Oferty gazu Fortum / Cennik gazu Fortum

Fortum to fiński koncern energetyczny, który zamierza zdobyć w Polsce wielu klientów. W tym celu w listopadzie 2016 roku przejął Grupę DUON, która funkcjonowała od samego początku liberalizacji rynku gazu w Polsce. Koncern osiągnął sukces na rynku skandynawskim gdzie jest obecny od 1999 roku. Aby zrealizować u nas ambitne plany sprzedażowe Fortum przygotowało ciekawe oferty dla firm i klientów indywidualnych z możliwością negocjowania cen na gazu.

Fortum – gaz dla domu

Nie da się ukryć, że klienci indywidualni przy negocjowaniu cen gazu są nie osiągną tak wysokich rabatów jak klienci biznesowi, którzy zamawiają błękitne paliwo nierzadko w dużych ilościach. W przypadku oferty Fortum na gaz „Sprytna Chata”, klient indywidulny może jednak uzyskać rabat aż 10%. Sprzedawca gwarantuje nam, że otrzymamy gaz zawsze w niższej cenie niż u obecnego sprzedawcy. Nawet jeśli nasz poprzedni sprzedawca obniżył ceny gazu już po naszym przejściu do Fortum, to będziemy mogli negocjować ceny nawet w trakcie trwania umowy. Sprzedawca gwarantuje utrzymanie obecnych cen do końca 2018 r.

Fortum – gaz dla firmy

Warto przypomnieć, że DUON kierował swoją ofertę sprzedaży gazu głównie do klientów biznesowych. Jak twierdzi Fortum jest to oferta tak atrakcyjna, że największa ilość klientów biznesowych zmieniających sprzedawcę gazu wybiera teraz Fortum. Sprzedawca przygotował rozwiązanie dla różnych odbiorców gazu, zarówno małych jak i średnich firm.

Ceny gazu dla klientów biznesowych są negocjowane indywidualnie i Fortum nie udostępnia dla nich cennika. Wielu klientów korzysta nadal z oferty DUON, gdzie za gaz płacili około 13 gr/kWh.

Ponieważ Fortum bazuje nadal na umowach i ofercie przejętej spółki DUON, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie, jak ich oferta plasuje się na tle propozycji firm konkurencyjnych – koniecznie zajrzyj do naszego rankingu cen gazu.