Enerad
Porównaj oferty

Heiko poszerza ofertę klimatyzatorów o model QIRA

Klimatyzatory QIRA to nowatorska seria dostosowana do zastosowań naściennych, dedykowana różnym typom pomieszczeń – od mieszkań, przez miejsca pracy, aż po restauracje i sklepy. Zaszeregowane do klasy energetycznej A++/A+ zapewniają skuteczność pracy zarówno podczas chłodzenia w temperaturach od -10 do 43°C, jak i ogrzewania w zakresie od -15 do 24°C. Co ważne, użytkownikom oferowane jest wsparcie w postaci 5-letniej gwarancji. Priorytetem marki Heiko jest dostarczenie na rynek urządzeń przyjaznych zarówno dla użytkownika, jak i instalatora oraz środowiska. Wydajnych i z prostym, klasycznym designem.

Heiko poszerza ofertę klimatyzatorów o model QIRA

Innowacyjna technologia jonizacji

W klimatyzatorach QIRA zastosowano wbudowany jonizator, który poprawia jakość powietrza. Rezultatem jego pracy jest redukcja ryzyka problemów zdrowotnych, takich jak alergie, oraz eliminacja nieprzyjemnych zapachów. W przeciwieństwie do starych systemów, które mogły rozprzestrzeniać alergeny i grzyby, nowoczesne klimatyzatory zapewniają powietrze wolne od zanieczyszczeń i działają cicho.

Wbudowane filtry powietrza skutecznie usuwają zanieczyszczenia, takie jak pleśnie, roztocza czy bakterie, których często obawiają się użytkownicy klimatyzacji.

Precyzyjna kontrola przepływu powietrza

Inną technologią jest system SMART, który w klimatyzatorach marki Heiko został zoptymalizowany i pozwala równomiernie rozprowadzać powietrze po pomieszczeniu. Dzięki temu podczas chłodzenia powietrze jest kierowane w górę, a podczas ogrzewania ku dołowi. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego sterowania żaluzjami przepływu powietrza.

Zaawansowane możliwości sterowania i niższe koszty

Klimatyzator QIRA wyróżnia się zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie sterowania. Jest standardowo wyposażony w moduł wi-fi oraz pilota bezprzewodowego. Aplikacja Intelligent Air pozwala użytkownikom na pełną kontrolę nad funkcjami urządzenia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Oprócz zapewnienia komfortu termicznego klimatyzatory QIRA są źródłem realnych oszczędności. Energooszczędność w trybach chłodzenia i ogrzewania przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Komentarze w tekście
Zobacz wszystkie komentarze

Enerad.pl

enerad.pl to branżowy portal informacyjny o energii i OZE. Publikujemy aktualności, analizy rynkowe oraz zestawienia ofert i produktów. W naszym serwisie znajdziesz także ogłoszenia branżowe oraz profile firm i producentów.

🔍 Obserwuj nas, aby być na bieżąco: X (Twitter) | LinkedIn

Może Cię również zainteresować

URE: pięciu wytwórców otrzyma 1,5 mld zł wsparcia z drugiej aukcji kogeneracyjnej 2025

URE: pięciu wytwórców otrzyma 1,5 mld zł wsparcia z drugiej aukcji kogeneracyjnej 2025

Ponad 6 TWh energii z wysokosprawnej kogeneracji zyska wsparcie państwa – rozstrzygnięto drugą w tym roku aukcję na premię kogeneracyjną.

18.06.2025
Rynek energii i biznes Wiadomości z rynku
Qair Polska planuje 5 TWh zielonej energii rocznie do 2030 roku. Firma chce mieć 3 GW mocy i rozbudować magazyny energii

Qair Polska planuje 5 TWh zielonej energii rocznie do 2030 roku. Firma chce mieć 3 GW mocy i rozbudować magazyny energii

Qair Polska zapowiada ambitne cele na najbliższe lata – do 2030 roku chce dostarczać ponad 5 TWh energii odnawialnej rocznie dla odbiorców w Polsce. Kluczowe mają być rozwój magazynów energii, hybrydyzacja instalacji i zmiany legislacyjne – w tym ustawa wiatrakowa.

18.06.2025
OZE Wiadomości z rynku
ESG zmienia reguły gry. Firmy przechodzą od compliance do strategii

ESG zmienia reguły gry. Firmy przechodzą od compliance do strategii

Rosnące znaczenie ESG nie ogranicza się już do spełniania wymogów prawnych. Coraz więcej firm dostrzega w nim szansę na budowanie przewagi konkurencyjnej i długoterminowego sukcesu. Przejście od compliance do strategicznego zarządzania ESG staje się nowym standardem – także w Polsce.

18.06.2025
Rynek energii i biznes Analizy i komentarze Wiadomości z rynku
Naturalny wodór w skorupie kontynentalnej – potencjał, ograniczenia i geologiczne uwarunkowania

Naturalny wodór w skorupie kontynentalnej – potencjał, ograniczenia i geologiczne uwarunkowania

Naturalny wodór może stać się istotnym źródłem czystej energii dla przemysłu i trudnych do dekarbonizacji sektorów. Najnowszy przegląd badawczy opublikowany 13 maja 2025 r. w Nature Reviews Earth & Environment ujawnia, w jakich warunkach dochodzi do jego powstawania i akumulacji w skorupie kontynentalnej. To pierwszy tak kompleksowy opis geologicznych procesów, które mogą zadecydować o przyszłości „białego wodoru”.

18.06.2025
Gaz i wodór Analizy i komentarze Wiadomości z rynku
177 mld USD na energetykę. IEA o kredytach eksportowych

177 mld USD na energetykę. IEA o kredytach eksportowych

Rola agencji kredytów eksportowych (ECA) w finansowaniu energetyki rośnie, zwłaszcza w kontekście wsparcia transformacji energetycznej. Międzynarodowa Agencja Energetyczna (IEA) po raz pierwszy uwzględniła ich działania w swoim sztandarowym raporcie World Energy Investment 2025. Od 2014 r. ECAs udzieliły wsparcia energetycznego o wartości 177 mld USD, z czego coraz większa część trafia do projektów związanych z OZE.

18.06.2025
Energia elektryczna Analizy i komentarze Wiadomości z rynku
Moc deszczu – nowa granica w energii odnawialnej

Moc deszczu – nowa granica w energii odnawialnej

Deszcz może nie tylko podlewać uprawy czy zasilać rzeki, ale – jak pokazuje tekst Rose Morrison w Renewable Energy Magazine – również dostarczać energii elektrycznej. Dzięki nowatorskim technologiom, takim jak plug flow czy piezoelektryczne dyski, opady zyskują nową rolę w miksie OZE.

18.06.2025
OZE Technologia Wiadomości z rynku
Zobacz pozostałe artykuły