Oferty prądu w GASPOL ENERGY / Cennik w GASPOL ENERGY

GASPOL ENERGY to kolejny niezależny sprzedawca energii, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w 1991 roku. Aktualnie firma kieruje swoją ofertę na sprzedaż prądu do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Spółka wszystkim klientom oferuje przeprowadzenie formalności związanych ze zmianą sprzedawacy. Na co możemy liczyć, decydując się na produkty tej firmy energetycznej?

Spółka klientom indywidualnym daje możliwość wyboru umowy – możemy ją zawrzeć na czas określony lub nieokreślony. Dla pierwszej grupy, sprzedawca przygotował oferty z gwarancją stałej ceny za prąd. Wszyscy klienci firmy otrzymują dostęp do Portalu Klienta – platformy, dzięki której można np. sprawdzić historię zużycia prądu, czy wpłat. Konsumenci mają również możliwość skorzystania z e-faktury i polecenia zapłaty.

Podobne możliwości, co klienci indywidualni, mają odbiorcy biznesowi – mogą zdecydować się na umowę na czas określony (z gwarancją ceny) oraz nieokreślony. Przedsiębiorcy otrzymują także dostęp do Portalu Klienta oraz wsparcie indywidualnego opiekuna. Sprzedawca podkreśla, że oferty przygotowywane są indywidualnie oraz każdy odbiorca instytucjonalny będzie mógł skorzystać z bezpłatnego audytu wstępnego (kolejne audyty, czy inne usługi związanego z doradztwem energetycznym są już płatne).