mBank – opinie, informacje, kontakt

Jeden z największych banków w Polsce to właśnie mBank. Liczba obsługiwanych klientów indywidualnych wynosi ponad 5 milionów, korporacyjnych około 20 tysięcy. Poza Polską ta jednostka działa jeszcze w Czechach i na Słowacji.

mBank to bank uniwersalny, czyli taki, który nie ma jednego profilu działalności. Został on założony w 1996 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu. Obecnie stawia na nowoczesne, mobilne rozwiązania. Mają one zapewnić dostęp do usług mBanku z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Oferta mBanku

Skoro mBank jest bankiem uniwersalnym, to powinien oferować swoim klientom szereg instrumentów finansowych – od możliwości budowania kapitału, po wieloletnie zobowiązania na wysokie kwoty. Zobaczymy więc, czy tak rzeczywiście jest.

Lista produktów dostępnych w mBanku kształtuje się następująco:

Konto bankowe – podstawa bankowości. Służy do odbierania wypłat oraz dokonywania transakcji bezgotówkowych. Dzięki powiązanej karcie kredytowej można bezgotówkowo płacić za zakupy.

Konto oszczędnościowe – sposób na oszczędzanie nawet drobnych kwot pieniędzy. Nie jest tu potrzebne kwota minimalna, dodatkowo pieniądze są zawsze pod ręką.

Lokata oszczędnościowa – założyć ją można, gdy mamy określoną sumę. Pieniądze lokowane są na określony czas, zerwanie umowy równe jest najczęściej utracie zysków.

Limit kredytowy – dodatkowa pula pieniędzy, która można wykorzystać w ciągu miesiąca. Każda wpłata na konto spłaca wykorzystamy limit. Jeśli nie uiścimy należności do wskazanego dnia, to zostaną naliczone dość wysokie odsetki.

Kredyty gotówkowe – pomoc, gdy pojawiają się spore wydatki. Spłata odbywa się w ratach miesięcznych. By otrzymać takie zobowiązanie wymagane jest zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie.

Kredyt samochodowy – z przeznaczeniem na konkretny cel, czyli zakup auta. Z tego powodu koszty są nieco niższa niż przy zwykłym kredycie.

Kredyt hipoteczny – udzielany na wysokie kwoty, jego spłata zajmuje wiele lat. Decyzja o zaciągnięciu musi być dobrze przemyślała. Udzielany jest na cele mieszkaniowe.

Kontakt z mBank

Chcecie skontaktować się z pracownikiem mBanku? Najszybciej i najsprawniej pójdzie nam kontakt telefoniczny.

Dla telefonów stacjonarnych i komórkowych: 801 300 800

Dla dzwoniących z zagranicy: +48 42 6 300 800

Dla telefonów komórkowych: 783 300 800

Ponadto z mBankiem można skontaktować się online za pośrednictwem:

 • chatu,
 • Messengera,
 • rozmowy wideo (dla osób posługujących się językiem migowym).

Dodatkowo możemy wysłać wiadomość e-mail do Biura Obsługi Klienta mBanku.

Opinie o mBanku

 1. na początku wszystko było super i za darmo. jak już zdobli klientów, to zaczęli wprowadzać opłaty i likwidować punkty obsługi. w moim miescie nie ma teraz żadnego punktu, nie ma nawet gdzie porozmawiać z jakimś człowiekiem

  • o, z tym się zgadzam – stracili impet i zainteresowanie klientem, jak już osiągneli swój cel. i skończyła sie tez wtedy ciekawwa oferta. odszedłem dwa lata temu

 2. nie interesuje się przesadnie, ale mnie zdziiło że jednago dnia jestem w mbank a drugiego w t-mobile. na pocztę dostałam info dopiero po zmianie, to było dawno, ale własnie potym zrezygnowałam z ich usług.

 3. ja jestem zadowolona: mam kredycik na dobrych warunkach, obsługa jest miła i pomocna, za konto nie płacę. nie wiem, czemu marudzicie

 4. Rozumiem że to żarty z obsługi klienta klient wchodzi do oddziału o 16:48 12 minut przed zamknięciem i żaden doradca go nie obsłuży bo chcę zamknąć konto na osłodę pozostaje Pani informacji Młoda ładna i uśmiechnięta tak przy okazji sam pracuję w handlu i usługach i niedopuszczalne jest to aby wszedł klient na 10 minut przed zamknięciem i nie został obsłużony

 5. Kupcie konsultantom przyzwoite mikrofony (to takie coś do tego się mówi ) bo
  bełgotu nie idzie zrozumieć. Kontakt 0 a licznik na infolinii wali

 6. M bank pobiera kasę nie wiem o co chodzi mam 2banki przelalem 300 zł z jednego lata na drugie w historii nie ma tego że mi wzięli dostałem przelew 260 zł zlodzieje

 7. O co chodzi z tą przerwą techniczną??
  Dlaczego robicie to w weekend w nocy??
  Ludzie w weekend chodzą na imprezy i nie można zapłacić kartą płatniczą…
  Osobiście też miałam raz akcję że byłam na imprezie zrobiłam zamówienie w barze Pani nabiła wszystko na kasę a ja nie mogę zapłacić bo jest przerwa i myślałam że mnie szlag trafi bo byłam bez gotówki!!!!
  Dziś też idę na imprezę i znów problem bo będę musiała chodzić z gotówką w kieszeni…
  Tak jak by nie można było zrobić przerwy technicznej w tygodniu!!!

 8. Uważajcie na infolinię mbanku 801300800, czeka się bardzo długo, a to sporo kosztuje, drugi dzień dzwonię, żeby wprowadzili zmianę numeru telefonu w systemie, oczywiście jak na razie bezskutecznie a czekanie i rozmowy z tej infolinii kosztowały już 50zł, uważam,ze jest to zwykłe naciąganie ludzi i po prostu nieuczciwe podejście do klienta. Rezygnuję z konta, bo nie pozwolę się naciągać w taki sposób. !!!!

 9. Jestem u kresu wytrzymałości nerwowej. Mamy wspólne konto z żoną od 13 lat. Jedna z kart bankomatowych była uszkodzona, otrzymaliśmy nową. Od 11 października usiłujemy ją aktywować, bezskutecznie. Kilkanaście wizyt w banku, kilkanaście rozmów na infolinii, i co i nic. Pięć pakietów aktywacyjnych i w kółko Macieju, wpisz nowe hasło. To jakieś kuriozum, ażeby w banku, w którym mamy konto (dotychczas bezproblemowo) nie można aktywować karty bankomatowej.
  Jedyne wyjście – zmienić bank.
  Oczekuję odpowiedzi banku.

 10. W dniu 17 luty zarejestrowano moją reklamację REK 442329745 w sprawie zwrotu pieniędzy. Czy moje pieniążki zwrócono do Ashampoo ? Oni twierdzą że moje należności zwrócono na nie istniejące moje konto w mBanku 30 stycznia 2020 Czy nastąpił zwrot do Ashampoo kwoty 150,44 ? Proszę o wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *