Green – Opinie, Ceny, Prąd, Gaz

2.16 /5
(Ocen: 302)
Green - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Green S.A. to spółka, która rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku, aktualnie oferuje ona prąd i gaz dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma stawia m.in. na rozwój, współpracę oraz wysoką jakość obsługi klienta.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Green to spółka, która przygotowała ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych – firma działa na terenie całego kraju. Sprzedawca przygotował szeroką gamę produktów, dzięki którym każdy odbiorca może znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Spółka podkreśla, że najważniejszy jest dla niej rozwój, współpraca z klientami, wysoka jakość obsługi, specjalistyczna wiedza pracowników.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Green S.A. to firma, która stawia na zindywidualizowane rozwiązania, dopasowane do potrzeb odbiorców. Klientom biznesowym oferuje stałą cenę podczas trwania – można ją zawrzeć już od 12 miesięcy. Na uwagę zasługują różne dedykowane produkty np. FULL SUPLY – pełna dostawa, TARGET PRICE – cena docelowa. Ponadto, Green oferuje również takie dodatkowe usługi jak np. audyt elektroenergetyczny, kompensację mocy biernej, czy analizę kosztów dystrybucji.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Spółka w swojej ofercie posiada również produkty dla domu – obsługiwani są klienci z taryfy: G11, G12 i G12w. Propozycje tego sprzedawcy charakteryzują się stałą ceną za prąd podczas trwania umowy oraz część produktów nie posiada opłaty handlowej. Umowy zawierane są nawet na 36 miesięcy. Poszczególne oferty różnią się między sobą i decydując się na jedną z nich możemy np. obniżyć cenę prądu przez pierwsze 6 miesięcy.

Struktura paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez Green S.A. w 2019 roku:

Green - struktura paliw.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu

Green oferuje gazu ziemny w taryfach w od W-1 do W-4, gazu dla domu i gaz dla firmy oraz kilka usług dodatkowych. Spółka uzyskała koncesję na obrót paliwem gazowym dn. 8 czerwca 2015 roku a sprzedaje gaz od 17 lutego 2016 r. Oferuje gaz z rabatem, gdzie można uzyskaj swój własny i indywidualny rabat na gaz.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Green posiada atrakycjną ofertę dla firm z personalizacją ceny oraz usługami dodatkowymi: częściowa sprzedaż gazu, audyt gazowy, modernizacja układów pomiarowych, optymalizacja kluczowych parametrów dostawy, handel na Towarowej Giełdzie Energii.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

W ofercie dla domu Green oferuje gaz z rabatem w taryfach W-1, W-2, W-3 oraz W-4 od 10 marca 2016 r. Umowa zawierana jest na okres 24 i 36 miesięcy.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Green S.A. to firma energetyczna, która rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku – sprzedawca obsługuje klientów na terenie całego kraju. Aktualnie Prezesem Zarządu jest Waldemar Gałkiewicz.

Obszar działalności

Podstawowym obszarem działalności spółki jest sprzedaż prądu klientom indywidualnym oraz biznesowym. Firma nie posiada własnych źródeł wytwórczych energii elektrycznej, a także nie posiada własnych sieci przesyłowych. Sprzedawca świadczy także szereg usług doradczych takich jak np. audyt elektroenergetyczny, analizę kosztów dystrybucji (dobór mocy i taryfy).

Green S.A. w najbliższym czasie zamierza rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż gazu – na razie firma koncentruje się na opracowaniu oferty, a szczegóły nie są podane do publicznej wiadomości.

Więcej informacji o Green

Opinie o Green

Dodaj komentarz
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
GrupaTermb
GrupaTermb
5 marca 2018 17:16

Jestem dużym Klientem 12 GWh rocznie, z woj. zachodniopomorskiego.
Otrzymuje faktury na bieżąco, zgodnie z umową. Mam swojego opiekuna, nie dzwonię po infoliniach, doradztwo jest w cenie.

Andrzej
Andrzej
14 lutego 2018 09:54

Firma ma akwizytorów [***] -pojawili się jako pracownicy PGE i cały czas trzymając sie tej wersji nakłonili do zmiany dostawcy z Taurona. Co ciekawsze zostawili nawet papiery i cenniki od Pge aby uwiarygodnić swoja ofertę. A oszukana jest oczywiscie osoba 79 letnia bo nikt młodszy na taki chamski numer by sie nie nabrał. Niby formalnie papier z odstapieniem od umowy zostawili ale osoba ta była tak swiecie przekonana ze powrócila do PGE ze poinformowała o tej wizycie innych z rodziny po 3 m-cach. Niby firma dzwoniła aby potwierdzić fakt zmiany dostawcy ale nie chce udostępnić tego nagrania-stad moje domniemanie że tresć tej rozmowy chyba nie do końca jest po myśli firmy która teraz domaga się dla siebie opłaty. Najlepszy jest komentarz do reklamacji -jeżeli osoba starsza nie wszystko kontaktuje prawidłowo to powinna każdy swój ruch konsultować z członkiem rodziny. Słowem widziały gały co podpisały.

Komentarz edytowany przez redakcję.