Nida Media – Opinie, Ceny, Prąd, Gaz

1.91 /5
(Ocen: 210)
Nida Media - ceny prądu, taryfy, opinie, informacje

Nida Media to sprzedawca gazu oraz prądu dla firm. Oprócz dystrybucji i obrotu energią elektryczną, sprzedawca zajmuje się także zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków bytowych, wód odpadowych oraz kopalnianych. Nida Media kapitałowo należy do Grupy Atlas oraz Siniat Sp. z o.o. o to właśnie powyższe spółki są jej największymi klientami.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

Nida Media oferuje sprzedaż prądu dla OSD Nida Media oraz na terenie całej Polski dla klientów biznesowych. Podobnie jak większość firm energetycznych, po udzieleniu jej pełnomocnictwa przeprowadzi za nas proces zmiany sprzedawcy prądu.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

Nida Media dla klientów biznesowych na obszarze własnego OSD posiada ofertę w taryfie C11 i B21. Dla pozostałej części kraju oferta jest zindywidualizowana. W celu poznania oferty Nida Media należy skontaktować się poprzez formularz lub bezpośrednio telefonicznie ze specjalistą ds. obrotu energią elektryczną.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

W chwili obecnej Nida Media nie posiada oferty sprzedaży energii elektrycznej dla domu, jednakże planuje w 2015 roku rozpocząć sprzedaż prądu dla gospodarstw domowych.

Struktura paliw zużytych do produkcji energii sprzedanej przez Nida Media w 2019 roku:

Nida Media - struktura paliw.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu

Nida Media posiada ofertę sprzedaży gazu dla firm. Firma pomoże nam przeprowadzić wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy gazu.

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Nida Media oferuje sprzedaż gazu dla klientów biznesowych. Koszty sprzedaży gazu różnią się w oparciu o wiele różnych czynników. Dlatego Nida Media oferuje pięć różnych taryf: W-6A, W-6B, W-7A, W-7B oraz W-8. Wybór taryfy zależy od ciśnienia w sieci gazowej, mocy umownej oraz wskaźnika nierównomierności poboru.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Obecnie Nida Media nie przewiduje oferty gazu dla domu.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

Nida Media należy do przedsiębiorstw ATLAS Sp. z o.o. oraz Siniat Sp. z o.o. Zlokalizowana jest w dolinie rzeki Nida sąsiadując z zakładami takimi jak Dolina Nidy Sp. z o.o. i Kopalnia Gipsu Leszcze S.A.
W 2006 roku firma otrzymała koncesję na obrót oraz dystrybucję energii elektrycznej. W 2013 roku sprzedawca rozszerzył swoją koncesję i zajął się obrotem energią elektryczną na terenie całego kraju.

Obszar działalności Nida Media

Głównymi obszarami działalności firmy Nida Media są: obrót i dystrynucja energią elektryczną oraz obrót gazem.
Głównymi odbiorcami usług firmy są duże zakłady przemysłowe, które dzięki współpracy z Nida Energia minimalizują swoje koszty. Obecnie w skali roku wolumen energii sprzedawanej Nida Energia wynosi ponad 70 GWh w skali roku. W 2015 roku planowana jest również sprzedaż energii elektrycznej dla gospodarstw domowych.
Nida Energia prowadzi również lokalny system dystrybucyjny, jako Operator Systemu Dystrybucyjnego.

Więcej informacji o Nida Media

Opinie o Nida Media

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
JanPelen
JanPelen
25 sierpnia 2020 13:05

Ceny prądu w Polsce to chyba złoty prąd, że złota, każdemu ma) o miliardów w kieszeni, ale sponsoring milionowy