Lumi PGE – ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Ocena: 2 (ilość ocen: 166)

Ocena: 2
(ilość ocen: 166)

Lumi jest częścią Grupy Kapitałowej PGE, której zaufało już ponad 5 milionów klientów indywidualnych. Wieloletnia historia Grupy PGE i sukcesywnie rosnący segment sprzedaży energii, czyni PGE wiarygodnym podmiotem, którego pozycja na rynku energii budowana jest przez wszystkie spółki z Grupy. Dzięki atrakcyjnej ofercie sprzedaży energii i wsparciu Grupy PGE, Lumi odpowiada za budowę tej pozycji w stolicy. Grupa PGE to również stabilny pracodawca, zatrudniający ponad 40 tys. pracowników.

Lumi to polski sprzedawca prądu dla Warszawy, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Gwarantuje niskie stawki za energię elektryczną, uczciwą formułę sprzedaży oraz bezpieczeństwo i niezawodność sprzedaży energii elektrycznej. Potwierdzeniem wiarygodności Lumi jest PGE Polska Grupa Energetyczna, największa w Polsce grupa energetyczna, która stoi za tą marką

Atrakcyjna oferta Lumi

Przechodząc do Lumi, klienci mogą liczyć na atrakcyjne stawki za energię elektryczną, gwarancję braku podwyżek cen prądu przez 2 lata od momentu rozpoczęcia świadczenia usług przez Lumi oraz jedną kompleksową umowę oraz prostą i zrozumiałą fakturę za energię elektryczną i jej dystrybucję. Poza tym, klienci Lumi na bieżąco mogą monitorować swoje rachunki za prąd przy pomocy przyjaznej i łatwej w obsłudze platformy e-bok. W ramach oferty „Prąd za grosze”, klienci korzystają ze stawki w wysokości tylko 30 gr / kWh brutto i gwarancji stałej niskiej ceny przez 24 miesiące.

Budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami to priorytet dla Lumi. Świadczy o tym rosnąca baza klientów, dla których ważne jest bezpieczeństwo dostaw energii, a także gwarancja zachowania ciągłości jej sprzedaży na stałych i atrakcyjnych warunkach.

obszar Lumi

logo
G11 Urlop od opłat za prąd
Taryfa: G11
Okres rozliczeniowy
1 miesiąc
Typ przyłącza
1-fazowy
Okres trwania umowy
24 miesięcy
Oferta ważna
od 2020-06-01 do 2020-12-31
Średnia cena za energię czynną
0,3325 zł/kWh
Opłata handlowa
5,99 zł/m-c
Trzy miesiące bez opłat za energię czynną! Szczegóły oferty >>
G11 Urlop od opłat za prąd
Okres rozliczeniowy 1 miesiąc
Umowa obowiązuje 24 miesięcy
Typ przyłącza 1-fazowy
Cena prądu
0zł/kWh (całodobowo)
0.3089zł/kWh (całodobowo)
Trzy miesiące bez opłat za energię czynną! Szczegóły oferty >>

Chcesz zmienić sprzedawcę? Dowiedzieć się więcej o tej ofercie?

Zostaw nam Twój kontakt - nasz przedstawiciel lub przedstawiciel sprzedawcy skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty.

Pamiętaj: Twoje dane są bezpieczne! Nasz serwis jest zabezpieczony, a baza danych naszych Użytkowników jest zgłoszona do GIODO.

Nie wysyłamy spamerskich ofert i nie zaśmiecamy skrzynek pocztowych.

My po prostu porównujemy ceny prądu 😉

Dziękujemy za kontakt, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Polecaj Lumi i oszczędzaj!

Dzięki swojej konkurencyjnej ofercie, Lumi pozyskuje coraz więcej nowych klientów na terenie Warszawy. Każdy z nich potwierdza wysoką jakość obsługi, atrakcyjność cenową ofert oraz znacząco niższe rachunki za prąd. To zobowiązuje do dalszego rozwoju i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom warszawiaków. W związku z tym wprowadziliśmy promocję: „Polecam Lumi”. Działa ona w przyjaznej formule, opartej na systemie poleceń. Każdy obecny klient Lumi, polecając ofertę swojemu znajomemu, otrzymuje rabat na rachunku za prąd, w wysokości 50 zł. Znajomy, który zdecyduje się skorzystać z usług Lumi, również otrzyma rabat o tej samej kwocie. Z promocji można korzystać wielokrotnie i bez ograniczeń.

Podpis elektroniczny zaoszczędzi Twój czas

Dzięki współpracy z Autenti – platformą do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez Internet – Lumi jako pierwszy i jedyny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, wprowadza uproszczoną formułę podpisu elektronicznego. Podpis elektroniczny eliminuje papierowy obieg dokumentów i skraca czas podpisania umowy z kilku dni do nawet kilku sekund. Ta szybka, łatwa, wygodna i rewolucyjna w skali kraju metoda podpisu, stawia Lumi w pozycji lidera innowacyjnych rozwiązań dla klientów usług energetycznych.

Kontakt z Lumi

Biuro Obsługi Klienta

C.H. Złote Tarasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
tel. 22 340 30 40

Dodaj komentarz