Lumi PGE – oferta dla Warszawy

Lumi jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – największej polskiej grupy energetycznej w kraju

Lumi jest częścią Grupy Kapitałowej PGE, której zaufało już ponad 5 milionów klientów indywidualnych. Wieloletnia historia Grupy PGE i sukcesywnie rosnący segment sprzedaży energii, czyni PGE wiarygodnym podmiotem, którego pozycja na rynku energii budowana jest przez wszystkie spółki z Grupy. Dzięki atrakcyjnej ofercie sprzedaży energii i wsparciu Grupy PGE, Lumi odpowiada za budowę tej pozycji w stolicy. Grupa PGE to również stabilny pracodawca, zatrudniający ponad 40 tys. pracowników.

Lumi to polski sprzedawca prądu dla Warszawy, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Gwarantuje niskie stawki za energię elektryczną, uczciwą formułę sprzedaży oraz bezpieczeństwo i niezawodność sprzedaży energii elektrycznej. Potwierdzeniem wiarygodności Lumi jest PGE Polska Grupa Energetyczna, największa w Polsce grupa energetyczna, która stoi za tą marką.

Atrakcyjna oferta Lumi

Przechodząc do Lumi, klienci mogą liczyć na atrakcyjne stawki za energię elektryczną, gwarancję braku podwyżek cen prądu przez 2 lata od momentu rozpoczęcia świadczenia usług przez Lumi oraz jedną kompleksową umowę oraz prostą i zrozumiałą fakturę za energię elektryczną i jej dystrybucję. Poza tym, klienci Lumi na bieżąco mogą monitorować swoje rachunki za prąd przy pomocy przyjaznej i łatwej w obsłudze platformy e-bok. W ramach oferty „Prąd za grosze”, klienci korzystają ze stawki w wysokości tylko 30 gr / kWh brutto i gwarancji stałej niskiej ceny przez 24 miesiące.

Budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami to priorytet dla Lumi. Świadczy o tym rosnąca baza klientów, dla których ważne jest bezpieczeństwo dostaw energii, a także gwarancja zachowania ciągłości jej sprzedaży na stałych i atrakcyjnych warunkach.

obszar Lumi

Prąd od Lumi

logo
G11 Prąd za grosze
Taryfa: G11
Okres rozliczeniowy
1 miesiąc
Typ przyłącza
1-fazowy
Okres trwania umowy
24 miesięcy
Oferta ważna
od 2019-04-10 do 2019-06-10
Średnia cena za energię czynną
0,3000 zł/kWh
Opłata handlowa
3,99 zł/m-c
Gwarancja niezmienności cen w ciągu 24 miesięcy! Szczegóły oferty >>
G11 Prąd za grosze
Okres rozliczeniowy 1 miesiąc
Umowa obowiązuje 24 miesięcy
Typ przyłącza 1-fazowy
Cena prądu
0.2439zł/kWh (całodobowo)
Gwarancja niezmienności cen w ciągu 24 miesięcy! Szczegóły oferty >>

Chcesz zmienić sprzedawcę? Dowiedzieć się więcej o tej ofercie?

Zostaw nam Twój kontakt - nasz przedstawiciel lub przedstawiciel sprzedawcy skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty.

Pamiętaj: Twoje dane są bezpieczne! Nasz serwis jest zabezpieczony, a baza danych naszych Użytkowników jest zgłoszona do GIODO.

Nie wysyłamy spamerskich ofert i nie zaśmiecamy skrzynek pocztowych.

My po prostu porównujemy ceny prądu 😉

Dziękujemy za kontakt, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *