Oferty gazu Fortum / Cennik gazu Fortum

Fortum to fiński koncern energetyczny, który zamierza zdobyć w Polsce wielu klientów. Koncern osiągnął sukces na rynku skandynawskim, gdzie jest obecny od 1999 roku. Aby zrealizować u nas ambitne plany sprzedażowe, Fortum przygotowało ciekawe oferty dla firm i klientów indywidualnych z możliwością negocjowania cen gazu.

Fortum – gaz dla domu

Gaz w ofercie Fortum Eko 7.0 to przede wszystkim rabat na gaz przez pierwsze 3 miesiące dla odbiorców z taryf W-1.1 oraz W-1.2:

  • stawka od 1 do 48 miesiąca sprzedaży zależna będzie od aktualnie obowiązującej taryfy zatwierdzonej przez Prezesa URE,
  • opłata abonamentowa zależna będzie od aktualnie obowiązującej taryfy zatwierdzonej przez Prezesa URE,
  • opłata za Pakiet Usług Dodatkowych 16,25 zł/m-c netto (19,99 zł brutto).

Dla taryf W-2 i wyższych sprzedaż nie jest obecnie prowadzona.

Wybierając ofertę firmy Fortum, klient podpisuje nową, kompleksową umowę, dzięki której dalej będzie otrzymywać jeden rachunek za gaz ziemny. Wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy gazu, po podpisaniu umowy, załatwi firma Fortum.

Fortum – gaz dla firmy

W ofercie gaz dla firmy klient otrzyma:

  • atrakcyjną, stałą cenę zakupu gazu ziemnego do 36 miesięcy,
  • obsługę na najwyższym poziomie: dedykowanego doradcę, fachową pomoc,
  • bezpieczeństwo – Fortum to stabilna, międzynarodowa firma, której warto zaufać.

Wszystkie formalności związane z procesem zmiany sprzedawcy gazu załatwi firma Fortum. Oferta dostępna jest na terenie całego kraju.

Chcesz wiedzieć, jak oferta Fortum plasuje się na tle propozycji firm konkurencyjnych – koniecznie zajrzyj do naszego rankingu cen gazu.