Kredyt gotówkowy w mBanku

0 /5
(Ocen: 0)

Potrzebne dodatkowe środki finansowe? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy od mBank. Sprawdzamy, co bank ma w swojej ofercie oraz jakie są formalności związane z zaciąganiem zobowiązania.

Informacje o kredycie gotówkowym w mBanku

Zacznijmy od najważniejszych informacji. Kredyt gotówkowy w mBanku możecie wziąć na kwotę do 150.000 złotych. Maksymalny czas trwania umowy to 96 miesięcy, czyli 8 lat. Za zmianę warunków zobowiązania nie płacicie – nawet po zawarciu umowy. Wyjątkiem jest sytuacja, która wymaga sporządzenia aneksu do zawartego porozumienia.

mBank szczyci się tym, że umowa kredytowa napisana jest jasnym językiem w układzie tabel. Wszystkie zapisy powinny być zrozumiałe dla kredytobiorców. Czy tak jest w rzeczywistości, to pozostawiamy Wam do oceny. Gdybyście nie byli pewni, co oznacza dane sformułowanie to zawczasu spytajcie o to pracownika banku.

Kredyt gotówkowy spłacany jest w ratach równych. mBank zastrzega jednak, że wysokość pierwszej i ostatniej raty może być nieco inna niż pozostałych. Wynika to z dodatkowych rozliczeń w bankiem.

Poza standardowym kredytem gotówkowym możecie wnioskować jeszcze o podwyższenie kwoty kredytu. Dostępny jest również kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu spłacicie zobowiązania w innych bankach. Wasze miesięczne raty będą tym samym niższe.

mBank: kredyt gotówkowy i formalności

O kredyt możecie wnioskować online lub stacjonarnie. Obie możliwości są dostępne niezależnie od tego, czy wnioskujący jest już klientem mBanku. W przypadku składania wniosku online wystarczy wypełnić formularz na stronie banku. Oddzwoni do nas pracownik z decyzją kredytową lub ewentualna prośba o nadesłanie potrzebnych dokumentów. Umowa kredytowa podpisywana jest zawsze w oddziale mBanku.

Dokumenty potrzebne do uzyskania zobowiązania będą zależne od tego, o jaką kwotę wnioskujemy i czy jesteśmy już klientami banku. Przygotować się jednak musicie na to, że będziecie potrzebować od pracodawcy zaświadczenia o zarobkach. Potrzebne może być też saldo Waszego konta z ostatniego pół roku.

O kredyt w mBank mogą wnioskować wyłącznie osoby pełnoletnie.

Opinie o kredycie gotówkowym w mBanku

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments