Polski producent ogrzewania podczerwienią – paneli grzewczych
Firma Global, polski producent ogrzewania podczerwienią, już od 15 lat dostarcza innowacyjne systemy grzewcze działające na podczerwień. Nasze panele grzewcze i lampy grzewcze są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając komfort termiczny, oszczędność energii i bezpieczeństwo. Jesteśmy liderem w technologii podczerwieni i gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.
Jeśli szukacie Państwo skutecznego, bezpiecznego i oszczędnego rozwiązania do ogrzewania domu, biura, gabinetu, hali przemysłowej panele na podczerwień firmy Global są idealnym wyborem. Skorzystajcie Państwo z naszej oferta i cieszcie się komfortem i oszczędnościami na rachunkach. Wybierzcie firmę Global -Waszego partnera w efektywnym ogrzewaniu.
Dowiedzcie się Państwo więcej o naszych produktach i skontaktujcie się z nami, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Oszczędzajcie na rachunkach i cieszcie się komfortem dzięki panelom grzewczym na podczerwień (10 lat gwarancji, certyfikat TUV, zgodność z nową europejską normą DIN EN IEC 60675-3 – prawdziwa podczerwień, wykonane ze stali – praktycznie niezniszczalne).
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z technologii podczerwieni oferowanej przez firmę Global.
Z poważaniem,
Zespół Global
ul. Swojczycka 21-41
51-504 Wrocław
tel: +48 784 936 353
www.global-online.pl
Zainteresowany?
Zobacz najnowsze wiadomości
Instalacja fundamentu dla największej farmy wiatrowej ScottishPower
Rozpoczęła się budowa morskiej farmy wiatrowej East Anglia THREE o mocy 1,4 GW. Pierwszy fundament – największy w Europie zainstalowany z wykorzystaniem jack-up vessel – właśnie trafił na dno Morza Północnego.
Technique Solaire buduje aż 341 instalacji PV w Europie za 302 mln euro
Francuska firma, Technique Solaire ogłosiła pozyskanie rekordowych w swojej historii środków w wysokości 302 mln euro. Posłużą one do realizacji 341 projektów fotowoltaicznych w trzech krajach Europy o łącznej mocy 240 MWp. Spółka kontynuuje dynamiczną ekspansję, równocześnie wspierając fundusz Synergie Renouvelable.
Magazyn energii spłonął po 2 tygodniach. Znamy winnego pożaru w Niemczech
W Neuenhaus w Dolnej Saksonii doszło do pożaru domu jednorodzinnego z powodu zapłonu przydomowego magazynu energii. Choć początkowo podejrzewano baterie litowo-żelazowo-fosforanowe, producent wykluczył je jako źródło ognia. Winę poniosło połączenie kilku usterek technicznych.
ORLEN na EKG 2025: gaz filarem bezpieczeństwa energetycznego Polski
ORLEN zapowiada inwestycje rzędu 380 mld zł w polską energetykę do 2035 roku. Kluczową rolę w transformacji ma odegrać gaz, który – według prezesa koncernu Ireneusza Fąfary – będzie gwarantem bezpieczeństwa energetycznego państwa przynajmniej do 2050 roku.
WindEurope: farmy wiatrowe będą wspierać służby w działaniach obronnych
Rosnące zagrożenie atakami fizycznymi i cybernetycznymi na infrastrukturę energetyczną skłania Europę do działania. WindEurope podejmuje nowe współprace, by wzmocnić ochronę turbin wiatrowych. W grę wchodzi m.in. integracja systemów obronnych i energetycznych oraz zastosowanie nowoczesnych technologii cyberbezpieczeństwa.
EHPA krytycznie o projekcie unijnych zasad pomocy publicznej dla zielonego przemysłu
Europejskie Stowarzyszenie Pomp Ciepła (EHPA) opublikowało stanowisko wobec projektu unijnych wytycznych dotyczących pomocy publicznej dla czystego przemysłu Clean Industrial State Aid Framework (CISAF). Organizacja podkreśla, że obecna wersja dokumentu może utrudnić, zamiast przyspieszyć, rozwój kluczowych technologii dla dekarbonizacji przemysłu, w tym pomp ciepła.