mBank – opinie, informacje, kontakt

Jeden z największych banków w Polsce to właśnie mBank. Liczba obsługiwanych klientów indywidualnych wynosi ponad 5 milionów, korporacyjnych około 20 tysięcy. Poza Polską ta jednostka działa jeszcze w Czechach i na Słowacji.

mBank to bank uniwersalny, czyli taki, który nie ma jednego profilu działalności. Został on założony w 1996 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu. Obecnie stawia na nowoczesne, mobilne rozwiązania. Mają one zapewnić dostęp do usług mBanku z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Oferta mBanku

Skoro mBank jest bankiem uniwersalnym, to powinien oferować swoim klientom szereg instrumentów finansowych – od możliwości budowania kapitału, po wieloletnie zobowiązania na wysokie kwoty. Zobaczymy więc, czy tak rzeczywiście jest.

Lista produktów dostępnych w mBanku kształtuje się następująco:

Konto bankowe – podstawa bankowości. Służy do odbierania wypłat oraz dokonywania transakcji bezgotówkowych. Dzięki powiązanej karcie kredytowej można bezgotówkowo płacić za zakupy.

Konto oszczędnościowe – sposób na oszczędzanie nawet drobnych kwot pieniędzy. Nie jest tu potrzebne kwota minimalna, dodatkowo pieniądze są zawsze pod ręką.

Lokata oszczędnościowa – założyć ją można, gdy mamy określoną sumę. Pieniądze lokowane są na określony czas, zerwanie umowy równe jest najczęściej utracie zysków.

Limit kredytowy – dodatkowa pula pieniędzy, która można wykorzystać w ciągu miesiąca. Każda wpłata na konto spłaca wykorzystamy limit. Jeśli nie uiścimy należności do wskazanego dnia, to zostaną naliczone dość wysokie odsetki.

Kredyty gotówkowe – pomoc, gdy pojawiają się spore wydatki. Spłata odbywa się w ratach miesięcznych. By otrzymać takie zobowiązanie wymagane jest zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie.

Kredyt samochodowy – z przeznaczeniem na konkretny cel, czyli zakup auta. Z tego powodu koszty są nieco niższa niż przy zwykłym kredycie.

Kredyt hipoteczny – udzielany na wysokie kwoty, jego spłata zajmuje wiele lat. Decyzja o zaciągnięciu musi być dobrze przemyślała. Udzielany jest na cele mieszkaniowe.

Kontakt z mBank

Chcecie skontaktować się z pracownikiem mBanku? Najszybciej i najsprawniej pójdzie nam kontakt telefoniczny.

Dla telefonów stacjonarnych i komórkowych: 801 300 800

Dla dzwoniących z zagranicy: +48 42 6 300 800

Dla telefonów komórkowych: 783 300 800

Ponadto z mBankiem można skontaktować się online za pośrednictwem:

  • chatu,
  • Messengera,
  • rozmowy wideo (dla osób posługujących się językiem migowym).

Dodatkowo możemy wysłać wiadomość e-mail do Biura Obsługi Klienta mBanku.

Opinie o mBanku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *