie, dane, aktualności - wszystko o ENIGA

ENIGA to przedsiębiorstwo, które zajmuje się zarówno sprzedażą paliw gazowych jak i energii elektrycznej. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży energetycznej, która oferuje swoje produkty na terenie całej Polski za pomocą oddziałów i regionalnych przedstawicieli. ENIGA wystawia kompleksowe faktury za energię elektryczną i jej dystrybucję.

Oferta ENIGA

Prąd dla domuPrąd dla firmyGaz dla domuGaz dla firmy

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

ENIGA oferuje sprzedaż prądu dla domu jak i dla firm. Jak podaje, 96% ich klientów są z nimi prawie od początku działalności, zatem mogą pochwalić się dużym zaufaniem.
Potencjalnym klientom ENIGA oferuje kontakt poprzez Biuro Obsługi Klienta, Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (E-BOK) lub poprzez internetowy formularz na stronie.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Eniga oferuje sprzedaż prądu dla klientów biznesowych, jednakże ta oferta nie jest upubliczniona. W celu poznania oferty, sprzedawca zachęca do wypełnienia formularza na stronie internetowej lub zadzwonienia do Biura Obsługi Klienta.

Jeśli szukasz taniej oferty dla swojej firmy to zajrzyj już teraz do naszej porównywarki cen prądu!

Gospodarstwa domowe – taryfa G

ENIGA również oferuje energię elektryczną dla domu – w ofercie tego sprzedawcy znajdują się podstawowe taryfy: G11 i G12. ENIGA oferuje swoim klientom gwarancję stałej ceny za prąd oraz pomoc przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o ofercie to możecie uzupełnić formularz na stronie firmy lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta ENIGAzapraszamy Was również do skorzystania z naszej porównywarki cen prądu, dzięki której znajdziecie najlepszą ofertę energii elektrycznej dla siebie.

Sprzedawca gazu dla firmy i domu

ENIGA w swojej ofercie posiada również ofertę gazu dla firm i dla domu. Dzięki ofercie „dual fuel” klienci są w stanie zakupić prąd i gaz od jednego sprzedawcy, co ułatwia zakupy oraz obniża nasze rachunki.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

ENIGA oferuje sprzedaż gazu dla klientów biznesowych. Sprzedawca do każdego odbiorcy podchodzi indywidualnie i specjalnie dla nas zostaje przygotowana oferta – wystarczy podać takiej informacje jak m.in. obecny OSD, aktualna taryfa, rachunek za gaz z ostatnich 12 miesięcy. Ofertę na zakup gazu możemy otrzymać po wypełnieniu formularza lub zadzwonieniu do BOK-u.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Również dla domu, ENIGA przygotowała swoją ofertę sprzedaży gazu. Niestety w celu poznania oferty tego sprzedawcy, jesteśmy zmuszeni poczekać na odpowiedź konsultanta po wypełnieniu formularza na jego stronie www lub kontakcie telefonicznym.

Podstawowe informacje o firmie

Firma ENIGA, która wcześniej nosiła nazwę Telezet powstała w 1995 r. Prowadziła do 1999 r. głównie działalność doradczą dla przedsiębiorstw, które prowadzą biznesy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych na terenie całej Polski. Od 1999 r. ENIGA zaczęła prowadzić działalność telekomunikacyjną. W jej zakresie mieściła się transmisja danych na arenie międzynarodowej i terminacja ruchu głosowego operatorów zagranicznych.

Obszary działalności ENIGA

W lipcu 2002 roku, ENIGA otrzymała od Urzędu Komunikacji Elektronicznej pozwolenia, na rozpoczęcie działalności operatorskiej dla przedsiębiorstw i instytucji na terenie całej Polski. Natomiast w 2007 rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej.

W styczniu 2012 uzyskała koncesję na obrót gazem ziemnym oraz innymi paliwami gazowymi. Dzięki temu, ENIGA obecnie może sprzedawać zarówno prąd jak i gaz.

Aktualności o ENIGA

Opinie o ENIGA

Komentarze

  1. Nie polecam firmy!!!, zupełnie niewiarygodna, nierzetelna. Podpisałem umowę na warunkach promocyjnych którymi sie chwalą na taryfę G12 na 3 lata, minął niespełna rok a tu przychodzi pismo z Tauronu że jest od miesiąca rezerwowym dostawcą prądu dla mnie. Gdyby nie to nie wiedziałbym że coś sie zmieniło bo eniga nie raczyła powiadomić mnie o tym w żaden sposób że jednostronnie rozwiazał sobie umowę.
    Gdybym wcześniej wiedział to mógłbym znalęźć szybko innego dostawće a tak na jakiś czas jestem w d…

Dodaj komentarz