Enrex Energy – ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

3.47 /5
(Ocen: 131)
Enrex Energy - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Enrex Energy swoją ofertę sprzedaży prądu kieruje zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych. Firma ta powstała z myślą o klientach, którzy chcą optymalizować swoje wydatki za energię elektryczną i gaz. Enrex Energy wyróżnia się na rynku energii, tym, że wdraża nowe rozwiązania, które pozwalają jej zadbać o środowisko i zrównoważony rozwój. Firma może pochwalić się certyfikatem zakupu energii elektrycznej pochodzącej w 100% z OZE.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Enrex Energy działa na podstawie koncesji wydanej przez Prezesa URE. Właścicielem 100% udziałów w Enrex Energy Sp. z o.o. jest Wide Horizons Sp. z o.o., która jest prywatną polską firmą. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu spółek w sektorach: energetycznym i telekomunikacyjnym. Enrex Energy, dzięki uzyskaniu wymaganych koncesji na obrót i sprzedaż energii elektrycznej, z biegiem czasu ustabilizowała swoją pozycję na rynku. Obecnie firma ta kieruje swoją ofertę do odbiorców indywidualnych oraz biznesowych, kładąc jednocześnie w relacjach z klientami duży nacisk na długofalowość i jakość wykonywanych usług. Warto podkreślić, że Enrex Energy dba o atrakcyjną ofertę, niezmieniającą się cenę oraz obsługę na wysokim poziomie.

Klient biznesowy – taryfa C i B

Firma Enrex Energy posiada szeroką gamę produktów skierowanych do klientów biznesowych. Z propozycji tego sprzedawcy mogą skorzystać m.in. odbiorcy taryf C i B. Jednak przedsiębiorca w trakcie wyboru taryfy, powinien mieć na uwadze to, że istnieją pewne ograniczenia niezależne od chęci klienta. Obejmują one m.in. warunki techniczne oraz poziom zużycia prądu. W związku z tym, dobrze jest wcześniej zapytać drogą mailową, telefoniczną lub w biurze obsługi klienta, o szczegóły oferty dotyczące tego, jaka jest cena za kWh i czy jest ona stała przez cały okres umowy oraz jak wysokie są opłaty handlowe. Każdy klient biznesowy może skorzystać z audytu energetycznego. Dzięki niemu doradca firmy Enrex Energy przygotuje dla niego dogodne warunki oraz analizę, która pomoże podjąć mu dobrą decyzję.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Enrex Energy swoją ofertę kieruje także do klientów indywidualnych, którzy mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie doboru odpowiedniej taryfy G11, G12 i G13 (G11, G12, G12w, G12as, G13). Decydując się na zakup prądu dla domu możemy liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności z dotychczasowym sprzedawcą. Proces zmiany sprzedawcy jest obecnie bardzo szybki i zupełnie darmowy. W ofercie firmy znajduje się kilka pakietów prądu dla domu, w tym: “Pakiet bezpieczny dom”, “Pakiet Komfortowy dom”, “Pakiet eko dom”, “Pakiet elastyczny dom”, czy “Pakiet ekonomicznym dom”. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnej oferty oraz tego, ile można dzięki niej zaoszczędzić, warto skorzystać z usług doświadczonej kadry pracowniczej Enrex Energy, która odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu dla firm i gospodarstw domowych

Enrex Energy oprócz energii elektrycznej, oferuje także sprzedaż paliwa gazowego. Tak więc, wszyscy zainteresowani znajdą w ofercie firmy szeroki wachlarz usług połączonych ze sprzedażą gazu. Klienci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje. Tak samo, jak w przypadku sprzedaży energii elektrycznej, również przy wyborze najlepszej oferty, pomocą służy biuro obsługi klienta firmy.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firm

Firma Enrex Energy nie oferuje obecnie sprzedaży gazu klientom biznesowym.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Odbiorcy indywidualni mogą korzystać z usług Enrex Energy w ramach taryf W-1, W-2, W-3 i W-4. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla odbiorców korzystających wyłącznie z kuchenek gazowych. Natomiast wszystkie wyższe taryfy, przeznaczona są już dla osób, które korzystają z kuchenek gazowych, piecyków gazowych oraz pieców CO.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Katowicka spółka Enrex Energy prowadzi swoją działalność od 2012 roku i jest sprzedawcą energii elektrycznej i gazu. Rocznie firma ta dostarcza 3.192.000 kWh prądu i 2.160.00 kWh gazu. Enrex Energy jest uczestnikiem programu “Rzetelna Firma”, który skupia obecnie ponad 40 tys. przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki. Każdy uczestnik programu, zobowiązany jest do przestrzegania norm etycznych określonych w „5 przykazaniach Rzetelnej Firmy”. Dotyczą one: traktowania klientów z szacunkiem, dbania o swoich pracowników, wyznaczania celu poza zyskiem, myśleniu o środowisku i zaangażowania społecznego. Enrex Energy jest również jest członkiem Towarzystwa fairpay.pl, a z usług firmy zadowolonych jest 9 na 10 klientów.

Więcej informacji o Enrex Energy

Opinie o Enrex Energy

Dodaj komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesław
Wiesław
17 maja 2021 20:41

Bawią mnie opinie wielu osób które „zachwycają” się certyfikatem OZE, czyli pochodzącej z odnawialnych źródeł energii – ewidentna bzdura, przecież oni są tylko pośrednikiem handlowym, a nie dostawcą (producentem) prądu, dostają tylko informację od dostawcy energii o zużytym prądzie i doliczają drugie tyle albo i więcej (plus 6 zł miasęcznie za ten certyfikat). Moje doświadczenie z firmą ENREX ENERGY jest negatywne. Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta – porażka nic się nie załatwi, poinformują jedynie o ewentualnym zadłużeniu lub jego braku, przy bardziej skomplikowanej sprawie informują że przekażą sprawę dalej i dostanie się odpowiedź mailową, ale to jest tylko mydlenie oczu, żadnej informacji się nie otrzyma. Na początku lutego 2021 (w trakcie obowiązywania poprzedniej)otrzymałem nową umowę z nowym cennikiem znacznie wyższym z informacją, że w przypadku braku akceptacji cennika umowa zostanie rozwiązana w ciągu miesiąca. Tak też zrobiłem . Przed końcem miesiąca otrzymałem informację mailową, że zgłoszenie zostało przyjęte, ale trzeba przysłać wypowiedzenie z podpisem na maila lub listownie. Pomimo wysłania mailem wypowiedzenia w dalszym ciągu otrzymywałem informację o zbliżających się płatnościach. W połowie kwietnia napisałem reklamację na otrzymywane sms- y o płatnościach i braku rozliczenia końcowego. Na początku maja otrzymałem pisemną informację że zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji, a umowa zostanie rozwiązana na koniec czerwca 2021. Napisałem następną reklamację tym razem na termin rozwiązania umowy, otrzymałem kuriozalną odpowiedź że umowa była napisana w formacie WORLD a podpis został wklejony ze zdjęcia (a nie da się tego zrobić inaczej) i że to oni robią mi łaskę że nie będę obciążony opłatą za zerwanie umowy przed końcem poprzedniej. Napisałem następną reklamację z zapytaniem jak można wysłać wypowiedzenie z własnoręcznym podpisem drogą mailową (to jest nie możliwe, nawet napisane ręcznie po zeskanowaniu wyjdzie zdjęcie), jak również co firma ENREX robiła przez trzy miesiące nie informując mnie o nie prawidłowym wypowiedzeniu, aby w końcu zaakceptować wypowiedzenie. To jest celowe działanie na przedłużenie umowy. odpowiedzi już nie otrzymałem co mnie też nie dziwi odpowiada kiedy chcą, kiedy im pasuje.

Grażyna
Grażyna
16 lutego 2021 11:04

Nie ma się do czego przyczepić. Dobre biuro obsługi i dużo można załatwić na miejscu.

Andrzej
Andrzej
4 lutego 2021 16:14

Naciągają osoby starsze, nie informując ich że będą musiały opłacać faktury od operatora od którego odchodzą za usługę dystrybucji. Dodatkowo nie informując klienta zmieniają operatora dostarczającego gaz. mój ojciec dopiero dowiedział się o tym jak przyszły druki do płacenia. Bardzo utrudniony kontakt oraz wyjaśnienia. Zbywają rozmowę, że zadzwonią później albo następnego dnia i echo […]

Komentarz edytowany przez Redakcję.

Marta
Marta
12 stycznia 2021 07:44

Dobry kontakt, dobra obsluga. Podpisalam umowe glownie ze względu na certyfikat oze, bo w sumie to jeden z nielicznych dostawcow ktory ma prad pochodzacy w 100% z naturalnych zrodel odnawialnych.

Mariusz
Mariusz
8 stycznia 2021 14:59

W sumie dużej różnicy w cenie nie ma, ale obsługa za to na duży plus. Zarówno mailowo jak i telefonicznie można wszystko załatwić.

Dorota
Dorota
7 stycznia 2021 18:38

Powołują się na tauron a rachunki po300zl i za co jak w tauronie placilam max150

Maria
Maria
22 grudnia 2020 10:17

Jestem starsza osoba mam 78 lat – duży ubytek wzroku- tak padłam ofiarą tych oszustów moja emerytura wynosi 1450 zł
Ostrzegam przed tą firmą – jej pracownicy przedstawiają się jako przedstawicieli Tauron i podsuwają do podpisania niby to korzystniejsza umowę ze znacznymi zniżkami za prąd i gaz .Czar
pryska po otrzymaniu pierwszej faktury – okazuje się , że ceny są dwukrotnie wyższe Za odstąpienie od umowy po czasie /1m-c/ żądają kwotę 1750 zł za prąd i 1750 zł za gaz
Czy ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć co ma robić i gdzie szukać pomocy prawnej

enerad.pl
enerad.pl
24 grudnia 2020 10:19
Odpowiedz do:  Maria

Dzień dobry,

Pani Mario, bezpłatną pomoc otrzyma Pani u Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów. Być może z pomocą Rzecznika uda się Pani obniżyć wysokości kar umownych lub sprzedawca odstąpi od ich naliczenia.

Pozdrawiam
Agnieszka
enerad.pl

Ewa
Ewa
9 listopada 2020 18:13

Szkoda ze po fakcie ta firma ma takie horendalne ceny ze maszakra niewiem jak rozwiązać ten problem tymbardziej ze mieszkanie w ktorym mieszkam jest wynajmowane

Zuzanna
Zuzanna
25 sierpnia 2020 17:06

Witam……nie wiecie co mówią przedstawiciele tej firmy że niby w każdym mieście przelanczaja prąd lub gaz na ich własny sama się dałam nabrać po konsultacji z tauronem że wcale nie wysyłają od nich ludzi żeby podpisać umowę z nimi..więc zwracam się z prośbą żeby pierwsze skontaktować się z kad macie prąd lub gaz,, a potem podpisać i jak macie jakieś wątpliwości to odeslijcie umowę.. pozdrawiam