ERGO ENERGY – Opinie, Ceny, Prąd

3.86 /5
(Ocen: 1246)
Ergo Energy ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

ERGO ENERGY to kolejny niezależny sprzedawca, który kusi swoich klientów cenami energii elektrycznej oraz proponuje swoje usługi poprzez niestandardowe kanały sprzedaży.

Sprzedawca prądu dla firm i gospodarstw domowych

Podmiotem odpowiedzialnym za obrót energii w Grupie jest ERGO ENERGY Sp. z o.o., które oferuje energię na terenie całego kraju. Spółka jest niezależnym sprzedawcą prądu i proponuje swoje usługi klientom na zasadzie TPA – nie posiada ofert taryfowych.

ERGO ENERGY Sp. z o.o. proponuje swoim klientom produkty z segmentu ECO, są to nie tylko usługi (m.in. audyt elektroenergetyczny), ale także produkty (m.in. solary, panele fotowoltaiczne).

ERGO ENERGY Sp. z o.o. wykorzystuje nowoczesne kanały sprzedaży – energię dla gospodarstw domowych można zakupić w sieci delikatesów.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Spółka przygotowała ofertę zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw – więcej informacji na temat aktualnej oferty znajdziesz tutaj. Jak podkreśla spółka, swoje działania opiera na wysokiej jakości usługach i atrakcyjnych cenach oraz zniżkach – czy pokrywa się to z rzeczywistością?

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Gospodarstwa domowe – taryfa G

ERGO ENERGY Sp. z o.o. oferuje energię elektryczną również klientom indywidualnym na terenie całego kraju – firma obsługuje odbiorców z grup taryfowych G11 i G12. ERGO oferuje proste i przejrzyste produkty energetyczne. Spółka proponuje swoim klientom zakup energii poprzez np. sieć delikatesów oraz przygotowała różne promocje przy współpracy ze swoimi partnerami – więcej na temat aktualnej oferty tutaj.

Klienci firmy mogą się z nią kontaktować m.in. za pomocą takich kanałów jak:

  • infolinia,
  • eBOK.

Sprzedawca gazu

ERGO ENERGY aktualnie nie posiada w swojej ofercie sprzedaży paliwa gazowego, ani dla klientów indywidualnych ani dla biznesowych.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Aktualnie ERGO ENERGY nie sprzedaje gazu klientom instytucjonalnym.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Niestety, ERGO ENERGY nie posiada oferty w tym segmencie.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Struktura paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez ERGO ENERGY POLSKA:

ergoo energy-wykres kołowy

Podstawowe informacje o firmie

ERGO ENERGY Sp. z o.o. jest jedną ze spółek grupy energetycznej ERGO, swoją działalność na obszarze Polski rozpoczęła w 2011 roku.
W skład grupy ERGO wchodzą m.in.:

  • ENERGY POLSKA Sp. z o.o.,
  • ERGO ENERGY Sp. z o.o.

Obszar działalności Grupy ERGO

Grupa ERGO zajmuje się szeroko pojętym rynkiem energetycznym – w jej skład wchodzą także, firmy działające w innych segmentach, których zadaniem jest wspieranie firm energetycznych.

Firma inwestuje w nowoczesne rozwiązania np. „24 online” – program ma nie tylko ułatwić klientom korzystanie z usług firmy, ale także pomóc w optymalizacji wydajności, uwzględniając koszty.

Spółka nie wytwarza energii elektrycznej i kupuje ją na rynku hurtowym pozagiełdowym (tzw. OTC).

Więcej informacji o ERGO ENERGY

Opinie o ERGO Energy

Dodaj komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
pawel
pawel
12 września 2022 10:22

tan firma to porazka. Tragedia udalo mi sie chociaz odlaczyc dystrybucje od sprzedazy ale nawet przekazywanie informacji sprzedawcy sprawia im trudnosc. Błedy,w przekazywaniu danych z licznika. Jakis liczby z czapy. Za co ci ludzie biora kase.

OSZUKANA
OSZUKANA
1 czerwca 2022 12:21

najgorszy z możliwych dostawców prądu!!!!! Odradzam wszystkim! Masowo wypowiedzieli klientom umowy, potem przestali odpowiadać na e-maile i telefony, musiałam nastepnie zawrzeć nową umowę na sprzedaz proadu z innym dostawcą i obecnie przez ERGO ENERGY PŁACĘ O 100% WYŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD. Tym podmiotem powinno zając się URE!

Magda
Magda
14 stycznia 2020 10:01

opinie sam lukier, nie wiem jakim cudem chyba praca własna. ja bardzo bym chciała zmienić dostawcę ale nie da rady. wszystkie informacje przesyłane poleconym? jakieś średniowieczne pierdziejewo, po każdy list godzina do odstania na poczcie.

Paweł
Paweł
10 marca 2016 00:21

Ergo? No cóż. Lodówka sama chłodzi tak, że śnieg pada czasem na zewnątrz, a dzieci w końcu mogą lepić bałwana. Woda, ogrzana energią od Ergo właściwie zamienia się w balsam z olejkami od samego Diora. A odkurzacz?! O kochani/ne… odkurzam u siebie, a sąsiadka piętro niżej, a czasem nawet ta z parteru już nie musi. No…. polecam wszystkim! Najlepsiejszy prąd tylko od Ergo. A! Zapomniałem. Moja pralka ma 1000obr./min., ale odkąd podłączyłem się pod Ergo, kręci po 1400 i to nawet gdy nie wiruje!

SzukamTegoPrądu
SzukamTegoPrądu
10 marca 2016 09:26
Odpowiedz do:  Paweł

Paweł, you’ve made my day! ;D

Tauron
Tauron
10 marca 2015 13:55

Tauron pozdrawia Ergo Energie !!!
Tak trzymać!

Jarema
Jarema
11 listopada 2014 18:52

Nie bardzo wiem jak to skomentowac, bo sytuacja jest bardzo dziwna. Ciekawe jak dlugo jeszcze w tym kraju nie bedzie szanowalo sie klientow? Przeciez to dzieki nam te firmy zarabiaja, a w ogole sie z nami nie licza. Z przykroscia zauwazylem, ze takie podejscie dotyczy firm praktycznie z kazdej branzy. Wydaje mi sie, ze na zachodzie taka sytuacja bylaby niedopuszczalna, ale z tego co widze Polska to trzeci swiat i tutaj ludzi ma sie za nic…

Matuesz
Matuesz
5 listopada 2014 09:42

Trafiłem tutaj z artykułu o usuniętym komentarzu. Pozdrawiam Ergo i życzę im, żeby bardziej szanowali swoich klientów.

Sypek
Sypek
21 października 2014 11:52

Powiedziałbym, że jesteście w porządku, ale nie jesteście. W tym kraju to chyba przez dlugie lata nic się nie zmieni. Zawsze będziemy 100 lat za cywilizowanymi krajami.

K_1967
K_1967
17 października 2014 10:54

Przyłączam się tutaj do przychylnych komentarzy. Wcześniej korzystałem z taryfy urzedowej i przy 5-osobowej rodzinie płaciłem wysokie racunki. Po zmianie sprzedawcy jest zupełnie inaczej.
Miałbym też prośbę do Ergo energy żeby udostępnili cennik dla taryfy g na swojej stronie, bo chyba go nie ma.

Radek
Radek
17 października 2014 12:52
Odpowiedz do:  K_1967

Tu mała podpowiedź, dokładnie tak jak na stronach większości sprzedawców, ta dość kluczowa informacja (ceny) jest ukryta, a znajduje się tu: http://www.ergoenergy.pl/site/oferta w zakładce DOM.

Pozdrawiamy 😉

K_1967
K_1967
17 października 2014 13:59
Odpowiedz do:  Radek

Dziękuje,bo szukałem długo i nie mogłem znaleść

pawel
pawel
17 października 2014 09:28

marudzicie, dajcie już spokój

Kasia
Kasia
16 października 2014 19:10

Zgodnie z newsem pozostawiam tutaj komentarz – pozytywny komentarz o treści: Ergo Energy to dobra firma. Ale tak naprawdę mam nadzieję, że polityka tego sprzedawcy się zmieni.

jurgen
jurgen
16 października 2014 14:05

w nosie z tolkiem bananem! stawiam na ergo energy! jestescie gites majonez!

Germanik
Germanik
16 października 2014 10:57

EE jestes super! niech ci sie wiedzie!!!!!! olewaj Zdzisikow, Czeskow, Bodziow i innych!

Maria i Michał Kwiecińscy
Maria i Michał Kwiecińscy
16 października 2014 10:50

Uwielbiamy Ergo Energy -odkąd mamy z nimi umowę, przestaliśmy się kłócić, bo rachunki niższe, więcej kaski na nas, a więc życie lepsze… Mieliśmy się rozwodzić, ale moi drodzy – zanim podejmiecie taką decyzję, zmieńcie sprzedawcę prądu. Nam Ergo Energy uratowało małżeństwo!

Rumcajs
Rumcajs
16 października 2014 23:59

A mi chomika, bo w ramach oszczędności Fredzik miał 24 godziny na dobę śmigać na kołowrotku i produkować prąd. Zmiana sprzedawcy na ERGO uratowała życie mojemu chomikowi! Dzięki!

pati
pati
16 października 2014 00:07

Dla mnie jesteście ok. Cenię Was za kontakt z klientami.

kibic
kibic
15 października 2014 20:00

miałem to zaśpiewać naszym piłkarzom po meczu, ale z Niemcami wygrali, ze Szkocją zremisowali, więc zaśpiewam to Ergo Energy: NIC SIĘ NIE STAŁO! ERGO ENERGY NIC SIĘ NIE STAŁO!!!!!!!

lordvader
lordvader
15 października 2014 14:33

Toruń Was kocha i wspiera! Jesteście super! Tak trzymajcie!

Bydgoszczanka
Bydgoszczanka
15 października 2014 15:37
Odpowiedz do:  lordvader

Bydgoszcz pozdrawia ERGO Energy!

Paula
Paula
15 października 2014 13:36

Dla Was zerwę swoją umowę z dotychczasowym sprzedawcą, zapłacę karę, ale w głębi duszy będę szczęśliwa, że w Ergo Energy nie będziecie już się denerwować! Niech moc będzie z Wami!

mariusz
mariusz
15 października 2014 09:30

jesteście najlepsi!!!!! macie najtańszy prąd na świecie, dzięki wam oszczędzam 573524557$

Kudlaty
Kudlaty
15 października 2014 00:10

Ergo Energy to prawdziwy czadzik! Jestem za Ergo całym sercem! Serdecznie pozdrawiam i liczę na mały prądowy bonusik 😉

Iga
Iga
14 października 2014 15:08

Wszem i wobec oświadczam, że kocham firmę Ergo Energy, mam nadzieję, że nigdy więcej żaden Pan Zdzisio nie ośmieli się pluć na tego sprzedawcę! Cieszę się, że żyję w takich czasach, gdzie wszystko jest idealne! Dziękuję, że został stworzony ten artykuł: https://enerad.pl/aktualnosci/ergo-energy-i-nieprzychylny-komentarz-naszego-uzytkownika/ który pozwolił mi się otworzyć 😉

Brasco
Brasco
14 października 2014 14:25

Ergo Energy to najlepsza firma na świecie!Odkąd zacząłem kupować prąd od nich, żarówki palą się jaśniej a w lodówce zima! Polecam każdemu kto chce zmienić sprzedawcę i szuka dobrych cen i najlepszego prądu!!!

Zdzisław
Zdzisław
16 września 2014 18:28

Komentarz usunięty na żądanie Ergo Energy Sp. z o.o. Więcej o tej sytuacji przeczytacie tu: https://enerad.pl/aktualnosci/ergo-energy-i-nieprzychylny-komentarz-naszego-uzytkownika/

Ktos inny
Ktos inny
14 października 2014 14:02
Odpowiedz do:  Zdzisław

Zdzichu! Trzymaj się!!!