Oferty gazu PGE / Cennik gazu PGE

Do walki o klienta na rynku gazu całkiem niedawno włączyła się Polska Grupa Energetyczna, która przygotowała oferty dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Produkty gazowe firmy dostępne są na terenie całego kraju. Czym chce przekonać do siebie klientów PGE?

PGE – gaz dla domu

Klienci indywidualni firmy mają możliwość skorzystania z oferty dual fuel, która jest pierwszym tego tyu produktem w Polsce skierowanym do gospodarstw domowych. Zakup pakietowy prądu i gazu w PGE ma wiązać się z oszczędnościami, co podkreśla sam sprzedawca. Firma gwarantuje również niezmienność warunków handlowych w czasie trwania umowy, a klienci mają możliwość zawarcia umowy kompleksowej. Dodatkową zaletą oferty jest Assistance Gazowe, które przez kilka miesięcy odbiorca będzie miał za darmo – usługa obejmuje pomoc specjalisty urządzeń grzewczych oraz gazowych.

PGE – gaz dla firmy

Firmy z sektora MŚP mogą również wybrać ofertę dual fuel od PGE. Podobnie jak w przypadku gospodarstw domowych, sprzedawca przedsiębiorcom obiecuje stałe warunki umowy podczas jej trwania. A także atrakcyjne ceny gazu i energii elektrycznej. Klienci instytucjonalni mają również możliwość zawarcia umowy kompleksowej.

Jeśli chcesz sprawdzić jakie są aktualne stawki za gaz w kraju to zajrzyj na naszą stronę: Ceny gazu! Zapraszamy