Konto bankowe w mBanku

0 /5
(Ocen: 0)

Nie ma już chyba osoby, która nie znała zalet rachunku rozliczeniowego. Dzięki niemu mamy stały dostęp do naszych pieniędzy: możemy je wypłacać, płacić nimi bezgotówkowo lub robić przelewy. Warto jednak starannie przemyśleć wybór banku, w którym będziemy prowadzili nasze konto osobiste. Najlepiej, żeby było dostosowane do naszych potrzeb i nie generowało kosztów. Przyjrzyjmy się kontom bankowym w mBank.

Informacje o kontach bankowych w mBanku

Konta bankowe w mBank to do wyboru trzy możliwości:

  • Konto dla młodych
  • Konto standard
  • eKonto

Pierwszy wariant przeznaczony jest dla osób od 13 do 24 roku życia. Dotychczasowi klienci, którzy przekroczyli tę granicę wieku, mogą kontynuować prowadzenie tego konta. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne przy spełnieniu warunków minimalnie 5 płatności kartą w miesiącu. Wypłaty z bankomatów dla kwot powyżej 50 złotych są darmowe.

Standardowe konto w mBank prowadzone jest za darmo. Bezpłatne jest również wydanie karty debetowej. Opłaty pojawiają się, gdy chcemy wypłacić z bankomatu mniej niż 100 złotych lub korzystamy z oddziału banku do zrealizowania transakcji.

Oferta dla klientów mobilnych, czyli eKonto, gwarantuje nam bezpłatne prowadzenie rachunku przy minimalnych wpływach miesięcznych na poziomie 1.000 złotych. W tym przypadku również dodatkowe opłaty pojawiają się przy wypłacaniu z bankomatów mniej niż 100 złotych. Wypłaty i wpłaty w oddziałach banku są realizowane bezpłatnie.

W każdym z tych wypadków wraz z kontem klienci otrzymują dostęp do platformy internetowej oraz aplikacji mobilnej. Premiowane są również polecenia konta mBank wśród znajomych.

mBank: konto osobiste i formalności

Jak otworzyć konto w mBanku? Bardzo prosto! Wystarczy wizyta w oddziale. Jeśli chcemy, to formularz możemy wypełnić online. Po złożeniu wniosku o otwarcie konta bankowego w mBank przyjedzie do nas kurier z umową. Sprawdzi on, czy podane dane zgadzają się z tymi z dowodu osobistego.

Osoby poniżej 18 roku życia będą potrzebowały zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Opinie o koncie bankowym w mBanku

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments