Fotowoltaika Łódź – firmy, panele fotowoltaiczne, dofinansowanie

fotowoltaika łódź

Dbanie o środowisko w dzisiejszych czasach stało się bardzo popularne. Programy rządowe, takie jak Mój Prąd czy Czyste Powietrze zachęcają gospodarstwa domowe, ale także przedsiębiorców do inwestowania w OZE. Dzięki takiemu podejściu bardzo mocno rozwinęła się fotowoltaika w dużych miastach, między innymi w Łodzi. Przez tę popularność można zaobserwować także dużą konkurencję na rynku. Jak zatem wybrać odpowiednie panele fotowoltaiczne oraz firmę która je założy w Łodzi?

Najlepsze firmy fotowoltaiczne w Łodzi

solart - fotowoltaika w Łódzkim

Solart to dobrze rozwijająca się firma działająca na terenie Łodzi i okolic. Firma zajmuje się nie tylko fotowoltaiką, ale także pompami ciepła i stacjami ładowania aut elektrycznych. Oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych. Solart ma spore doświadczenie, przez 5 lat wykonali ponad 300 instalacji!

Bezpłatne Porównanie Ofert

Alians OZE - fotowoltaika w Łodzi

Alians jest firmą zajmująca się instalacją paneli fotowoltaicznych. Firma działa na terenie Łodzi. W ofercie firmy znajdziemy możliwość stworzenia projektu instalacji, montaż paneli, pomoc w dokumentacji oraz usługi serwisowe. Oferta firmy skierowana jest do osób indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Helio Expert - fotowoltaika w Łodzi

Helio Expert to firma zakładająca instalacje fotowoltaiczne na terenie Łodzi. Firma kieruje ofertę do instytucji, firm, osób indywidualnych oraz gospodarstw rolnych. Helio Expert oferuje szeroki zakres usług, w tym obliczanie zapotrzebowania na energię w budynku, projekt instalacji, profesjonalny montaż i pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Bezpłatne Porównanie Ofert

FlexiPower - fotowoltaika Łódź

FlexiPower zajmuje się kompleksową usługą fotowoltaiczną na terenie Łodzi. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw. Firma oferuje wysoką jakość usługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. FlexiPower pomoże na każdym etapie powstawania naszej własnej małej elektrowni słonecznej.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Anbaz - fotowoltaika w Łodzi

Anbaz firma specjalizująca się w montowaniu instalacji fotowoltaicznych. Firma realizuje zlecenia na terenie Łodzi. Sześć lat doświadczenia i ponad 500 realizacji gwarantuje profesjonalizm ze strony firmy. Firma pracuje z najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych. Swoją ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych energią słoneczną.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Solisys - fotowoltaika w Łodzi

Solisys jest to firma montująca panele fotowoltaiczne na terenie Łodzi. Oferta Solisys skierowana jest do dużych przedsiębiorstw, wykorzystując instalacje do swoich potrzeb, oraz do inwestorów, chcących założyć własną farmę fotowoltaiczną. Firma zapewnia fachowe podejście od początku do końca realizacji naszej instalacji.

Bezpłatne Porównanie Ofert

SunSolarConcept - fotowoltaika w Łodzi

Sun Solar Concept to firma z Łodzi zajmująca się instalacją systemów fotowoltaicznych. Firma obsługuje wszystkie grupy klientów, rolników, przedsiębiorców oraz gospodarstwa domowe. Usługa obejmuje takie etapy jak: audyt techniczny, projekt instalacji, montaż, podłączenie do sieci energetycznej oraz pomoc przy dokumentacji.

Bezpłatne Porównanie Ofert

NeutronOZE - fotowoltaika w Łodzi

Firma Neutron OZE zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych. Zakres oferty obejmuje darmową wycenę, doradztwo w sprawie mocy instalacji i podzespołów jakie mają być użyte, montaż, serwis oraz dokumentację. Fotowoltaika jest zakładana na terenie Łodzi. Firma gwarantuje konkurencyjne ceny, dbałość o estetykę instalacji oraz serwis.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Sunways - fotowoltaika w Łodzi

Sunways to firma fotowoltaiczna działająca na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego. Firma kieruje swoją ofertę do takich inwestorów jak: gospodarstwa domowe, przedsiębiorstwa oraz rolnicy. Fotowoltaika w SUNWAYS jest wykonywana profesjonalnie i “pod klucz”. Firma posiada wiele pochlebnych opinii.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Fotowoltaika Łódź – jakie nasłonecznienie, jaka opłacalność?

Aby fotowoltaika była opłacalna, musi być wydajna. Dobrą sprawność zapewnia nie tylko optymalne dobranie urządzeń, ale też warunki klimatyczne w poszczególnych miastach. Jednym z najważniejszych wyznaczników, jest stopień nasłonecznienia. Uśredniając, w Łodzi wynosi on około 1100 kWh/m2 w skali roku. W takich warunkach, zarówno fotowoltaika dla domu jak i fotowoltaika dla firmy mają szansę przynieść zwrot z inwestycji i pomagać nam oszczędzać przez wiele lat. Fotowoltaika w Łodzi napędza dodatkowo popularność elektrowni słonecznych zarówno w firmach, jak i domach jednorodzinnych.

Panele fotowoltaiczne Łódź – jak wybrać?

Na oczekiwane oszczędności generowane przez fotowoltaikę składa się wiele czynników, w tym dobre panele fotowoltaiczne. Najważniejszymi cechami ogniw są oczywiście ich wydajność oraz to, jak długo mogą pracować, a więc trwałość. Na rynku istnieje wielu producentów paneli fotowoltaicznych i wybór jest ogromny. Aby go nieco ułatwić, warto przeanalizować ranking paneli fotowoltaicznych 2023. Zawarte w nim ogniwa cechują się najlepszymi parametrami i wszystkie są godne uwagi.

Firmy fotowoltaiczne Łódź – na co zwrócić uwagę?

W związku z dużą popularnością fotowoltaiki w ostatnim czasie, na rynku pojawiło się wiele firm zajmujących się instalacjami fotowoltaicznymi. Prześcigają się one w różnych aspektach, od kompleksowości ofert, przez terminy realizacji i ceny, po nawet sposób kontaktu. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, ponieważ wybór firm fotowoltaicznych w Łodzi oraz całej Polsce jest ogromny. Tutaj również warto przejrzeć ranking firm fotowoltaicznych 2023. Jest on stworzony z myślą o osobach, które nie znają się na fotowoltaice oraz nie chcą poświęcić dużo czasu na szukanie odpowiedniej firmy.

Fotowoltaika Łódź – dofinansowanie

W Łodzi, tak jak w pozostałych miastach Polski, można starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki, zarówno za pomocą projektów rządowych jak i samorządowych. Najpopularniejsze to Mój Prąd oraz Czyste Powietrze. Oba programy zachęcają wiele osób do zainwestowania w fotowoltaikę, a z każdym rokiem dokumentacja i dostęp do programu są ułatwiane.

Fotowoltaika Łódź – opinie o firmach

Dodaj komentarz
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
9 grudnia 2021 13:56

Firma może i realizowała usługi do 2021 roku, ale od jakiegoś czasu przestała. Natomiast fakt wykupowania pozytywnych komentarzy (z poblokowanych kont) wskazuje, że PP nadal zawiera umowy, wyłudza zaliczki i kredyty od klientów, którzy później daremnie czekają miesiącami na jakikolwiek kontakt ze strony firmy.
Po przelaniu pieniędzy (zaliczka, kredyt), firma znika. Na giełdzie długów, wystawiane są natomiast oferty sprzedaży długów Power Profit – można sobie obejrzeć, w jakim tempie ich przybywa.

Marek
Marek
27 czerwca 2021 17:09

Uwaga na firmę Power Profit, najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałam doczynienia. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki jestem zwodzony od dwóch miesięcy. Nie warto zaczynać z nią współpracy, mnie kosztuje to mnóstwo nerwów. Kontakt marny, ciągłe zwodzenie, instalacja realizowana przez podwykonawce, który już trzeci raz będzie podchodził do realizacji instalacji. Szukajcie jakieś konkretnej firmy i unikajcie Power Profit, mówię o tym z własnego doświadczenia. Pozdrawiam.