Oferty prądu w Novum / Cennik prądu w Novum

Novum to niezależny sprzedawca, który swoją ofertę kieruje zarówno do odbiorców biznesowych, jak i indywidualnych. Jak podkreśla sama firma – stawia ona na przejrzyste zasady oraz elastyczną i dopasowaną ofertą. Jak prezentują się oferty prądu w Novum?

Oferty prądu dla domu

Sprzedawca oferuje zakup energii w kilku pakietach, które zależą od zużycia – gospodarstwa domowe mogą wybierać między ofertą: Żółta 120, Żółta 160, Żółta 240, Żółta 330. Produkty różnią się między sobą wysokością miesięcznej opłaty handlowej oraz stawką za kWh. Klienci firmy mogą również skorzystać z jednej z kilku promocji, która umożliwia zakup energii jeszcze w niższych cenach i obniża abonament. Każdą, zawartą umowę obejmuje gwarancja stałej ceny za prąd podczas jej trwania.

Oferty prądu dla firmy

Dla klientów instytucjonalnych korzystających z taryf B i C, sprzedawca przygotował indywidualne oferty oraz plany taryfowe, które będą dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Ponadto, odbiorcy biznesowi mają do wyboru zróżnicowane okresy obowiązywania umowy. Novum przekonuje również do siebie klientów gwarancją stałej ceny. Niestety, na stronie sprzedawcy nie znaleźliśmy ceny za 1 kWh / 1 MWh.