Fotowoltaika Rzeszów – firmy, panele fotowoltaiczne, dostępne dofinansowania

fotowoltaika rzeszów

W ostatnich latach obserwujemy duży wzrost popularności instalacji fotowoltaicznych, nie tylko na terenach wiejskich, ale także w największych Polskich miastach. Dzieje się tak między innymi w Rzeszowie, gdzie wzrasta świadomość znaczenia OZE. Popularność fotowoltaiki wpływa na coraz większą konkurencję na tym rynku. Jak wybrać ogniwa fotowoltaiczne w Rzeszowie? Jak znaleźć odpowiednią firmę fotowoltaiczną?

Najlepsze firmy fotowoltaiczne w Rzeszowie

Smartsolar - fotowoltaika w Rzeszów

Smartsolar jest firmą zajmująca się instalacją paneli fotowoltaicznych. Firma działa na terenie Rzeszowa oraz innych miast w Polsce. W ofercie firmy znajdziemy możliwość stworzenia projektu instalacji, montaż paneli, pomoc w dokumentacji związanej z panelami fotowoltaicznymi oraz usługi serwisowe. Firma kieruje ofertę do JST, firm, osób indywidualnych oraz rolników.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Helio Expert - fotowoltaika w Rzeszowie

Helio Expert to firma zakładająca instalacje fotowoltaiczne na terenie Rzeszowa. Oferta firmy skierowana jest do osób indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz dużych i małych przedsiębiorstw. Helio Expert oferuje szeroki zakres usług, w tym obliczanie zapotrzebowania na energię w budynku, projekt instalacji, profesjonalny montaż i pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Bezpłatne Porównanie Ofert

SyntezaOZE - fotowoltaika w Rzeszowie

SyntezaOZE zajmuje się kompleksową usługą fotowoltaiczną na terenie Rzeszowa. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw. Firma oferuje wysoką jakość usługi oraz serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. SyntezaOZE pomoże nam na każdym etapie powstawania naszej własnej małej elektrowni słonecznej.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Heat Energia - fotowoltaika w Rzeszowie

Heat Energia to firma instalująca panele fotowoltaiczne w Rzeszowie. Firmę cechuje bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta oraz najwyższa jakość usług. Heat Energia podchodzi kompleksowo do fotowoltaiki, własnoręcznie wykonując każdy etap, od początku do końca. Oferta jest skierowana do wszystkich grup odbiorców.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Solartime - fotowoltaika w Rzeszowie

Solartime to firma wykonująca instalacje fotowoltaiczne na terenie Rzeszowa. Swoje usługi oferuje wszystkim grupom odbiorców, czyli każdy może skorzystać z usług firmy. Firma do każdego podchodzi indywidualnie oraz profesjonalnie. W skład usługi wchodzi: audyt, projekt i montaż instalacji, podłączenie do sieci energetycznej oraz pomoc przy uzyskaniu dofinansowań.

Bezpłatne Porównanie Ofert

Sun Trans - fotowoltaika w Rzeszowie

Sun Trans specjalizuje się w realizacji systemów fotowoltaicznych. Firma oferuje bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie. Suntrans fotowoltaika to kompleksowa, profesjonalna obsługa od początku do końca. Firma wykona projekt, montaż oraz podłączenie do sieci energetycznej naszej elektrowni. Firma działa na terenie Rzeszowa i kieruje ofertę do wszystkich zainteresowanych.

Bezpłatne Porównanie Ofert

EPG - fotowoltaika w Rzeszowie

EPG Fotowoltaika wykonuje profesjonalne instalacje fotowoltaiczne na terenie Rzeszowa. Fotowoltaika jest skierowana zarówno dla domów, jak i dla biznesu. Firma wykonuje instalacje od początku do końca, zaczynając od projektu, a kończąc na pomocy przy uzyskaniu dofinansowań. EPG wykonało ponad 1300 instalacji, co czyni tą firmę godną uwagi.

Bezpłatne Porównanie Ofert

ElektroSol - fotowoltaika w Rzeszowie

ElektroSol to firma z Rzeszowa zajmująca się fotowoltaiką. Oferta firmy jest skierowana do takich inwestorów jak: osoby prywatne, rolnicy oraz przedsiębiorstwa. Firma wykonuje instalacje fotowoltaiczne “pod klucz”, dzięki czemu nie musimy szukać innych firm – wszystkim zajmie się jedna. Firma oferuje pomoc przy uzyskaniu dofinansowań takich jak np. “Mój Prąd”.

Bezpłatne Porównanie Ofert

EcoSol - fotowoltaika w Rzeszowie

Eco Sol to firma realizująca instalacje fotowoltaiczne na terenie Rzeszowa i innych miast w Polsce. Firma realizuje fotowoltaikę “pod klucz”, sama tworzy projekt na podstawie wykonanego wcześniej audytu, montaż oraz podłączenie do sieci. Swoje usługi firma kieruje do: gospodarstw domowych, rolników oraz przedsiębiorców. Eco Sol profesjonalnie podchodzi do każdego!

Bezpłatne Porównanie Ofert

Fotowoltaika Rzeszów – jakie nasłonecznienie, jaka opłacalność?

W położonym na południu Polski Rzeszowie, nasłonecznienie w skali roku wynosi około 1000 kWh/m2. Daje to gwarancję zwrotu inwestycji oraz efektywnie funkcjonującej instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika dla domu, jak i fotowoltaika dla firmy spłaca się po około 5 – 7 latach, a pozostały czas działania instalacji to czysty zysk dla inwestora. Oczywiście, jeśli całość systemu jest dobrze dobrana oraz umiejętnie zamontowana. Fotowoltaika w Rzeszowie, a więc dużym, dobrze rozwijającym się mieście, może pomóc popularyzować korzystanie z energii słonecznej nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w przedsiębiorstwach.

Panele fotowoltaiczne Rzeszów – jak wybrać?

Wydajność, trwałość i bezawaryjność to jedne z kluczowych aspektów charakteryzujących panele fotowoltaiczne. W wyborze odpowiednich modułów, przyda się ranking paneli fotowoltaicznych. Zestawione w nim zostały najlepsze panele fotowoltaiczne według kryteriów takich jak: wydajność, trwałość, stosunek jakości do ceny czy opinie klientów. Ułatwi on rozeznanie osobom, które są zainteresowane fotowoltaiką. W Rzeszowie można znaleźć większość modeli z rankingu. Przed wyborem warto zapoznać się z długością gwarancji, gdyż standard to 25 lat ochrony.

Firmy fotowoltaiczne Rzeszów – na co zwrócić uwagę?

Fotowoltaika w Rzeszowie jest bardzo rozwinięta, co niesie ze sobą duża konkurencję firm fotowoltaicznych. Instalatorzy rywalizują ze sobą pod względem oferty, ceny za wykonanie instalacji fotowoltaicznej, jakości usług oraz różnych certyfikatów potwierdzających kwalifikacje. Firm jest tak dużo, że osoby zainteresowane mogą się w tym pogubić i wybrać firmę, która nie spełni oczekiwań. Celem uniknięcia tego problemu warto sprawdzić ranking firm fotowoltaicznych.

Fotowoltaika Rzeszów – dofinansowanie

Dofinansowania do fotowoltaiki w Rzeszowie można otrzymać w ramach kilku programów. Najbardziej popularnym jest Mój Prąd, który oferuje do 7 tys. złotych dotacji. Drugim programem natomiast jest Czyste Powietrze. Oba projekty przyciągnęły setki tysięcy chętnych. Warto też w urzędach miejskich zapytać o dofinansowania, gdyż często występują lokalne dotacje do OZE.

Fotowoltaika Rzeszów – opinie o firmach

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments