Kredyt gotówkowy online – najlepsze oferty

Zakres kwot

1.500 zł – 200 tys.

Czas spłaty

1 – 24 msc

Prowizja

od 0 %

RRSO

7,45 %

Zakres kwot

1 – 150 tys.

Czas spłaty

9 – 96 msc

Prowizja

od 1 %

RRSO

11,06 %

Zakres kwot

1 – 200 tys.

Czas spłaty

6 – 120 msc

Prowizja

od 0 %

RRSO

11,69 %

Zakres kwot

1 – 300 tys.

Czas spłaty

3 – 120 msc

Prowizja

od 0 %

RRSO

11,87 %

Zakres kwot

1 – 150 tys.

Czas spłaty

12 – 60 msc

Prowizja

od 0 %

RRSO

13,19 %

Kredyty gotówkowe online – Najczęstsze pytania

1. Czym jest kredyt gotówkowy?
Kredyt gotówkowy to zobowiązanie na kwotę od ok. 1.000 zł do 250 tys. zł, na okres maksymalnie 10 lat. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się dużą elastycznością. W zależności od wysokości pożyczki gotówkowej i czasu jej spłaty bank może wymagać zabezpieczenia np. w postaci ubezpieczenia. Często jednak uzyskanie kredytu gotówkowego wymaga minimum formalności.
2. Kredyt gotówkowy na dowolny cel?
Kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Możesz z jego pomocą sfinansować zakup mieszkania, samochodu, sprzętu RTV/AGD lub zrobić remont domu. W związku z tym, że bank nie weryfikuje na co jest przeznaczony kredyt gotówkowy, uznawany jest on za uniwersalny sposób finansowania swoich potrzeb.
3. Czego potrzeba, aby otrzymać kredyt gotówkowy?
W procedurze wnioskowania o kredyt gotówkowy często wystarczy sam wniosek oraz dokument tożsamości oraz zaświadczenie o dochodach. Cały proces wnioskowania o kredyt gotówkowy można przeprowadzić online lub telefonicznie. W szczególnych przypadkach bank może wymagać poręczyciela lub innej formy zabezpieczenia pożyczki gotówkowej (np. ubezpieczenia).
4. Ile kosztuje kredyt gotówkowy?
O kosztach kredytu gotówkowego decyduje wysokość jego oprocentowania, RRSO, prowizja. Oprócz opłat związanych z samym kredytem gotówkowym mogą pojawić się dodatkowe koszty związane z produktami powiązanymi (np. ubezpieczeniem lub kartą kredytową).
5. Czy kredyt gotówkowy to dobry wybór?
Kredyt gotówkowy to zobowiązanie wymagające niewielu formalności, bezpieczne, szybkie i najczęściej tańsze od innych produktów pozabankowych. To my decydujemy na co chcemy wydać pożyczone środki. W razie kłopotów wiele banków umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych.
6. Kto może wziąć kredyt gotówkowy?
Do kredytu gotówkowego potrzebny jest ukończony 18. rok życia, dowód tożsamości oraz dokument zaświadczający o zarobkach. Jeżeli jesteśmy pełnoletni, nie mamy negatywnych wpisów w BIK i posiadamy zdolność kredytową do spłaty kredytu gotówkowego, to możemy śmiało starać się o uzyskanie pożyczki gotówkowej w banku.
7. Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy?
Wybierając właściwy kredyt gotówkowy możemy kierować się różnymi pobudkami. Jeżeli zależy nam na jak najszybszym uzyskaniem gotówki, to prawdopodobnie powinniśmy zacząć od sprawdzenia oferty swojego banku. Ale uwaga, możemy znacznie przepłacić. Jeśli interesuje nas tani kredyt gotówkowy, to porównajmy oferty i zwracając uwagę na RRSO (koniecznie dla tego samego okresu kredytowania) lub całkowity koszt zobowiązania.
8. Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online?
Kredyt gotówkowy przez internet udostępnia najprostszą procedurę wnioskowania. Wystarczy wypełnić formularz na stronie banku i dołączyć do niego skan dokumentów poświadczających tożsamość i zarobki. Wiele banków udostępnia procedurę w 100% online. Po dokonaniu weryfikacji i analizy kredytowej przez bank otrzymujemy odpowiedź. Jeśli wszystko poszło po naszej myśli, pieniądze powinny trafić wkrótce na nasz rachunek bankowy.
9. Dlaczego nasze porównanie kredytów gotówkowych?
W naszym serwisie znajdziesz pomocne wskazówki na temat kredytu gotówkowego. Wystarczy kilka minut, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy o tym produkcie! Uzbrojeni w kluczowe informacje, łatwiej znajdziemy i wybierzemy kredyt gotówkowy pasujący do naszych oczekiwań. Porównanie ułatwi nam porównywarka kredytów gotówkowych – sprawdź sam!
10. Kredyt gotówkowy a inne produkty finansowe
Czy na rynku pożyczek znajdziemy lepszą alternatywę dla kredytu gotówkowego? Odpowiedź zależy od tego, czego oczekujemy po pożyczce gotówkowej. Kredyt konsumencki jest najpopularniejszym sposobem na finansowanie planów Polek i Polaków. Obok tego jednak znajdziemy inne produkty finansowe, które mogą nas zainteresować np. pożyczki pozabankowe.

Poradniki o kredytach gotówkowych online

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2021

Pożyczka a kredyt gotówkowy

Oprocentowanie kredytu gotówkowego

Co wchodzi w koszt kredytu gotówkowego?

Kredyt a umowa zlecenie i dzieło

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Ranking chwilówek – grudzień 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy – nasze wskazówki