Enrex Energy – ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Ocena: 3.7 (ilość ocen: 3)

Ocena: 3.7
(ilość ocen: 3)

Enrex Energy swoją ofertę sprzedaży prądu kieruje zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych. Firma ta powstała z myślą o klientach, którzy chcą optymalizować swoje wydatki za energię elektryczną i gaz. Enrex Energy wyróżnia się na rynku energii, tym, że wdraża nowe rozwiązania, które pozwalają jej zadbać o środowisko i zrównoważony rozwój. Firma może pochwalić się certyfikatem zakupu energii elektrycznej pochodzącej w 100% z OZE.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Enrex Energy działa na podstawie koncesji wydanej przez Prezesa URE. Właścicielem 100% udziałów w Enrex Energy Sp. z o.o. jest Wide Horizons Sp. z o.o., która jest prywatną polską firmą. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu spółek w sektorach: energetycznym i telekomunikacyjnym. Enrex Energy, dzięki uzyskaniu wymaganych koncesji na obrót i sprzedaż energii elektrycznej, z biegiem czasu ustabilizowała swoją pozycję na rynku. Obecnie firma ta kieruje swoją ofertę do odbiorców indywidualnych oraz biznesowych, kładąc jednocześnie w relacjach z klientami duży nacisk na długofalowość i jakość wykonywanych usług. Warto podkreślić, że Enrex Energy dba o atrakcyjną ofertę, niezmieniającą się cenę oraz obsługę na wysokim poziomie.

Klient biznesowy – taryfa C i B

Firma Enrex Energy posiada szeroką gamę produktów skierowanych do klientów biznesowych. Z propozycji tego sprzedawcy mogą skorzystać m.in. odbiorcy taryf C i B. Jednak przedsiębiorca w trakcie wyboru taryfy, powinien mieć na uwadze to, że istnieją pewne ograniczenia niezależne od chęci klienta. Obejmują one m.in. warunki techniczne oraz poziom zużycia prądu. W związku z tym, dobrze jest wcześniej zapytać drogą mailową, telefoniczną lub w biurze obsługi klienta, o szczegóły oferty dotyczące tego, jaka jest cena za kWh i czy jest ona stała przez cały okres umowy oraz jak wysokie są opłaty handlowe. Każdy klient biznesowy może skorzystać z audytu energetycznego. Dzięki niemu doradca firmy Enrex Energy przygotuje dla niego dogodne warunki oraz analizę, która pomoże podjąć mu dobrą decyzję.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Enrex Energy swoją ofertę kieruje także do klientów indywidualnych, którzy mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie doboru odpowiedniej taryfy G11, G12 i G13 (G11, G12, G12w, G12as, G13). Decydując się na zakup prądu dla domu możemy liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności z dotychczasowym sprzedawcą. Proces zmiany sprzedawcy jest obecnie bardzo szybki i zupełnie darmowy. W ofercie firmy znajduje się kilka pakietów prądu dla domu, w tym: “Pakiet bezpieczny dom”, “Pakiet Komfortowy dom”, “Pakiet eko dom”, “Pakiet elastyczny dom”, czy “Pakiet ekonomicznym dom”. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnej oferty oraz tego, ile można dzięki niej zaoszczędzić, warto skorzystać z usług doświadczonej kadry pracowniczej Enrex Energy, która odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu dla firm i gospodarstw domowych

Enrex Energy oprócz energii elektrycznej, oferuje także sprzedaż paliwa gazowego. Tak więc, wszyscy zainteresowani znajdą w ofercie firmy szeroki wachlarz usług połączonych ze sprzedażą gazu. Klienci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje. Tak samo, jak w przypadku sprzedaży energii elektrycznej, również przy wyborze najlepszej oferty, pomocą służy biuro obsługi klienta firmy.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firm

Firma Enrex Energy nie oferuje obecnie sprzedaży gazu klientom biznesowym.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Odbiorcy indywidualni mogą korzystać z usług Enrex Energy w ramach taryf W-1, W-2, W-3 i W-4. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla odbiorców korzystających wyłącznie z kuchenek gazowych. Natomiast wszystkie wyższe taryfy, przeznaczona są już dla osób, które korzystają z kuchenek gazowych, piecyków gazowych oraz pieców CO.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Katowicka spółka Enrex Energy prowadzi swoją działalność od 2012 roku i jest sprzedawcą energii elektrycznej i gazu. Rocznie firma ta dostarcza 3.192.000 kWh prądu i 2.160.00 kWh gazu. Enrex Energy jest uczestnikiem programu “Rzetelna Firma”, który skupia obecnie ponad 40 tys. przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki. Każdy uczestnik programu, zobowiązany jest do przestrzegania norm etycznych określonych w „5 przykazaniach Rzetelnej Firmy”. Dotyczą one: traktowania klientów z szacunkiem, dbania o swoich pracowników, wyznaczania celu poza zyskiem, myśleniu o środowisku i zaangażowania społecznego. Enrex Energy jest również jest członkiem Towarzystwa fairpay.pl, a z usług firmy zadowolonych jest 9 na 10 klientów.

Więcej informacji o Enrex Energy

Opinie o Enrex Energy

Komentarze

  1. Witam……nie wiecie co mówią przedstawiciele tej firmy że niby w każdym mieście przelanczaja prąd lub gaz na ich własny sama się dałam nabrać po konsultacji z tauronem że wcale nie wysyłają od nich ludzi żeby podpisać umowę z nimi..więc zwracam się z prośbą żeby pierwsze skontaktować się z kad macie prąd lub gaz,, a potem podpisać i jak macie jakieś wątpliwości to odeslijcie umowę.. pozdrawiam

Dodaj komentarz