ePower.pl – Opinie, Ceny, Prąd

1.9 /5
(Ocen: 226)
Epower - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

ePower.pl to pierwszy i jedyny w Polsce sprzedawca energii elektrycznej, w którym wszystkim formalności odbywają się przez Internet. Powstał w 2013 roku z myślą o ludziach świadomych, którzy oczekują nie tylko atrakcyjnych cen za prąd, ale także nowoczesnych rozwiązań. Kupienie tańszego prądu z pomocą ePower.pl jest tak proste, jak zmiana operatora telefonu komórkowego… a nawet jeszcze prostsze.

Na dzień dzisiejszy ePower.pl nie sprzedaje energii elektrycznej.

Sprzedawca prądu dla firm i gospodarstw domowych

ePower.pl posiada w swojej ofercie rozwiązania zarówno dla gospodarstw domowych jak i firm – sprzedawca koncentruje się głównie na sektorze MŚP. Oferta ePower.pl to jedna płaska stała i niska stawka dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych – unikatowe rozwiązanie na rynku. Umowa podpisywana jest on-line na okres 12-miesięcy z gwarancją stałej ceny, bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Sprzedawca kieruje gamę swoich produktów do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (m.in. odbiorcy taryf: C11, C12b, C21, C22a, B). Stawia przy tym na nowoczesne, wygodne i przejrzyste rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługuje inteligentny eLicznik pozwalający kontrolować na bieżąco zużycie prądu – przedsiębiorstwom zużywającym go co najmniej 25 MWh rocznie ePower.pl udostępnia go za darmo. Istnieje również możliwość zamówienia alertów sms-owych informujących na bieżąco o nieprawidłowościach w zużyciu energii.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

ePower.pl nie zapomina również o odbiorcach z gospodarstw domowych (taryfa G11) – podobnie jak w przypadku oferty biznesowej, produkty do domu wyróżniają proste oraz nowoczesne rozwiązania. Klienci, którzy chcą zmienić sprzedawcę prądu wypełniają odpowiedni formularz na stronie internetowej lub wykona tą czynność za nich przedstawiciel firmy (formularz kontaktowy jest na stronie www) – gotowy projekt przesyłany jest w przeciągu jednego dnia roboczego.

Struktura paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez ePower w 2015 roku:

epower-wykres kołowy

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu

Aktualnie ePower.pl nie prowadzi sprzedaży paliwa gazowego dla klientów końcowych – jeśli jednak się na to zdecyduje, zapewne będzie jedynym sprzedawcą gazu przez internet w Polsce.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Aktualnie ePower.pl nie posiada oferty dla gospodarstw domowych.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firm

Obecnie oferta ePower.pl nie obejmuje sprzedaży gazu dla klientów biznesowych.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

ePower.pl został założony w 2013 roku, jest on marką handlową Empower Energy. Firma posiada koncesję wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki nr 23260 oraz certyfikat Rzetelnej Firmy.

Działania sprzedawcy charakteryzuje innowacyjne oraz otwarte podejście do Klientów – na początku swojej działalności ePower.pl zorganizował otwarty konkurs na film, który miał zaprezentować dwie zalety marki.

Firma ePower.pl angażuje się również w działalność społeczną – ePower.pl drugi ze swoich konkursów „Energia dla dobrych ludzi” skierował do fundacji i stowarzyszeń.

Obszar działalności ePower.pl

ePower.pl zajmuje się handlem energią elektryczną za pośrednictwem Internetu – jak podkreśla sprzedawca, zakup prądu jest prostszy niż zmiana operatora komórkowego i nie powinien trwać dłużej niż 15 minut.

Firma ePower.pl nie posiada własnych źródeł wytwórczych: kupuje prąd na polskim rynku hurtowym i sprzedaje go detalicznie.

ePower.pl na Youtube

epower.pl posiada własny kanał na Youtubie, nazwa użytkownika to „epower pl”. Ten sprzedawca prądu udostępnia głównie filmiki z organizowanych przez siebie konkursów oraz prowadzonych akcji charytatywnych. Klienci znajdą tam również poradniki, jak zamieszczony poniżej przewodnik o tym, jak podpisać umowę przez internet:

Więcej informacji o ePower.pl

Opinie o ePower.pl

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments