Kalkulator Kredytu Hipotecznego – Kalkulator Hipoteczny

4.85 /5
(Ocen: 13)
Kwota kredytu hipotecznego
PLN
Okres spłaty
lat
Oprocentowanie kredytu hipotecznego
%
Prowizja banku
%
rodzaj rat
równe
malejące
Oblicz swój kredyt hipoteczny!
Jeśli nie znasz wysokości oprocentowania czy prowizji możesz skorzystać z opcji wpisania parametrów z wybranej oferty! Wystarczy, że klikniesz poniżej, aby pobrać wartości z aktualnej oferty kredytu hipotecznego.
WYBIERZ PARAMETRY Z AKTUALNYCH OFERT

KALKULATOR KREDYTOWY – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kalkulator kredytu hipotecznego online – czy to dla mnie?

Kalkulator kredytu hipotecznego, który znajduje się w naszym serwisie to prosta i przejrzysta aplikacja, dzięki której potencjalny kredytobiorca otrzyma bezpłatny dostęp do pełnej symulacji zaciąganego zobowiązania.

Jeśli zastanawiasz się, czy nasz kalkulator kredytu hipotecznego będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem – to informujemy Cię, że TAK: nasze narzędzie jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego? Otóż w przeciwieństwie do innych kalkulatorów, nasz posiada rozszerzoną funkcjonalność i nie zaprezentuje Ci tylko wysokości Twoich rat! Wysyłając prawidłowo uzupełniony formularz, natychmiast uzyskasz dostęp do pełnej symulacji kredytu hipotecznego, dzięki której znajdziesz najtańszy kredyt hipoteczny dla siebie! Nasza aplikacja działa jako: kalkulator rat kredytowych, symulator kredytu hipotecznego i mieszkaniowego oraz kalkulator spłaty kredytu hipotecznego.


Kredyt hipoteczny dostosowany do Twoich potrzeb? Najlepsze oferty w zasięgu Twojej ręki?

TAK! W enerad.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowe wsparcie przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Skontaktuj się ze Specjalistą, który przeprowadzi Cię przez cały proces!

Bezpłatne porównanie kredytów hipotecznych
Kredyt hipoteczny - porównanie ofert

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora kredytowego?

Oferta kredytów hipotecznych jest bardzo szeroka. Banki często podają przy nich liczby, które zbyt wiele nam nie mówią, a samodzielne obliczenie wpływu prowizji, czy oprocentowania na raty kredytu hipotecznego podczas okresu spłaty nie jest proste. W związku z tym, postanowiliśmy stworzyć kalkulator kredytowy, który w krótkim czasie obliczy wysokość rat, kwotę całkowitego zobowiązania i przedstawi precyzyjny harmonogram spłaty.

Dzięki naszej aplikacji nie będziesz tracił czasu na samodzielne obliczenia. Bez żadnych zobowiązań będziesz mógł wielokrotnie sprawdzić, jaki wariant kredytu będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Jak działa nasz kalkulator kredytu hipotecznego?

Nasze narzędzie ma bardzo szeroką funkcjonalność, ale charakteryzuje się unikalną prostotą – wystarczy, że podasz takie podstawowe informacje, jak: kwota kredytu hipotecznego, okres spłaty, wysokość oprocentowania kredytu, prowizję banku i rodzaj rat. Jeżeli nie znasz wszystkich parametrów, nic nie szkodzi! Skorzystaj z danych jakie są dostępne w najlepszych ofertach kredytów hipotecznych. Brakujące informacje wypełnią się automatycznie. Na podstawie wybranych przez Ciebie danych zaprezentujemy Ci pełną symulację kredytu hipotecznego.

Czy korzystanie z kalkulatora kredytowego coś kosztuje?

Nasz kalkulator hipoteczny oddajemy w Twoje ręce zupełnie za darmo! Tak, i nie ma tutaj żadnego haczyka. Wymagamy od Ciebie jedynie podania prawidłowego numeru telefonu komórkowego – w ten sposób zweryfikujemy, czy nie jesteś robotem ;). Gdy wszystko będzie się zgadzać, otrzymasz wynik kalkulacji oraz przydatne wskazówki na to jak zmniejszyć koszty zobowiązania.

Kalkulator kredytu mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej i konsolidacyjny?

W naszym kalkulatorze kredytowym możesz policzyć także koszty innych produktów bankowych: kredytu mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej, kredytu refinansowego lub konsolidacyjnego. Wystarczy, że w odpowiednie pola wpiszesz parametry danej pożyczki. Kalkulator mieszkaniowy online wyliczy dla Ciebie miesięczną ratę, całkowitą kwotę zobowiązania, wysokość odsetek, a także pokaże Ci symulację spłaty rok po roku. W dodatku uzyskasz dostęp do pożytecznych wskazówek na temat kredytu hipotecznego!

Wynik naszego kalkulatora to też symulacja kredytu hipotecznego!

Nasz kalkulator hipoteczny jest też symulatorem kredytu hipotecznego, dlatego w wyniku swojej kalkulacji otrzymasz zestaw najważniejszych informacji odzwierciedlających:

 • wysokość Twojej miesięcznej raty kredytu hipotecznego,
 • w przypadku rat malejących obliczymy kwotę pierwszej i ostatniej raty zobowiązania,
 • wysokość najważniejszych kosztów Twojego kredytu hipotecznego: w tym sumę kosztów odsetkowych, prowizję oraz całkowity koszt zobowiązania,
 • symulacje twojego harmonogramu spłaty kredytu hipotecznego: wraz ratą kapitałową i odsetkową a także sumę rocznych opłat związanych ze spłatą zobowiązania,

Poza tym w wyniku symulacji kredytu hipotecznego znajdziesz ważne informacje o tym, jakie czynniki mogą wpłynąć na wysokość kosztów związanych z kredytem hipotecznym.

Kalkulator hipoteczny obliczy dla Ciebie ryzyko podwyższenia zmiany stopy procentowej, oraz przedstawi potencjalne oszczędności związane z niższym oprocentowaniem kredytu mieszkaniowego. A jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne w wyniku umieściliśmy przydatne wskazówki na temat kredytu hipotecznego oraz pomocne wykresy i tabele! Sprawdź sam!

Sprawdź BEZPŁATNIE oferty kredytów hipotecznych

Kredyty jakich banków można policzyć w kalkulatorze hipotecznym?

Nasz kalkulator hipoteczny działa niezależnie od konkretnej instytucji bankowej, stąd można wyliczyć w nim wartość każdego kredytu hipotecznego, mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej w Polsce. Jedyny warunek: kredyt musi być zaciągany w złotówkach, gdyż należy podać wartość WIBOR-u. Stąd nasz kalkulator to jednocześnie także m.in.:

 • kalkulator kredytu hipotecznego PKO,
 • kalkulator raty kredytu hipotecznego Alior Bank,
 • kalkulator kredytu mieszkaniowego Banku Pekao,
 • kalkulator kredytu hipotecznego eurobank,
 • kalkulator kredytowy mBank,
 • kalkulator kredytowy hipoteczny Banku Pocztowego,
 • kalkulator kredytu hipotecznego Credit Agricole,
 • kalkulator kredytu mieszkaniowego w Banku Spółdzielczym PBS.

W naszym kalkulatorze wyliczysz także wartość kredytu dla innych banków: BGŻ BNP Paribas, Millennium Bank, BOŚ Bank, Bank Zachodni WBK, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Getin Noble Bank, ING, Neo Bank, Raiffeisen Bank i wielu innych.

Jak obliczyć miesięczną ratę kredytu hipotecznego za pomocą kalkulatora hipotecznego?

Wystarczy, że wpiszesz odpowiednie parametry kredytu w nasz kalkulator rat kredytowych, a on sam policzy za Ciebie ratę miesięczną. Nie tylko poda jej wartość na początku trwania umowy, ale także pokaże jak będzie się zmieniała z czasem rata malejąca lub udział raty kapitałowej do raty odsetkowej w racie równej. Otrzymasz pełną symulację kredytu hipotecznego!

Jeśli jeszcze nie wiesz na jaką kwotę kredytu hipotecznego Cię stać - zobacz nasz kalkulator zdolności kredytowej! Dowiesz się z niego jaką maksymalną kwotę zobowiązania możesz otrzymać i jaką najwyższą ratę kredytu będziesz w stanie udźwignąć. Sprawdź i poznaj swoją zdolność kredytową!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /enerad_pl_wp/wp-content/plugins/hipoteki-calc-kredyt/template/form-oferty.php on line 9