Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim

0 /5
(Ocen: 0)

Kiedy pilnie potrzeba pieniędzy, to pożyczka gotówkowa jest najbardziej elastycznym produktem bankowym. Można ją wziąć na dowolny cel i jest mniej sformalizowana niż kredyt gotówkowy. Czas więc sprawdzić, jaka jest oferta pożyczek gotówkowych w ING Banku Śląskim!

Informacje o pożyczce gotówkowej w ING Banku Śląskim

Zaczniemy od tego, co zawsze jest najbardziej poszukiwaną informacją. Pożyczkę w banku ING można otrzymać nawet na 160.000 złotych. Minimalna kwota pożyczki to 1 000 złotych. Maksymalny czas spłaty to 8 lat.

Jak już pisaliśmy: pożyczkę w ING możecie wziąć na dowolny cel. Czyli może być to remont, wyjazd, naprawa auta albo zakup sprzętu AGD lub RTV. Bank nie wymaga tym samym przedstawiania jakichkolwiek faktur czy rozliczeń.

Jeśli zdecydujemy się na wyższą niż 20.000 złotych kwotę zobowiązania, to prowizja będzie wynosiła 0%. Warto pamiętać, że przy pożyczce powyżej 100.000 złotych obowiązkowe jest ubezpieczenie zobowiązania.

Podpisując umowę pożyczkową wskazujemy również, który dzień miesiąca jest terminem zapłaty raty. ING Bank podchodzi bardzo elastycznie do swoich klientów i wie, że nie każdy otrzymuje wypłatę 10-tego dnia miesiąca.

ING Bank Śląski: pożyczka gotówkowa i formalności

Jak można zaciągnąć pożyczkę gotówkową w tym banku? Wystarczy do tego dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach.

Aplikować o pożyczkę gotówkowa można online (klienci ING) lub telefonicznie. W kolejnym kroku pracownik banku oddzwonia do wnioskującego i przedstawia szczegóły zobowiązania. Po podjęciu ostatecznej decyzji pieniądze zostaną przelane na konto pożyczkobiorcy.

Oczywiście, jeśli chcemy, to wniosek o pożyczkę możemy złożyć również tradycyjnie, czyli w oddziale banku. W przypadku klarownych sytuacji (niskich kwot), gdy wnioskującym jest osoba mająca konto osobiste w ING (z regularnymi wpływami), to decyzja wydawana jest nawet podczas tej samej wizyty.

Opinie o pożyczce gotówkowej w ING Banku Śląskim

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
cherry
cherry
22 stycznia 2018 15:29

Zaciagniecie ppożyczki było szybkie i rzeczywiscie nie było jakiś wielu formalności. zła jednak jestem na doradcę w banku. bo wzięłam 18 tysiecy, a od 20 nie ma prowizji – nic mi o tym nie powiedział, a przecież mi byłoby to na rękę. No nawet jeślki nie wzięłabym wiecej, to lepiej jest wiedzieć takie rzeczy!