Oferty gazu Fortum / Cennik gazu Fortum

3 /5
(Ocen: 2)

Fortum to fiński koncern energetyczny, który zamierza zdobyć w Polsce wielu klientów. Koncern osiągnął sukces na rynku skandynawskim, gdzie jest obecny od 1999 roku. Aby zrealizować u nas ambitne plany sprzedażowe, Fortum przygotowało ciekawe oferty dla firm i klientów indywidualnych z możliwością negocjowania cen gazu.

Fortum – gaz dla domu

Gaz w ofercie Fortum Eko to przede wszystkim rabat na gaz przez pierwsze 6 miesięcy: 100% dla taryf W-1, a 5% dla taryf W-2, W-3*. Oprócz tego, w ramach Fortum Wsparcie, klienci mogą liczyć na korzyści, takie jak:

  • interwencja specjalistów w przypadku domowych usterek – do dyspozycji jest, m.in. elektryk, ślusarz, hydraulik, szklarz, murarz, dekarz, technik urządzeń gazowych i grzewczych;
  • naprawa sprzętu RTV/AGD/IT – organizacja fachowca oraz pokrycie jego kosztów jego pracy i dojazdu;
  • infolinia prawna – porady specjalistów w nurtującej sprawie;
  • dozór, transport i przechowanie mienia w razie włamania lub wystąpienia zdarzenia losowego;

Dostępne są też tzw. wakacje od płatności. Chcesz przesunąć termin płatności faktury? Nie ma problemu – skorzystaj z opcji wydłużonego terminu płatności.

* Rabat dot. sprzedaży paliwa gazowego, nie obejmuje opłaty dystrybucyjnej.

Wybierając ofertę firmy Fortum, klient podpisuje nową, kompleksową umowę, dzięki której dalej będzie otrzymywać jeden rachunek za gaz ziemny. Wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy gazu, po podpisaniu umowy, załatwi firma Fortum.

Fortum – gaz dla firmy

W ofercie GAZ DLA FIRMY klient otrzyma:

  • atrakcyjną, stałą cenę zakupu gazu ziemnego do 36 miesięcy;
  • obsługę na najwyższym poziomie: dedykowanego doradcę, fachową pomoc i maksimum 5 dni na realizację zgłoszeń dodanych przez klienta;
  • bezpieczeństwo – Fortum to stabilna, międzynarodowa firma, której warto zaufać.

Wszystkie formalności związane z procesem zmiany sprzedawcy gazu załatwi firma Fortum.
Oferta dostępna jest na terenie całego kraju.

Chcesz wiedzieć, jak oferta Fortum plasuje się na tle propozycji firm konkurencyjnych – koniecznie zajrzyj do naszego rankingu cen gazu.